Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
630
Reaction score
3.825
Nekako mi i dalje zvone reci Duska Vujosevica da je logicno da bude u klubu, ne kao trener, vec recimo kao sportski direktor ili slicno... Dal je iz casova ljubavi ili iz nekog drugog intervjua nemam vise pojma. Pa eto cecenskom limaru mozda i jedinog resenja da se umiri Grobarija...
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Sansa da neko Duletu ponudi bilo koje mjesto u Partizanu je ravno nuli. Takodje smatram da Dule ne bi prihvatio nikakvu ponudu od ovog sadasnjeg Partizana. Tako da bolje je da na vrijeme prekinemo maštariju u tom pravcu.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.295
Reaction score
15.309
Локација
U pizdi materini
Ne bi mene čudilo da pošumljeni vrbuje Generala da bi se oprao kod navijača pogotovo posle priče o "podmlađivanju" samo ne verujem da bi General tek tako prihvatio.

Što se tiče Lončara, pa vidite da limar čita forum :D

Lončar je žrtveno jagnje zbog loših rezultata ne daj Bože da neko otera Todorovića ili Šilobada, kažem otera jer oni obraza nemaju da sami odu kao i svaki slični parazit hrane se domaćinom sve dok on ne ugine tako da ostaje nam da se nadamo da će deratizacija doći pre.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Ne bi ni mene cudilo da limar vrbuje Duleta, ali bi prvo morao rastjerati i onu dvojicu, a ne vjerujen da su povezali staz...

Osim toga, ne bih volio Duleta vidjeti na poziciji sportskog direktora, nije on za to.
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Meni se ogadise samo ovi sto su iz sportskog sektora presli u politiku a i poneki sto je otisao u "bizmisene".
 

Kalimero

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
46
Reaction score
71
Локација
Beograd
Meni je najbitnije da je Vladan Tegeltija i dalje na Ostojinoj SNS sisi a za igračku legendu sa kojom smo dotakli najviše visine, manje - više nije ni bitno. Hajde da čujemo šta će sada u svojoj treš emisiji na SNS televiziji da kaže, pošto nas je uveravao od početka sezone da je koncept tima bio logičan i dobar čak i kad smo gubili od mnogostruko slabijih protivnika i iz vasione se videlo da se klubom ne upravlja dobro. Svaki sportski direktor može da pogreši u izboru ponekog igrača, ali kada je jasno da ceo sistem ne funkcioniše osim u pejzažima u magli Vladana Tegeltije i njegove SNS bratije, a on ih krvnički brani sa već čuvenom mantrom: "Bruka i sramota ALI...." onda bi u najmanju ruku bilo etički (o moralu je besmisleno trošiti reči) da i on makar simbolički nekim konkretnim gestom prizna pre svega krivicu svog vlasnika a onda i sebe.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.038
Reaction score
14.045
Локација
Kipar
Iz izvora bliskih klubu dolazi informacija da je Loncar oteran jer nije hteo da trosi pare koje je Ostoja spremio za ovaj prelazni rok. Sa druge strane Loncar, kao odani vojnik partije, zahvaljuje predsedniku vucicu sto je oteran i nada se da ce i njegova zamena nastaviti da ispunjava zadatke isto tako neuspesno dovodeci klub do krajnjeg cilja tj gasenja.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top