Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
703
Reaction score
1.356
Локација
Beograd
Imamo mi već jednog takvog. Bio prospekt, otisao odma u nba. Sve video sve prosao. Načitan. Sad kaze ja sam dosta prosao i video, hoću da pomognem drugima kroz sintikat. Da ih treneri ne maltretiraju te ovakva soba te onakva energetska pića te da treniraju kad oće i mogu i td i i tt... ;)

Ne znam bas koliko je Zagorac video od tog NBA-a, za razliku od Muse... Nije da drzim neciju stranu ovde, ali super je sto nam sada ne valja Musa, za kojeg bismo se prosle sezone verovatno usrali u gace od srece da smo ga doveli. Kao da ljudi ocekuju da spremamo ekipu za Final 4 Evrolige ove sezone.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Kao da ljudi ocekuju da spremamo ekipu za Final 4 Evrolige ove sezone.

Ne treba u startu nabijati veliki pritisak na Želimira. Ja očekujem final 4 Evrolige tek za dve sezone :D

Šalu na stranu, bio je jasan, cilj je Evroliga. Dokopati se licence, za stalno. Dakle ne ABA liga titula i mlaćenje sa ciganima, nego dočepati se Evrolige koja se zatvara u naredne dve sezone najkasnije. Ko se našao unutra, našao se, ko nije može da ga duva narednu deceniju. Nije se Želimir vratio da se valja sa ćoravim u njegovom blatu i da juri kup Koraća dok mu Leon Deleon piše kaznu jer je skinuo sako. Sve karte smo bacili na licencu, i imamo najjači štih u rukama.

U vidu Ostoje i institucija, dabome.
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Imam i ja par zelja sto se tica igraca ali ipak je Zeljko malo strucniji od mene pa cu verovati njegovom izboru. Bicu na oprezu da se slucajno ne opusti pa da dovede nekog ko nije po mom ukusu.
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
703
Reaction score
1.356
Локација
Beograd
Ne treba u startu nabijati veliki pritisak na Želimira. Ja očekujem final 4 Evrolige tek za dve sezone :D

Šalu na stranu, bio je jasan, cilj je Evroliga. Dokopati se licence, za stalno. Dakle ne ABA liga titula i mlaćenje sa ciganima, nego dočepati se Evrolige koja se zatvara u naredne dve sezone najkasnije. Ko se našao unutra, našao se, ko nije može da ga duva narednu deceniju. Nije se Želimir vratio da se valja sa ćoravim u njegovom blatu i da juri kup Koraća dok mu Leon Deleon piše kaznu jer je skinuo sako. Sve karte smo bacili na licencu, i imamo najjači štih u rukama.

U vidu Ostoje i institucija, dabome.

To su vec realna ocekivanja, ali prvo je red da osvojimo Evrokup ove sezone :D

Sto se tice licence, verujem u Zeljkov plan, nadam se da ce uspeti da ga realizuje. Ono sto je definitivno je da nam je mesto u Evroligi.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.632
Reaction score
4.659
Skocila lestvica burazeru, Andjusic nije lik za napad na EL. Ocekujem tri ubice : pleja, krilo i centra. Ostali neka im dodaju municiju i ciste cokule, a da pritom takodje budu i kosarkasi, po Zeljkovoj definiciji pojma " kosarkas".
I bice lepa sezona.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
437
Reaction score
2.295
Izgleda su i novinari zbunjeni, cak i ne nagadjaju
 

Pam Pam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
107
Reaction score
364
Ne znam bas koliko je Zagorac video od tog NBA-a, za razliku od Muse... Nije da drzim neciju stranu ovde, ali super je sto nam sada ne valja Musa, za kojeg bismo se prosle sezone verovatno usrali u gace od srece da smo ga doveli. Kao da ljudi ocekuju da spremamo ekipu za Final 4 Evrolige ove sezone.
Druže to je bila šala na račun Zagorca.
Opušteno.
Zna Željko šta radi.

Samo nemojte da ste u zabludi da je mađioničar (mada je jako blizu tome), setite se priče oko Tepe i njegovih igara u Pao. Nije uspeo da mu skine blokadu u glavi. I to je sam pričao da mu je jako žao što njega nije sredio.

Nemoj sad da me neko proziva kako sam protiv Željka - NISAM najveći i najbolji je. Ovo za Tebu su njegove reči.

ja ne brinem za igrače. to će Željko da složi najbolje što ume od dostupnih igrača.
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
703
Reaction score
1.356
Локација
Beograd
Ma naravno, nije madjionicar, ja sam samo prokomentarisao potencijalno dovodjenje Muse. Ne znam ni da li ce ga dovesti, ali ja koliko ga se secam iz Cedevite, bio je talentovan, a imao je i dobrih igara.

Za Zagorca nisam skontao da ti je bila sala, mislio sam da ih ozbiljno poredis :D Poredjenje njih bi i imalo smisla pre nekih 3-4 godine.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top