Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Untitled.jpg
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Zamislite da se ovom timu priključi još jedan Nemanja... Kakva bi to kuknjava bila kod ovih, istorijska... :D
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Jesu li se strasti malo smirile? :)

Kevin Panter u Partizanu, simbolicno tacno godinu dana nakon odlaska Voldena tamo, je jasno ciljana poruka koja ih je dobro uzdrmala, jer su verovatno ocekivali nesto slicno samo u njihovu korist.

Ne pamtim da smo dovodili kosarkasa koji utrpa u polufinalu Evrolige 30 poena, mozda smo ga malo i precenili u smislu ovih nekih novaca koji se pominju, ali sam siguran da on ovde ne igra ispod miliona po sezoni. Nije bilo iskreno neocekivano da ZOC nece dovesti jednog proverenog kosgetera, koji moze da izmisli poene, samo sam negde racunao da ce to biti neko ko je vec igrao za njega, neko na zalasku karijere, ovaj lik dolazi u punoj snazi posle najbolje sezone u karijeri. Sto je samo pokazatelj da ulazimo sa zaista velikim ambicijama u narednu sezonu.

Ono sto se cesto ne pominje, je to da sam ja negde ubedjen da Panter nece biti onaj lik od koga ce sve polaziti i koji ce sve zavrsavati. Kicma Zeljkovog tima su igraci na pozicijama 1 i 5, pokretni centar i inteligentan plej sa poenima u rukama, tako da tu negde ocekujem ako ne i veca imena od Pantera, onda barem u tom rangu.

Ili idemo jako na taj trofej Evrokupa koji nam fali, ili je nesto obecano mozda cak i za ovu sezonu, vrapci mu ga znali...

Sa tim da nam to nista nesto mnogo ne vredi ako ne uspostavimo sistem, i imamo neke prospekte koje cemo da negujemo kao u zlatno Duletovo vreme. Mada su njegov projekat i ovaj nebo i zemlja po nacinu izvrsenja.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.576
Gurbeti nezadovoljni, kukaju na sva moguca mesta/vrata, sta ces navikli ljudi na "5 na 3" kosarku, navikli na budzet 5 prema 1, navikli da ih sa protivnicke strane terena ceka Bozo Djumic, Koprivica, Ratkovica, Adin Vrabac i Obrad Tomic.
Jedva cekam jos 3-4 mocna pojacanja, pa oni ce odustati od kosarke ladno jbt:icon-rolleyes:
 

Mitic

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
11
Reaction score
15
Локација
Niš
Odbi nas covek za 20 minuta haha, koji su oni cirkuzanti
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top