Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Konacno!!!! Ostoja poceo da kopira zalizanog, izbacuje rebuse na twiter.

Sedim citam i ne verujem, jos uvek mislim da sanjam. Cekamo godinama nesto lepo da se desi sa KK i konacno docekasmo.

Uzivajte braco Grobari i neka je i Zeljku i nama sa srecom. Jednostavno od srece ne znam sta bih vise napisao.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.753
Reaction score
19.291
Локација
Nickname
Ložiti se još neću, gamad su me ovih godina naučili da postanem vrlo obazriv, ali idem da se napijem i makar na jedan dan relaksiram u ime dolaska najvećeg trenera na kontinentu i pijan vičem vučiću pederu!
U ime nade za bolje dane pobedom sruši zidove!
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Ložiti se još neću, gamad su me ovih godina naučili da postanem vrlo obazriv, ali idem da se napijem i makar na jedan dan relaksiram u ime dolaska najvećeg trenera na kontinentu i pijan vičem vučiću pederu!
U ime nade za bolje dane pobedom sruši zidove!

Konacno!

Vreme je za limunadu i trez(ve)no :
Dobro nam se vratio Zelimire,


vucicu pederu
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.408
Da sam vidio snimke ,,obicnog,, covjeka koji pjeva sa onakvom emocijom Partizanove pjesme u kafani, i da kazu da je on trener ja bih bio zadovoljan. Covjek koji je tata mata ovog sporta dolazi da nas trenira. Sanjam jbt.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.067
Reaction score
14.262
Локација
Kipar
Ovo sto je Obradovic uradio je za antologiju ne Partizana nego sporta uopste. Covek je odbio milionske ugovore od najboljih evropskih ekipa da bi dosao da vodi Partizan u tabloidnoj drzavi. Ovo nijedan grobar nikada ne sme da zaboravi.
Veliki naklon gospodinu Obradovicu!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top