Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
400
Reaction score
2.204
Локација
Gde god on da igra

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad

-sule-

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
284
Reaction score
1.681
Локација
Beograd
Ljudi ja kapiram da nam je svima stalo ali baciti link iz 2013te...pa zamalo me kap ne udari. Atmosfera malo pozitivne energije. Zoc stiže samo ne znam kad :napred-partizan:
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.000
Reaction score
11.773
Локација
JNA

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Djomla97 Vidi, nisam ništa veći i bolji od ostalih ali sam ubeđen da ovu vest oko Žoca ne bih bolje pratio ni da me za to plaćate! U roku od 3 minuta sam te demantovao - Profi bato, profi šta da ti kažem. Grozničavo i zavisnički ovo pratim nema šanse da me zajebeš :D

Jedino što nikada nemam sreće da PRVI objavim lepu vest i ubeđen sam da će mi opet neko ukrasti muštuluk za Žoca al nema veze, samo neka brat potpiše! :ziveli:D:D:D

I opet me sjebaste da prekršim svoje obećanje da se na ovoj temi ne javljam više dok ne bude gotovo...

P.S. nemoj da bacate šale na račun da neće potpisati, nemoj da nešto izbaksuziramo /pu, pu, pu, daleko bilo!/....
 

branislav.zr

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
43
Reaction score
107
Локација
tamo-vamo
Статус
Затворена за писање одговора.
Top