Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Lobirao je Zeljko za nas 2019, za vajld kartu smo bili u igri, preko turskih spozora Evrolige, to znam sigurno, ali nismo imali sanse protiv Zenita, kluba koji postoji manje od 10 godina, ali je Gazprom iza njih...

Sada je situacija da se EL zatvara 2022, ko je usao usao je....ostali mogu da se oproste... a mi ako Zeljko ne dodje mozemo slobodno da sviramo fajront. Tu je i Savic, sa odlicnim konekcijama u Spaniji...sa ekstremno dobrim odnosom sa Zeljkom...

Sada i samo dovodjenje Savica ima logiku i smisao... ako je to taj plan...

Ja, iskreno receno u jednom trenutku sam mislio da nema nikakvog plana, da Ostoja vise i ne zna gde udara, kada je poceo da dovodi sve i svasta u klubu ponasajuci se sa parama kao pijani ruski bogatas...

Sada ovo...previse lepo svuci da bi bilo istina... ali eto ovih dana nam je svima lepo...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Zeljko ako dodje, ovo je kao da je u fk dosao Klop ili Gvardiola.

Samim tim sto ce uci u nas klub dobijamo paznju cele kosarkaske Evrope, dobijamo sponzore zbog njega, punu Arenu, mnogo bolje sudjenje, mnogo bolje igrace za manje pare. I sto je najbitnije necemo se kobojagi boriti za titule vec stvarno.

Uzmi Zeljko 3-put Ek i uvedi nas u El!
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Logika onih koji se ne raduju mi baš i nije jasna? Jel vi to mislite da je Žoc malouman pa ne zna kakav je i čiji Partizan dolazi ili...? Stvarno ne razumem poentu. Jel stvarno mislite da time možda AV dobija političke poene?

1. Ne može se zaboraviti teranje Duleta;
2. Ne može se zaboraviti teranje Trinkijerija;
3. Ne može se zaboraviti satanizacija Partizana!

Dolazak Želimira je njihova NUŽDA a ne njihova briga za Partizan! To što su oni u NUŽDI i što misle da će nešto da dobiju ovakvim potezom, mene boli jedan organ!

Volim i želim da Žoc dođe. Njega ne mogu da potroše! Ni "a" protiv njega neću reći, taman u beton ligi završili. Ovo ne može da bude lošije od onog što je sada i stvarno ne razumem nikoga ko ne želi da se ovo realizuje!


Čini mi se da sam jedina koja se ne raduje Želimirovom dolasku u ovakav KKP.
Daće Bog da izadje na dobro....
Mislila sam da sam bila dovoljno jasna, ali evo da podebljam.

1. Oooo, da ... i te kako se zaboravlja/opravdava teranje Duleta, kako onda, tako i danas.
2. Tu nema šta da se zaboravi - je l bio debeli, lažni Italijan, koji jede pljeskavice, traži stan u BgH2O?
3. Oooo da... i te kako može, za 1 crvenu i sendvič.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Zeljko ako dodje, ovo je kao da je u fk dosao Klop ili Gvardiola.

Samim tim sto ce uci u nas klub dobijamo paznju cele kosarkaske Evrope, dobijamo sponzore zbog njega, punu Arenu, mnogo bolje sudjenje, mnogo bolje igrace za manje pare. I sto je najbitnije necemo se kobojagi boriti za titule vec stvarno.

Uzmi Zeljko 3-put Ek i uvedi nas u El!

Bas sam nocas citao i trazio dali postoji klub koji je Zoc trenirao a nije mu doneo Evrotitulu... postoji ipak, Beneton Trevizo, ali oni nisu bili ni kfalifikovani za igranje u EL pa je sa nima osvojio "samo" kup Rajmond Saporta....i otisao...
Ostalo, sve redom Partizan, Huventud, Real, Panatinaikos, Fenerbahce....

Ej, 18 Fajnal fora ima covek u 27 godina trenerskog staza...
64 titule sa timovima, sto evropskih, sto drzavnih prvaka ili kupova.... 3 puta proglasavan za najboljeg trenera Evrope...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
JasminaT Opušteno, nisam ciljao na tebe ili sebe... Oni koji su zaboravili i/ili oprostili za jednu crvenu ili sendvič se odavno ne računaju - Njima nije bio potreban Žoc i sve što se sada dešava da bi opraštali, zaboravljali.

Post je bio namenjen onima koji nisu oprostili niti će i izrečen je u kontekstu dolaska Žoca. Prosto, nisam mazohista pa da zbog motiva ovakvog preokreta ostanem ravnodušan ili još gore nesrećan što je zbog preokreta došlo. To neće /bar ne meni/ preokrenuti mišljenje o ljudima koji očigledno Partizanu ne žele dobro.

Naprotiv, uživam u njihovoj prinuđenosti na ovakve korake i želim da im prinuđenost traje što duže /kad već nismo sposobni za drugo/. Ovo su odlične stvari i radujem se istima najiskrenije.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
ćutao sam sve vreme jer uopšte neću da se zalećem dok ne bude zvanično..

dolazak najvećeg evropskog trenera svih vremena je ogromna stvar za ceo klub, niko ne bi smeo da se tome usprotivi, mene samo zanima kakav je plan, kolika će biti autonomija u radu. Funkcionisanje u evropskoj košarci je zajebana stvar jer kao što je već više ljudi pisalo, suštinski postoje samo četiri modela:
- da ti pare stižu iz fudbalskog kluba
- da te država finansira
- da imaš bogatog vlasnika
- da budeš razvojan klub igrača

čak i ovi najbogatiji klubovi imaju velike rashode, ali oni imaju resurse koji to mogu pokriti, a mi imamo pičkoustu pederčinu koja se pretvara da daje milostinju dok sipa šapom i kapom u fenjeraša. boli me kurac šta će misliti javnost i običan čovek jer je običan čovek retard koji glasa za ovog bolesnika, ko misli da je nama dat jednak tretman taj je ili imbecil ili zlonameran, nema trećeg, zanima me da u klub ulazi novac i da tu budu veliki igrači i treneri. Samo, kako doći do tih velikih igrača?

sve što je bilo do limara je direktno sjebao, sve pre i posle Trinkijerija je bila totalna katastrofa a čak i u tom periodu su bili neki epski promašaji (Parahovski, Pejners, McAdoo, Angola, itd). Naravno, da smo uzeli sve trofeje onda bismo svi rekli kako je to bila dobra odluka ali one retke informacije koje smo mogli da vidimo posle sezone su ukazale da bismo izvesno bankrotirali da smo izborili EL, toliko su loše bile finansije u klubu (a verovatno su i sada), setite se da je CMM otišao pod misterioznim okolnostima, da smo Gordića oterali (protiv čega ja nisam bio, samo način na koji je to odrađeno je sumnjiv), da nismo imali pare da vratimo Nikoliča, itd...

ne treba da budemo ikebana bilo kome niti da budemo tu isključivo da razvijamo talente, preveliki je ovo klub sa prevelikim brojem navijača da se zadovoljavamo mrvicama ali isto tako je nerealno očekivati da ćemo imati ogroman novac s kojim možemo da okupimo tim kakav svi želimo. Ja se nadam da postoji plan rada koji neće zavisiti od toga da Željko mora sve da rešava od finansija do kafe kuvarica do struke, jer ovako kako stvari trenutno stoje, to je kula od karata koja će se raspasti. Ne želim da uložimo basnoslovan novac samo da bismo ga izduvali u finalu ili polufinalu nekog takmičenja i da to sve propadne, a kad vidimo s kakvim kadrom ne raspolažemo i kakve su vanterenske okolnosti i šta je sve oko nas, vrlo je moguće da ni jedan Željko Obradović ne može sve to da ispegla (zato i msilim da se ovo toliko odužilo jer čovek nije budala i neće da dozvoli da ga drndaju ćoravi gmaz iz kanalizacije železnika i svi ostali mentoli), mora da postoji sistem koji će postojati i nakon Željkovog odlaska.

Čekamo, gledamo, nadamo se, a ako se ne bude orilo ono što mora da se ori kad se publika vrati na tribine onda ništa ne zaslužujemo i nemamo pravo ikada da se žalimo na tretman koji imamo jer smo ga sami dozvolili. Toliko od mene.

Neka se sve zavrti...
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
@IN 10

mislim brate da me nisi razumeo, a ni situaciju..

Zeljko kosta, kostaju tek igraci koji ce doci, kosta i licenca za EL koja se ne dobija, nego se placa.
Kostaju dugovi koje smo nabrali na ozbilinu cifru.
Novac nismo napravili, naprotiv izgubili smo.
Nije zvalavi psihopata nista iskoristio osim svoje (za vecinu naroda NAZALOST) manipulatorske sposobnosti.
Objasni ti ogormnom procentu navijaca Partizana i naroda uopste da je vucic peder kad on izadje na 5 udarnih termina i kaze da nam je dao toliko i toliko love (bez da pominje cigane naravno djubre zvalavo).

Svako ko misli da je Zeljko dosao samo zbog ljubavi je budala, svako ko misli da to nije dirketno od psihopatine love (posto je privatizovao celu jebenu drzavu) je isto budala.

Sve sam j dobro shvatio. Zeljko ce od vucica izvuci kes, kako bi vucic njegov dolazak i eventualnu evroligu predstavio kao svoj uspjeh, umjesto da sabotira i u predizbornoj godini rizikuje kritike. Poslije ce taj kes presusiti i pocece sabotaze, tu je bitno da Zoc ima volju i zivce za borbu.

Kako ce vucic predstaviti tih ciganskih 50% koje je konacno dao nama i sta ce njegovi retardi misliti - puca mi kurac!
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.348
Reaction score
6.571
Локација
Tamo gde si ti!

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Druže Tuljo,

Ne znam ko si, ne znam ni kako si - Al činjenica je da jesi nekako uspevao da saznaš stvari koje ovde sve zanimaju! Kao što primetiš, skoro 24h /uz male pauze kad klonem/ pratim sva moguća i dostupna zbivanja vezana za novonastalu i vruću situaciju! Ajde barem još saznaj datum ozvaničenja i konferencije za štampu, pa da mogu ko čovek bar malo da se naspavam.

Ne znam dal se primeti ali revnosno reagujem na svaku poruku u roku od 3 minuta kako se pojavi. A nema me dvojica, jedan sam čovek imaj dušu umreću za tastaturom u iščekivanju! A svakako je objavljeno sve što si nam do sada ovde najavio. Šta fali da nam kažeš datum? Nećemo nikom reći! :D
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Samo jedna opservacija - Mi smo klub koji se decenijama posveceno i sistematski, spolja i iznutra, unistava.
I u regionalnim okvirima smo sirotinja, na celo kluba su nam postavili napredno limarsko govece, otjereralii iz kluba i od kluba sve sto valja, razjebali navijace u sto frakcija...

Uprkos tome, doskora nam je Trinkijeri bio trener, sada najozbiljnije figuriraju Zeljko Obradovic i Sasa Djordjevic. Jedan je najtrofejniji trener u istoriji evropske kosarke, a ova dvojica su trenutno u top 10.
Nevjerovatno je to...
Prvi Duletov zakon opruge na djelu: Kad nas stisnes do konca, mi vratimo Zoca!

Edit: A moze i ovako kao sto Ceda-Velja dole kaze: Najljepsa se umjetnost iz najvece tuge vazda radjala!
 
Последња измена:

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
394
Reaction score
1.455
Da li će doći ne znam, ali strah u očima cigana, kojih je svuda oko mene ,je ogroman.
Popareni su i sjebani a uzeli sve trofeje.
Ja se nisam treznio danima kad uzmemo bilo koji trofej a oni kapi krvi nemaju u sebi.
Kažu samo, "jebote..." :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top