Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.390
Reaction score
4.347
Cigani zive u mitu da su bili tlaceni od nas za vreme Tadica, da nisu imali sponzora na dresu kada smo mi imali i mts i nis itd... i da nam se sada samo vraca ... a vise puta ponovljena laz postaje istina. Ne treba sa njima raspravljati, samo terati u tri lepe... nas problem je zgadija sa limarem na celu koja nam je okupirala klub i majke mi nemam predstavu kako da ih se otarasimo....
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.997
Reaction score
13.677
Локација
Kipar
Limar je samo figura koja sprovodi naredbe.
Kada vide da je kriticno nalogodavci ce zameniti limara nekim drugim limarom cime ce samo kupiti vreme a nista se bitno promeniti nece.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Ne znam da li je ovo zvanicno, ali sam siguran da momak nije krilo, vise je centar, tj. cetvorka
Bice da je ovo priprema za odlazak Tomasa
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.919
Локација
Kej Republika
Poslovanje kao kod nekih bivsih turskih i izraelskih klubova.
Dovodi se meleon stranaca, i posle par godina BAT-ova, klub se ugasi.

Onda dolazi iscelitelj i pravi nam uuuuuuppprr. Sve zastave sa krova hale sa titulama idu u frizider, mi pozajmimo grb i ime od Mladosti munze.

Jakovljevic napravio Bogdana, preuzima kormilo.
Predsednik kluba Langura ili Kebara.

I posle 2 najkasnije 3 godine, mi kao opet izadjemo iz frizidera, kao opet navijamo.
Na jugu barjak pravda za nevolju, u hali prosek od 250 dusa.

Na korak od prolaska u grupi fiba lige.
Borba sa Cibonom za sredinu tabele aba.
Domaca Liga ugasena, fmp vecni sampion, proglasen dekretom i ukazom vlade.
Kup se zove Kup Aleksandara Trenera Velikog, uspevamo da dobacimo do polufinala lagano.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Ovo konstantno menjanje stranaca, jedino za cilj moze da ima uvecanje duga. Onda ce posledica dodatnog zaduzenja biti postojanje kluba samo u formi fikusa. Znaci, nas zadatak ce biti da pruzimo fer i postenu borbu ciganima, ali da se ne oznoje previse. Vlast se ne dira, naravno, zahvalni smo sto postojimo i sto nam imam nsjboljeg predsednika na svetu. Za trofeje se borimo prva tri kola i to samo putem medija. Ako nasi najveci rivali pozele nrkog naseg igraca, ustupamo im momentalno jer oni predstsvljaju nasu zemlju u Evropi. A ako se uzkurobecamo odjednom vise nego sto bi trebalo, pristacemo da nam otruju igrace, ne sude cetvorokorake i priznaju koseve nakon isteka vremena.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.220
Reaction score
1.491
Sad je vreme i za pleja posto ga nemamo...
 
  • Like
Reactions: BiP

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG
Nas trenutno najbolji plej je Jaramaz koji i nije plej. Kolega @milance032 ni u najpesimisticnijim razmisljanjima ne bi mogao da se slozim sa vecim delom predvidjenog scenarija.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Jel ovo istina? Za šta nam ovaj treba? Da ne ispadnemo iz Abe? Jel može da igra EC? Tačno su došli da povećaju dug do gašenja.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.507

Na kalendaru za mesec januar stoji Codi Miller-McIntyre, otisao u januaru, Nikolic za februar, odlazi u februaru.
Ovaj sledeci ako bude otisao ne mora ni da se igra vise do kraja sezone.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top