Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.405
Reaction score
11.521
Локација
Beograd
Ali nažalost zbog povreda nije više za ozbiljnu košarku...zato mi i nije jasno zašto smo ga se odrekli, taman bi legao ovom timu u ovoj imitaciji kosarke koju igramo ...
 

ALEKSANDAR K.

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
41
Reaction score
86
Локација
Glasgow
Ovo pravljenje alibija za katastrofalne rezultate, je više nego mizerno,ovo je spuštanje imidža najvećeg košarkaškog kluba na ovim prostorima na najniži nivo.
Ako je iko radio protiv Partizana onda je to gospodin Ostoja, plaćaš igrače koje si sklonio u stranu u trenutku kad ti se lomi sezona, mnogo je pitanja, malo je odgovora..kako je moguće da igramo bez centra, kad imamo i Miletića i Tanaskovića?Kako je moguće da se istoleriše povratak Mozlija iz USA sa 7,8 kg viška, I da počne igrati ustvari poslije dva mjeseca kad smo već doživjeli šokantne poraze,otpuštanjeGordića, Kodija,zamalo i Mike(kakavje da je, vi ste ga doveli).I kada ste ih otpustili znači nisu valjali zašto niste doveli prave zamjene?Kako ste rekli nema ih u Evropi koji će poboljšati naš kvalitet, pa vi stvarno vrijeđate našu inteligenciju, pa nisu ovo šezdesete, sad se pritiskom na dugme sve sazna.
..Svi timove jačaju a mi (Ostoja)sve rasprodali?
Živim za dan kad će politika izaći iz sporta, jer bez toga nema naprijed..
Slijedeća sezona me ne interesuje ali uopšte jer sa ovakvim ljudima i lažovima Naprijed ići i stvarati rezultate je memoguće..NAPRED PARTIZAN...
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Citam sad na amadeusu da Andrea trazi love od Partizana za dva meseca.
Sve da uzmes o'stoji i land rovere.

Samo mala digresija.
Ne tuži on Ostojića. Ne treba Ostojić da ga isplati. Nit kešom, a još manje Land Rovere-ima.
On tuži Košarkaški klub Partizan.
On od KK Partizan potražuje novac.
Kako za sezonu kada jeste bio trener Partizana, tako i za aktuelnu sezonu gde je trener drugog košarkaškog kluba.

Uz jednu ogradu i sumnju vezi istinosti prethodne vesti.
Ali, morao da se nadovežem na tvoj post. Ništa lično. Samo ne razumem toliku ostrašćenost kada je reč o bivšem treneru i mržnje prema Ostojića.
Nisam neko ko podržava tog Ostojića.
Čak naprotiv, lično sam za totalni restart, kako uprave, tako i igračkog kadra. Jer ovo trenutno je nesto najniže gde ja pamtim da je KK Partizan ikada bio.
I odgovornost za trenutno stanje je na, bukvalno svima..
Upravi, treneru, aktuelnom igračkom kadru.
Svima bi voleo da vidim ledja.

Al ono "uzmi mu i Land Rovere"
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
mučno mi je komentarisati sve ove jeftine španske drame unutar kluba i to šta traži ex-allenatore grassa (pri čemu čisto sumnjam da ima ikakve istine u tom smeću od novina)

samo znam da i njega, i 95% ljudi u klubu, od uprave do stručnog štaba do igrača apsolutno ne zanima ugled kluba dalje od ove sezone i jasno mi je da KK Partizan ima samo nas, pojedine, koji se u tragovima vidimo (masom na ovom forumu ovde), jer smo mi jedini koje pogađa sve ovo

i to je najporažavajuća stvar

a to da želim da Trinkijeri uzme apsolutno svaki dinar od džiparoša, to svakako

kad već pare nestaju iz kluba nek makar idu negde kvalitetno i nekome ko to zaslužuje
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.869
Reaction score
7.851
Ali je interesantnan momenat kad se ovo pojavljuje... kao i ostojina prica da menjamo strategiju...

muka mi je vise
 

Уличар

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
124
Reaction score
453
Локација
Србија
Само ми није јасно, како може да тражи плату за текућу сезону кад је под уговором са Бајерном.. Баш си испао сплачина, Тринкијери, серем ти се у уста жабарска.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Pa naravno da ne moze.

Nemam pojma gdje ste to procitali, ali kontam da ne bi bilo lose da se ipak malo mucne glavom prije nego sto se posere u usta bivsem treneru Partizana.
Covjek je sam otisao, nije dobio otkaz, a usput vec odavno ima vazeci ugovor sa drugim klubom... Za razliku od slucaja legende iz komsiluka zbog kojeg je neki pudlicin novinar ocigledno i pustio ovu vijest.

Cak i da je tacno, logicno bi bilo da se sere u usta onome ko je u ime kluba potpisao takav ugovor, ali dobro...
 

Уличар

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
124
Reaction score
453
Локација
Србија
Серем се у уста обојици, лимару више, а жабар ми полако постаје најљигавији лик који је икад седео на клупи Партизана.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.385
Reaction score
4.307

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.385
Reaction score
4.307
Samo mala digresija.
Ne tuži on Ostojića. Ne treba Ostojić da ga isplati. Nit kešom, a još manje Land Rovere-ima.
On tuži Košarkaški klub Partizan.
On od KK Partizan potražuje novac.
Kako za sezonu kada jeste bio trener Partizana, tako i za aktuelnu sezonu gde je trener drugog košarkaškog kluba.

Uz jednu ogradu i sumnju vezi istinosti prethodne vesti.
Ali, morao da se nadovežem na tvoj post. Ništa lično. Samo ne razumem toliku ostrašćenost kada je reč o bivšem treneru i mržnje prema Ostojića.
Nisam neko ko podržava tog Ostojića.
Čak naprotiv, lično sam za totalni restart, kako uprave, tako i igračkog kadra. Jer ovo trenutno je nesto najniže gde ja pamtim da je KK Partizan ikada bio.
I odgovornost za trenutno stanje je na, bukvalno svima..
Upravi, treneru, aktuelnom igračkom kadru.
Svima bi voleo da vidim ledja

Al ono "uzmi mu i Land Rovere"
Budjenje pljuvaca zabara ustase koji je zahtevao parking u Bg na vodi
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top