Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Na rsb više upisa o Obradoviću nego ovde. Ono jest da du blaga većina (što uostalom govori i procenat koji sns dobija), ali svejedno... kakve plašljive pičketine jebote.

Dobrodošao Željko. Ne zaboravljamo pobijene grobare, poniženja, otimanje stadiona i bazena, kriminalizovanje Partizana, teranje Duleta...zato da grmi vučiću pederu sve mu mrtvo i živo žvalavo jebem
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Još od onog dana kada se Praja digao da zakuca a njegove patike mi se našle u visini očiju, a bio sam povisok tinejdžer, tamo negde sedamdeset i neke u našoj Hali, Kićinih bezbrojnih bravura i bezobrazluka, onih utakmica sa Cibonom kada su Miško Marić i Boban Petrović čuvali i sačuvali velikog Ćosića, pa Moke Slavnića i Pere Vilfana u najluđem dresu sa Simodovom reklamom, preko nebrojenih čudesa - Fuenlabrade i Istambula, Generalovih petnest godina, časova, dana i godina ljubavi, onog kada se ostajalo i pevalo klubu po pola sata posle izgubljene utakmice, posle svega toga nikada nisam bio ponosniji na Partizan nego danas.
Bilo je i biće uvrnutih pobeda i još luđih poraza, Partizan nam je svima skratio život za pet ali i produžio za deset godina, ali zbog ovoga je Partizan jedinstven na svetu, samo Partizan još ima ljude spremne na lude stvari za klub, ljude kao veliki Želimir sa Morave. Još da vratimo jednako velike Kiću i Generala u klub na kojim god pozicijama i po mom ćitabu bićemo bukvalno savršen klub. Rezultati me uopšte ne interesuju, ovo više nije sport nego umetnost.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Auuuu jbt, morao sam da budem negativan od samog početka spekulacija da ne izmalerisem...
A sad hladno Zoc pivo, sezonska neka bude i i 300 eura i prepuna hala vernih grobara(bez principa) pa da se pobijemo sa svima.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top