Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Upravo tako. Zato ne verujem nikome dok se u praksi ne pokaže da grešim(o)... Voleo bih da neko ubedi Željka da dovrši ovu sezonu, verujem da bi on bio dovoljan čak i na ovu ekipu da se pobijemo za EC.. Al znam da nije realno jbg...
Da je sreće da ovako nešto nikad nikom ne padne na pamet. Još da uz njega Dule uzme mladu reprezentaciju i da nas Bog vidi.

Zna se ko je problem.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.208
Reaction score
6.986
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.132
Reaction score
17.817
Локација
U Kinšasi
Tomašević demantovao da je novi sportski direktor, i da je uopšte pričao sa Ostojom, sa kojim je u super odnosima. Kaže da može Dule da se vrati u Partizan, niko mu ne brani, ali bolje da se ne vraća zbog narušenog zdravlja.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.115
Reaction score
32.355
Локација
vaginamandibularia
tomasevic...
Pamtim ga kao igraca zbog koga nismo igrali finale EP 1999 i necoveka koji je nicim izazvan Vardi slomio jagodicnu kost dok je igrao za milov drzavni projekat.
Potonjem ostase posledice, sto se da videti iz izjava
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.145
Reaction score
3.628
a ja ga se sjecam kao cigana i opasnog ludaka.
Nekad devedesetih igrali oni protiv Pemont Proletera. Vode cigani oko 20 poena i ovi poceli da ih stizu. I kad je vec bilo par poena razlike, Tomasevic od muke stavlja dva prsta i grize kao pitbul. Gledam i ne vjerujem kako nije odgrizao prste i pitam se jel ovaj normalan.
Naravno, izgubili su ovu utakmicu glupi cigani.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.750
Reaction score
9.500
Oduvek mi je smetao, ukljucujuci i mandat kod nas.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.385
Reaction score
4.310
Od svojih prijatelja koji ga licno poznaju sam cuo samo pozitivne stvari o njemu, ljudski pozitivne...
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.145
Reaction score
3.628
Kad se sjetim koliko smo Scepanovica rastezali za potpuno iste, a mozda i malo bolje rezutate, tacno mi dodje muka.

Pa on je bar rekao neki igraci su pozeri, svadjao se sa njima u toku utakmice, ponekad i kaznjavao. Ima je blamazu protiv burga i Borca dok ih Filipovski za sada ima bar duplo vise. Plus mu je dozvoljeno da otpusta i dovodi nove igrace. A ja mislio da je samo Vlado problem.
Popljuvah dzaba nasu legendu kada vidim kako nastupaju pojedinci. Zato nek ga pusim i ja zajedno sa limarom i psihom.

Ostoja Pederu, Vucicu psihopato.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.993
Reaction score
13.597
Локација
Kipar
Isto ce se desiti i ako otpuste Filipovskog. Nema tog trenera koji ce ovaj brod bez kormilara voditi sa uspehom.
Jedini i iskljucivi krivci za ovo sto nam se desava su ljudi na vlasti u Srbiji. Ostoja je njihova produzena ruka jer je nemoguce da neko bude tako glup i vodi klub na ovaj nacin bez ikakvog plana.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.273
Reaction score
15.126
Локација
U pizdi materini
^ Ima on plan kolega i tačno radi sve po tom planu. Gašenje KKP i fuzionisanje je krajnji cilj tog plana, tvrdim. Boli cigane što navijaju za FMP i to mnogo a od ćokija ne smeju da aktiviraju rahmetli KKCZ. Generalov niz i to što im je ugasio klub su im trn u oku.

Ponavljam stoti put da je teranjem Trinkijerija pokazano kakve su im ambicije, ni jedan trener koji dođe da gasi požar neće napraviti roster kakav mu odgovara već samo onaj koji je došao da gradi neki sistem na par godina. Mi smo oterali trenera a doveli žvalavo ciganče da nam glumi Lebrona.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.219
Reaction score
1.486
Pa i da nas ugase, velika je razlika kada nekoga ugasis sportskim rezultatima i jebes mu majku na terenu iako su im demokrate dovodile Skunija Pena, Avodzobija i slicne, pravili skupe timove kao sto rade i danas a oni nas gase politicki, ne daju nam ni 1% novca koji su oni imali tada za vreme Zike Pauka, Drakulica i ostalih lopova...

Zato ce Partizan uvek biti institucija a oni bez identiteta, mogu oni da jednu govna koliko hoce, svako tom ciganskom smradu kada kazes "fmp-u niko ne moze da zabrani kako ce da se zove" samo zacepi i prestane da smrdi...
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam
Nažalost kolega brankobg nije sve objasnio. Razlike neće biti ukoliko uspeju u tom naumu da nas "ugase", daleko bilo.
Bićemo isti kao i oni, ma koliko mi osećali i tvrdili drugačije. "Sporcki" rezultati kao "činjenica" su na njihovoj strani u ovom "zlatnom perijodu po svrbe". Jedina preostala činjenica koja nama ide u prilog, i koja ih izuzetno svrbi, ma koliko to ne priznavali, jeste da su oni kk frankeštajn/monstrum. Sve ostalo, politički pritisci, perfidne radnje, novac...stvari su koje se daju "doraditi" po potrebi.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.273
Reaction score
15.126
Локација
U pizdi materini
Nikoga u srbciganiji neće boleti **rac ko je i zašto ugašen. Takva situacija bi im bila idealna da nas izjednače. Svako ko misli da bi neko sutra gledao ko je i zbog čega propao vara se, retki su oni koji znaju i uopšte žele da znaju kao su vesić i kompanija pravili 'evropsku' zvezdu.

Ova korona situacija bez navijača im je idealno legla da rade šta hoće sa KKP i bez ikakvih posledica. Mada ruku na srce ko nam je sve na tribini teško bi i bilo očekivati nešto epohalno. Kako su nas smisleno napali mamu im jebem onu naprednu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top