Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad

harakiri je1000% pogodio u srž. Par dana se trudim da ništa ne napišem jer sve što bih želeo reći je kažnjivo višegodišnjom kaznom zatvora a ne banovanjem! Svaka mu čast za komentar! Žućko je jedino što klub istinski sme da osvoji pa nas Stojko i priprema da budemo u tom rangu. Svi koji su kvalitet više, moraju da odu jer u principu nisu smeli ni da dolaze. Jbg, ne uklapaju se u "ambicije" kluba da bude vreća za udaranje i da daje legitimitet pokradenim titulama FMP-a.

Jer pazite, te titule ništa ne vrede ako nisu osvojene uz "takmičenje" Partizana koji je "junački pobeđen". Čim neko pokaže ambiciju za više od sparing partnera ima da leti iz kluba ili u FMP 1 ili iz Srbije negde što dalje.

Partizan je zapravo FMP 3 samo što nam to još niko nije rekao jer se boje reakcije (mada verujem kakvi smo, da reakcije ne bi ni bilo sve da nas i nazovu pravim imenom).
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Kecman i Lončar neka odigraju do kraja, svejedno je.. Ionako primaju lovu za šta??!!
Dobro, za ćutanje ili za kojekakve izjave.. sve ok.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.235
Reaction score
10.318
Локација
underground
Da je srece Mekintajer je trebao otici a ne Gordic . Covek jednostavno ne igra pik en rol , tj igra ga alibijski , ko fol nesto se odigra , a onda kad se stvori prednost , covek umesto da probije i napravi prednost , vrati se u pocetni polozaj i tu je vec i kraj napada kad mora da se improvizuje, plus moze da mu se ide iza bloka .Odbrana katastrofa , ne znam kome je palo na pamet da je Gordic problem. Napravi on neku statistiku od desetak poena , ali jednostavno to nije to.
 
Последња измена:

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Fora je što to više nije fora već sasvim tačna konstatacija. Mene ne vređa jer ovo svakako nije Partizan pa se ne mogu osećati uvređeno.
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Kod nas ovaj decko nije pokazao ni mrvicu onoga sto sam ja laicki gledano video dok je igrao za druge ekipe . E sad , mi njegovim odlaskom gubimo to malo misica i fizikalija na spoljnim pozicijama koje smo imali . Zamenu stvarno ne bih dovodio , nema svrhe ja mislim , jer nama ni cica Renfro ne bi pomogao u ovom trenutku , skripimo na vise mesta ... Sta je sa Nikolicem , nemoguce mi zvuci da on nije u stanju da u ovakvom stanju u klubu ne dobije neku utakmicu , neke minute ?
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.116
Reaction score
5.463
Локација
Beograd
za Nikolića znam da je imao ozbiljnu povredu kuka, da li je to sad naznaka da je imao operaciju i da smo ga izgubili za sezonu, to zaista ne znam.

mislim da trenutna postavka Pejdž, Jare i Perkins nije nužno bušna u odbrani koliko je lagana i mala, sve zajedno nemaju 50 kila, a CMC je makar nudio masu i snagu i eksplozivnost na toj poziciji. zato se nadam da će se Nikolić vratiti jer bi bio najbolji defanzivac u ovom kvartetu.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.043
Reaction score
14.089
Локација
Kipar
Partizan je Partizan, to sto je posrnuo ne znaci da to nije taj klub.
Napisao sam vec nesto slicno tako da ne bih vise da se ponavaljam.

Nije Partizan posrnuo posrnuli su oni koji ga vode.
Bilo je losih rezultata i u kosarci i u fudbalu i pre i niko nije gubio veru da ce stvari brzo da se promene. Ali nikad pre klub nisu vodili ljudi koji sprovode nalog da ne smemo biti konkurentni. I sve to sa mnogostruko manjim stedstvima od drzavnog kluba.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.222
Reaction score
1.522
Sindikalac obavezno za njim jer ako ce i nasi da nas zajebavaju onda nema nista od igre... On uz Novicu i Jaramaza treba da bude primer strancima a lik se zalaze za nerad... Jos kad ga vidim kako trci i mlatara rucicama kao neka devojcica, neka teska muka me uhvati ..
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Povracao bih posle procitanog danasnjeg intervjua precednika ostoje. On spasiooc itd itd. Partizan je okupirala grupa petokolonasa, kvislinga, domacih izdajnika najnize vrste. Proci ce i Vase prezivecemo mi i ovo a posle, to posle Vam se nece svideti.
 

vojo.kecman

Početnik
Учлањен(а)
02.08.2018
Порука
29
Reaction score
77
Локација
Topolska 18
retko pisem, ali zasto se niko ne seti u klubu da dovede neke mlade i talentovane igrace, kao sto to radi Misko u Megi, do duse iz drugih interesa, ali naravno da nece da dodje nijedan domaci talenat, kad zna da nece dobiti 5 minuta da udje u igru, nego se dovede 6 stranaca od kojih 2 valjaju i tako se radi godinama... posle ne prodamo nikog niti mozemo da zaradimo i samo srljamo u ambis, nisam protiv ni dovodjenja stranih mladih igraca... mada ko nam vodi klub i cudi me sto je ovakvo stanje...
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Ovaj ostoja je klasican politicar na vlasti . Znaci kao da slusas Vucica o drzavi , Ostoja o Partizanu . Jedan intervju ne moze da prodje da Vucic ne pomene kako je zatekao haos kada je dolazio na vlast , kako je drzava bila pred bankrotom itd... Znaci u svakoj izjavi Ostoja prica kako smo mi bili u kolapsu pred bankrotom kad je on dosao , sada smo stabilni ...
Pa nismo mi debili (ili jesmo) , da nam prodajes tu pricu , ostavi se ti kako je bilo majstore , od tebe trazimo rezultate i odgovornost za iste , kada si vec uspe da useres sve , pustis pleja , oteras trenera i mislis ustedeo sam (ukrascu) 100k evra . Ako hoces da se pojavis nekome na oci , pojavi se nama i odgovori na neka nasa pitanja koja imamo. A ne kao ona corava pudlica postajes , das neki intervju za neki nebitni portal (nemas moc i prostor u medijima kao pudlica ) posle svakog neuspeha i pricas o istim stvarima , kako je bilo , kako si ti spasilac i svetac kluba . Zadnje ti bilo za svaki dinar za koji si se okoristio o Partizan , i tebi i bilo kome !
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top