Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.376
Reaction score
5.155
Локација
Beograd
Da li sam ja to dobro shvatio, Željko je u lošim odnosima sa Miškom?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.406
Reaction score
40.478
Локација
Žrnov
Mnogo mi je drago da smo pogresili sa procenama oko Savica (mislim na nas navijace), za sad zasluzuje veliko postovanje za sve kako radi i kako se ophodi prema svemu.
Polako samo, bez euforije i praštanja i izvinjavanja... Iskreno, ja ne verujem da se tu ni Ostoja ni Savić nešto pitali, kada je Želimir rešio da dođe, tako da krediti za ovo, a i za sve ubuduće idu isključivo na Želimirov račun. Bez obzira što je na kzš bilo sve u stilu "ja tebi vojvodo, ti meni serdare", zna se ko je u klubu sada jedini autoritet.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.177
Reaction score
6.929
Локација
NbG

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Upravo tako, od Spanulisa njih dvojica ne pricaju, al opet zalizani je rekao i da to nikada nije uticalo na posao i da su njegovi igraci isli u klubove koje je Zeljko vodio bez ikakvih problema. Nadamo se da ce se toga drzati i sada inace mozda mozemo da se oprostimo od Petruseva pod uslovom da ga Zeljko ima u planu za dovodjenje.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.255
Reaction score
6.874
Ovaj njegov osmjeh na slici, neprocjenjivo, kad se vratis kuci svojoj jedinoj, najljepsoj, nakon dugo godina. Kad si mlad, pa odes, pa se vratis, a tu sve emocije, sjecanja, prvi basket, prvo blejanje na skolskom, prve simpatije, prvi poljubac, prve sljive i batine, prva prava i istinska prijateljstva, ljudi koje volis i koji te vole… predivno! Dobrodosao Zelimire, nas dobri Zoc! Puno srece i NEK UMRE SVAKO KO NE VOLI PARTIZAN!!!
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
258
Reaction score
2.199
Локација
Beograd
Nije ni čudo da je čovek najkrupnija ličnost evropske košarke trenutno, opet je pokazao da je apsolvirao, magistrirao, doktorirao, postdoktorirao i arhivirao sve o svom poslu. U dvadeset rečenica i sa tri gesta ljude okolo stavio na njihova mesta, poslao poruku gde treba i uterao strah u koske opet gde treba.
Ostoju stavio za potrčka - " Rekao sam Ostoji da je vreme da ozbiljno razgovaramo", Saviću ukazao poštovanje ali i podsetio ga da je njegova zadnja kod sastava, Savić - "Moramo rezultate odmah", Želimir, uz osmeh - "Samo polako", domaćim starijim igračima koji se nadaju velikim ugovorima poručio da Partizan mora da proizvodi mlade, strancima da se ne lože i da bi voleo tim sa 12 domaćih, Evroligi da smo samo mi i Real u istom rangu, ali da je dobroćudan i da traži licencu samo na tri godine - "Kada budem odlazio", što znači da očekuje licencu na najmanje 5, pudlici zavukao šišarku po Čačanski, na finjaka - " Zvaću mog prijatelja Radonjića" i " Sa naše strane neće biti ni jedna ružna reč", šta god da sada lane zli patuljak ispašće opet najveća džukela, navijačima poručio da nikog prvi ne diraju i da se fokusiramo na nas jer možda neće biti sve skroz glatko prve godine, menadžerima da se već razgovara sa nekim mladim igračima, čitaj Nakić i Petrušev, novinarima da ga ne zivkaju oko tima svaki čas, jer im ništa neće reći...
Saznali smo i da će zvati Veselog kada mu istekne ugovor, da očekuju da Jaramaz ostane i da planira da iškoluje mladog trenera.

Znao sam, naravno, da je Želimir zajeban ali da je baš ovoliko... Mnogo nas je koji ćemo da uživamo, ama je dosta i onih koji uživati neće.
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.968
Локација
Kragujevac
Vanja je za Dangubica i Zagorca Lebron licno, imao je nesrecu da je igrao dosta sezona kod nas, u ekipama gde se nije znalo ko pije ko placa, gde je mogao da se ispucava kako je hteo.

Kao igrac u rotaciji, plus domaci, obe ruke za njega, itekako moze da eksplodira sada je u najboljim godinama, bas bih voleo da dodje.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.039
Reaction score
14.061
Локација
Kipar
Marinkovic bi bio odlicno pojacanje za nas. Domaci, nas igrac u dobrim godinama, sa trenerom koji mu veruje mogao bi samo da napreduje. Takodje igrao spansku I evro ligu. Mnogo smo podigli ocekivanja sa Zeljkovim dolaskom. :)
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Za Vanju obe ruke, da je ostao pod Duletom sad bi bio nosilac u nekom evroligaskom timu, takav je potencijal. Pod Zeljkom moze da nam bude najbolji igrac i da dodje lagano do repke
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
439
Reaction score
1.719
Локација
Ohio
Polako samo, bez euforije i praštanja i izvinjavanja... Iskreno, ja ne verujem da se tu ni Ostoja ni Savić nešto pitali, kada je Želimir rešio da dođe, tako da krediti za ovo, a i za sve ubuduće idu isključivo na Želimirov račun. Bez obzira što je na kzš bilo sve u stilu "ja tebi vojvodo, ti meni serdare", zna se ko je u klubu sada jedini autoritet.
Slazem se u potpunosti sa tobom, nikakva euforija. Samo uporedjujem Savica sa nekim nasi nazovi legendama dok smo njega odma etiketirali kao cigana i sns kadar, da za sad obavlja svoj deo posla vise nego korektno.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.531
Jedino loše ako budemo igrali evroligu, nema više Žoca da nas pusti...

Najjači komentar koji sam pročitao!!! :D

Dobro nam se vratio ZELJKO.
Što se tiče Savića, ne bi ja tu još donosio sud.

Mislim da je ostoji najteže, takva mu je faca bila tokom konferencije...onaj fazon: joj koji će mi sve ovo kurac u životu, ako krenemo da gazimo, kako ću šefu na oči, neću smeti ni na telefon da mu se javim...taman me korona spasila od onog ludaka iz Italije, sad i ovaj...a u picku materinu...
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Rek'o je (polu)čovek da voli Partizan kao oči svoje, ali da voli i Srbiju. Zna se koji su srBski interesi.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Na konferencija sam vidio ozbiljnost i rjesenost da se nesto ostvari. Osjecaj sigurnosti da je u klubu neko ko zna sta radi i nece dozvoliti da mu neko sa strane zadire u posao je kao anestezija. Pije mi se pivo na terasi i slusa Grupa JNA. Tako da me dobro cuju komsije. Doduse tako je i do sad bilo :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top