Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.993
Reaction score
13.597
Локација
Kipar
Tacno tako. I jos kao bonus ide valjanje sa cokijem u tabloidnom mulju.
Ipak je Obradovic najbolji evropski trener.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ja upravo i mislim na tog drugog čoveka. Zato se i čeka kraj juna. Videćemo sada da li će da nam dozvoli ili ipak ne... Druga je stvar i EL koju je pomenuo. Pomenuo je i igrački kadar /zaleteo se pa se ujeo za jezik/. Uz par stranaca, Partizan treba da se oslanja na domaće mlade igrače... Kaže, to će publika takođe lako da prepozna.... Onda je počeo pričati narednu rečenicu jer ga je ponelo da "razradi temu" pa se zaustavio...

Iskoristio priliku da čestita FMP-u, pominjao sponzore i državu sa jasnom opaskom da je "uvek tako bilo...."
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.869
Reaction score
7.851
Sta se ceka?

da mu neko “obeca” da ce sve biti regularno?

jbt u kom svetu ti zivis? Pa on to moze da obeca pa na pola sezone promeni a onda ee jave i objektivni grobari, zeljko krene da jede pljeskavice… i mozda pozeli stan u beogradu na vodi…

da mi pricamo da Zeljko bude predsednik KK pa onda da razumem nadanja.. ovako…
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.385
Reaction score
4.302
Ne znam cemu lozenje, dok je vodje i njegovih limara nema nama partizana... mi smo pod okupacijom...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ne radi se to na reč već na dela. Trinkijeriju su dali ono što je tražio u sezoni kada je došao, tj, prvoj sledećoj. Kada mu nisu dali otišao je. Tako će i Željko da dođe samo AKO DOBIJE uslove a ne ako mu ih neko obeća. A osnova svega je u budžetu. Košarka može da se pokrade samo ako su nijanse u pitanju osim ako je ta nijansa Partizan. U tom slučaju bi morali duplo da nas zakinu i da opet nisu sigurni da će nas dobiti.

Ovo za predsednika isto nije nemoguća ideja... Ali tu bi i mogli da ga zajebu na duže staze. Mislim da je reč o klupi...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.869
Reaction score
7.851
Zajebali Trinkijerija i desilo se sta?
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Vidi druže nisam rekao da će Željko da dođe. Vrlo verovatno NEĆE doći. Ali cenim po svemu što je rekao da se RAZGOVARA na tu temu. Da Trinkijerija su zajebali i on je otišao. Dok je imao ono što hoće, i zato što je imao ono što hoće bio je tu. Kad nije - otišao je. Međutim, da bi uopšte došao, morao je da dobije šta hoće.

Da budem još jednom jasan: NE ZNAM da li će Željko da dođe ali bih VOLEO DA DOĐE i nije mi u interesu niti me zanima zašto NEĆE doći. Od toga što neće, Partizan nema ništa niti imamo mi koji za Partizan navijamo. Ako dođe, imamo barem osnova da se nadamo jer ne bi ni došao odnosno, neće ni doći ako ne dobije ono što traži.

Danas mi imamo da željko NIJE u Partizanu i to je nikakva promena ako svi u glas kažemo NE TREBA da dođe ili da NEĆE da dođe. To bi bilo valjda i normalno i logično i ne bi nikoga iznenadilo. Vest je ako Žoc DOĐE u Partizan, to je promena u odnosu na tada. Da li treba? To nije za mene pitanje. Naravno da Treba! Pa neka se bori koliko mu prilike dozvole!

Da li je to poen za Stojka? NIJE! Da li je ikome poen nakon višegodišnjeg taslačenja? NIJE! Ovo je samo način da se vadi kestenje iz vatre i boli me racku što će da ih peče! Sami su sebe doveli u poziciju da sada MORAJU da pregovaraju sa Željkom i to je jedini posao u kome im želim uspeh!

Govna će pući od muke što to "moraju" da urade - A nadam se da MORAJU! Pitanje je samo šta Željko očekuje i još više da li će oni da se žrtvuju i puste Partizan da uhvati dah da ne bi crko ili su rešili da crkne videćemo!
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.227
Reaction score
1.890
Локација
Подгорица
Да ли ће Жељко да дође по мени нема ни теоријске шансе. Мотив би лако нашао, а да улази у блато не вјерујем. Јер сигурно он неће да рве у том блату са знамо ким. Али да претпоставимо да долази онда се сигурно нешто десило, јер би ланци били склоњени скроз. А зашто и како могли би да нагађамо.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Istoriju pišu pobednici dok pobeda ne izaziva revoluciju poraženog! Duško Vujošević je oteran jer 20 godina nisu mogli da se sastave, oteran je zato što ih je ugasio. Međutim, ova kriminalizacija mora nekako da se "opere" sada. Jebeš ti pobedu ako ista preti da izazove revolt. Žoc i AKO dođe, doći će na jednu sezonu a ne na neodređeno vreme da ih kara kao DV.

Ovo je samo da se ugasi požar i da Partizan malo udahne. Pod uslovom da se dogovore. Idu i izbori još malo i sve se uklapa. Jedna sezona za uzdah Partizana je ništa u odnosu na stvaranje kasnijeg alibija "Eto doveli smo vam Žoca, najboljeg evropskog trenera mozda svih vremena..."

Ono što nama može dati u tom slučaju nadu jeste što nikada ne znaš gde takav zamajac u KKP može da odvede. Pa kako bude, ali se nešto bar dešava.

Ako se ne dogovore onda će opet da se svali krivica na EL odnosno na činjenicu da Partizan istu ne igra i da se Žoc opredelio za Evroligaša jer mu je "motivacija".

Sa druge strane ako Željko dođe, ubeđen sam da ulazimo u EL... Mislim da će napraviti specijalnu pozivnicu zbog Željka jer ne vidim kako će on da radi u EC-u a da to čelnici EL prećute, to nije moguće. Da sanjam ali za sada nije nemoguće. Ako jeste nemoguće zašto onda izričito nije odbacio tu mogućnost dolaska? Mogao je da kaže da nema ambicija povratka u domaću košarku, da će doći u poslednjoj sezoni karijere itd. I ne bi morao nikome da se pravda niti da objašnjava - bilo bi logično svima. Realnije od ovog mog sna svakako. Ali je ostavio mogućnost nije ništa demantovao!
 
Последња измена:
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.227
Reaction score
1.890
Локација
Подгорица
Да претпоставимо да дође Жељко и да му пусте да среди тим, могли одмах да нам дају титулу у АБА лиги. Мени је само занимљиво што доста људи машта, мада реално свима нама срце заигра на саму помисао, али све је ово немогуће.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Željko ne radi za ispod 3 miliona godišnje. Drag mi je Platon, ali draža mi je istina. Drag mi je Partizan, ali tri miliona nije isto što i milion. Ne zanosite se.
Martinez za 30 godina karijere nije sastavio dve godine u nekom klubu, imao je pauze po 5 godina u radu, vodio je uglavnom španske Napretke i Javore, sa retkim izletom u Vojvodinu ili Čukarički. To po meni govori sve. Ne želim da pametujem i nipodaštavam, ali klasičan Kosanović ili Dostanić.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Slažem se sve ako je Martinez već završio posao, danas pitah ovde da li je to završeno i niko mi nije odgovorio da jeste. Mislim, ako jeste to je to neka se jebu /to sam i napisao odmah kad sam video da se govori da je završen/. 3 miliona godišnje nije puno da se iskešira čak ni za Partizan ako država odluči da se te pare daju.

Željko ako dođe, dolazi na jednu sezonu... Ovo nam je sada UTAKMICA SEZONE i to poslednji napad za pobedu ili poraz. Kad se počne igrati na parketu kasno je! Ovo je sada užarena tema, došao Željko ili ne. Bar mi koji volimo Partizan razumemo košarku i svi znamo o čemu pričam. Sezona se rešava sada a ne kada počne.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
624
Reaction score
3.780
Gde ima dima i vatra postoji. Mislim da Zeljku pare ne igraju vise toliku ulogu inace ne bi ni pauzirao godinu dana... Izborna godina, navijaci van sebe od besa... Ne vidim sta bi moglo da smiri Grobariju. Osim mozda Zeljka ili Duleta. Niko i nista drugo nece imati ikakav efekat. Cinjenica je da izgleda da razmislja o tome, i samo to je dovoljno za sada. Secam se u "Partizan de Fuenlabrada" kada kaze da nikada nije ponovio onaj osecaj... Pa red je da ga ponovi.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.549
Reaction score
10.838
Je li realno na sta mi trosimo strane u ovoj temi?

ZOC nece doci jer nije retardiran. Covek voli Partizan i tu je oko kluba stalno, ali je skroz druga stvar da najcenjeniji trener u evropi odluci da sedne na klupu Ostojinog Partizana. Po ko zna koji put se prodaje magla kako bi se skrenulo sa bitnih stvari.

Uostalom ne bi gurao Androica da ima i najmanju nameru da preuzima.

Sezona je resena odavno i nista se ne resava ni sad, ni kad pocne sezona. Sve je reseno Ostojom Mijailovicem. Necemo biti ovoliko losi, ali daleko od toga da cemo ugroziti kkczvfmp. Takav nam horoskop. Svaki put ista prica, ali sto nas ne bi jebali i sada kada im je proslo vec sto puta. Jebi cika Ostoja.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.247
Reaction score
3.693
Pamtim Martineza iz Valensije kao namrstenu i nesimpaticnu pojavu. Lepo je Dino i košarkaške elemente objasnio, bilo je tu i uspeha, ali mi deluje da od harizme ni h nema. I onaj Sito Alonso je imao uspeha, bio trener u Barsi, pa ga najurili iz Cedevite za 3 meseca. Generalno mi ne obećava priča, u najavi raskid ugovora do nove godine.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Hoće li mi neko objasniti zašto se Martinez komentariše kao "gotova stvar" jel se nešto insajderski zna ili šta već? Ajde ljudi da se ne zajebavamo ako je on završen. Nemojte me držati u neizvesnosti i dozvoljavati mi da sa pričom o Željku pravim budalu od sebe!

Ne mogu da verujem da ljudi koji vole Partizan od kada znaju za sebe nemaju dovoljno LUDOSTI da poveruju u čuda. Sve sami "realisti". Ako Martinez potpiše biće što je bilo i do sada a to je "ko ih jebe..." Najlakše je zaključiti da Željko NEĆE DOĆI jer su šanse da ispadneš glup najmanje al ajd onda i da košarkaški deo foruma zatvorimo do oslobođenja. Martinez bar kod mene ne dolazi u obzir!
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Zeljko umesto da mrsi muda po televiziji i izjavljuje da "obozava" Partizan, trebao je dosada da podigne spomenik Partizanu sto je postao to sto je postao i umesto ikone na se svako jutro krsti i ljubi sliku Dragana Kicanovica...
I DA SE VRATI U KLUB JER ZNA DA SAMO ON NAM JE SPAS, JER MI U OVOM TRENUTKU NEMAMO N I S T A...niti tim, niti nista..

Da ne zaboravi da ne bi bilo Partizana on bi danas vozio traktor i bio seoska pijanica u nekoj birtiji u nekoj vukojebini...

Da se vratimo malo unazad...tacno pamtim to leto kada je dosao u Partizan...ne kao zvucno ime , niti kao mladi igfrac, imao je vec 24 godine... Bio je dobar kosarkas,(za mene tada anonimus) Ali ne vrhunski...niti u klubu niti u toj jugoslovenskoj ligi...bilo je bar desetak boljih od njega na njegovoj poziciji..
Desila mu se ta tragedija desetak dana otkako je potpisao za nas...i da nije bio igrac Partizana to bi bio kraj njegove karijere...odlezao bi te 3-4 godine zatvora, ne secam se koliko je tacno bio osudjen i to bi bilo to...natrag u selo...
Medjutim on je bio igrac Partizana...izvukli smo ga iz blata i posle par meseci se prikljucio klubu..
Igrao i za reprezentaciju...bilo je mnogo boljih od njega...ali je on bio igrac Parizana..institucije...nikada ne bi zaigrao da je bio u bilo kom drugom klubu... Dostigao velike uspehe usao u istoriju velikana svetske kosarke, tadasnju Jugoslaviju...
Preko noci, Kica resava da mu prekine karijeru i povlaci ga sa priprema reprezentacije pravo na klupu Partizana... niko to tada takvu sansu nije dobio..
Iskoristio je i HVALA MU DO NEBA ZA EVROPSKU TITULU...
Posle toga sve je poznato...najbogatiji klubovi sa budzetima od 30-40 miliona maraka ili evra svejedno...i jos 9-10 Evrotitula i jos desetine sampionskih titula i kupova....
Postade Zeljko najuspesniji evropski trener svih vremena...

da skratim, mada bi jos pricao... verujem da mu je sve jasno, vise nego meni sigurno, da dok je diktature vise ce biti Don Kihot, ...ali vrati se brate, bori se za klub koji volis, koji te je stvorio i omogucio da budes to sto si, jer bez tog kluba neznam kako ti zivot uopste ima smisao...
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
995
Reaction score
2.049
Локација
BGD
Ne bih poželeo ni najgorem dušmaninu da u ovom trenutku dodje da radi u KK Partizanu a kamo li Željku Obradoviću.

Pa nije čovek mentalno oboleo da sada dodje u klub...

Dok se ne promeni vlast od Partizana, u svim sportovima, nema ništa ozbiljno, zapamtite to i biće vam lakše.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Па не, баш би било ОК, да се Гробари посеру и по једном Жељку Обрадовићу.
Већ сад се питам, да ли би био ужасан према кафе куварицама, да ли би пуно таманио љуту пљеску или можда још не искориштен џокер одао се алкохолу (кладионица није проблем :D).
Жељко НЕ ДОЛАЗИ!!! Желим и даље да имам супер осјећај и набој емоција када чујем "Све за љубав све за Партизан".
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top