Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.264
Reaction score
18.246
Локација
Kej Republika
Šanse da Željko dođe, su jednake aždajama koje Ivica baca.

Jameson govori iz mene.
 

Mitic

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
11
Reaction score
15
Локација
Niš
Moje iskreno misljenje je da ako je Zeljko odlucio da dodje u Partizan da ce to i da uradi, jer ne verujem da nesto moze da mu pokvari planove, a i svi znamo da Partizan voli vise od Fenera.
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Mora da su zaglavili u neku kafancugu, pa se oduzio potpis, evo vec je podne..

Pa nije to Trinkijeri pa da limar prodje samo sa espressom...



A tulju obavezno banovati..
Samo da znas Tulja je pod mojom zastitom,a sto se tice Zoca sto ste nervozni postajete kao ovi iz predgradja,ipak smo mi gospoda za njih,bolje razmisljajte kako cete kupiti preptplatne najjeftinije od 150evra nivo 400,kad ako ne sad pokupovati 20.000 pretplatnih,sad je trenutak da pokazemo sta mi mozemo da uradimo za klub,oni ce nam se na najlepsi nacin oduziti,ah da nisam spomenuo dva igraca su zavrsena Zocova zelja,a i mejlovi na njegovu adresu stizu sami se nude,uskoro ce 12jul
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Meni će baš da bude jebeno jer moram kupiti neku bar "srednje klase" da bih mogao išta videti na teren. Ako je 150e nivo 400, moraću baš da se isprsim ali jedva čekam :D Ali koliko god da bude koštala garantovano uzimam jednu, to im je završeno :)
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad

Ne kažem da verujem twiteru, ima svakakvih govana tu... Samo me preseklo jer je bar 10 medija uključujući i SK prenelo ovo kao "VAU" vest a Turci su ono baš rođeni za demokratiju i prcedure... JBG preko noći se prelome stvari. Umrlo govno u meni na trenutak :D neka se teraju u kurac i oni i njihovi izbori u Feneru!

Neću više da se javljam, kratak mi je fitilj... Brišite post da ne palimo ljude bzv. Odjavljujem se majke mi! Izvinite svi!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top