Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

grobarkogrobar

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
100
Reaction score
498
Локација
Srbija
S obzirom da se profesionalno bavim politikom, mnoge stvari, pogotovu ako živite u ovoj i ovakvoj državi, moraju se sagledati i kroz prizmu politike. Ne mogu se sada setiti, sinoć je neko od forumaša (izvinjavam se, nisma zapamtio ime čoveka), govorio da se plaši da sve ovo ne krene naopako i ostanemo u dugovima i da ne veruje Vučiću, te da je Vučić opasan. Apropo svega toga samo bih nekoliko reči o celokupnoj situaciji.
Sasvim je normalno da određen bron ljudi skeptično gleda na sve ovo, zato što je sedam godina tiranije ostavilo traga i na svima nama. Reč je o psihopati koji pokazuje silu nad slabijima i ljudima kojima nije dostupan. On je šibicar, nivo uličnog šibicara i jeftini ulični manipulator koji koristi medije koje je okupirao i svakodnevno ljudima puni glavu o uspesima države. Ma koliko on glumio da ga zanima košarka ( upisao i školu za košarku), to je sve gluma, jeftina predstava. Njega zanima samo fudbal i u fudbalu dok je on mi titulu videti nećemo. Njegov problem je dolazak Žoca, jednog velikog, najvećeg košarkaškog trenera na planeti. Žoc je jaka ličnost, lider, čovek od kakvih se psihopate plaše i on će savijati kičmu pred Žocom i neće se mnogo mešati u košarku. Ne znam, ne verujem da iko zna, koliko novca ćemo dobiti od države, ali je verovatno i dogovor sa njim, da se on ne meša, a da klub nađe sponzore, što će se u skoro vreme i desiti. Čim budemo našli sponzore, mi smo priču završili sa Vučićem. On nam uopšte nije potreban. Vučić je najveća, ubedljivo najveća kukavica koju sam u životu upoznao i najveći šibicar, jeftini prodavac magle. Žoc nije sam, on ima suviše jaku ekipu oko sebe i ovo što se sada dešava nije se odjednom desilo, nego je mesecima unazad pripremano. Nemate potrebe da brinete oko Vučića, on ne da neće, on ne sme da uradi ništa. Takođe, sve je politika, pregovori Žoca sa budućim igračima su politika, tako da čovek koji je vodio najveće ekipe nije nimalo, baš nimalo naivan. Zato se psihopata i plaši i nema razloga da brinemo. Suviše su ovo ozbiljni ljudi i suviše veliki navijači Partizana.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Djomla97

Blago tebi, ja istinski želim da utonem u san :D Hvala bogu pa mi ova java do jaja ne dozvoljava oka sklopiti!

Oplenac
Zanimljivo je da sam prilično patio zbog stanja u kom smo bili ali NIKADA nisam ulazio u raspravu o njihovim pojačanjima... Ono jebeš kurvi FMP majku, mrziš ih iz dna duše! Ali mi nikad nije palo na pamet da sad nešto analiziram odakle im pare, kakvi su im igrači, koliko koštaju... Čak ne videh da se o tome posebno pričalo i ovde na forumu. Postavimo neki link o njihovom pojačanju i boli nas kurac.

Recimo kada su nam uzeli VOLDENA ja sam kevu jebao Ostoji, mrzeo vlast koja nas sakati na više načina ali me bolelo uvo koliko i da li oni imaju. Prosto, meni je Ostoja bio kriv. Čak su moji upisi ovde išli u pravcu da je ovaj naš magarac u funkciji ćoravog!

Za razliku od nas oni su totalno poludeli. Imaju jebenih 100 strana o pojačanjima Partizana i još licitiraju ko će doći ko neće. To sve tamo ludo u pičku materinu :D
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ako će im biti za utehu sada će jače da ih boli jer Žoc nema ljubavni amortizer kao što su imali DV i Trinkijeri :D :D :D
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara

Veselin

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
36
Reaction score
102
Локација
Požega
Ja jesam ushićen, ali s'obzirom na najvećeg couch-a, i tim koji se sklapa, uveren sam da osvajamo sve ove sezone.
A sledeće sezone, zašto ne: da nam se vrati za f4 '88. i da osvojimo 2 titulu prvaka Evrope.
Dosta je ovaj KK, tučen i mrcvaren...nije ubijen. Živi smo, a sada da uzmemo sve, jer to nama pripada.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.019
@Spalding

Ja zaista ne gledam njihove utakmice, ne pratim vesti o njima. Jave mi prijatelji ako izgube, i onda u slast odgledam snimak.
Vesti o njima ne čitam, čak ni naslov...
Prosto, nedragi su mi kao stonoga...
Nikad nisam pogledao taj njihov sektaski forum, ono što ljudi okace ovde je dovoljno da se vidi sa kakvim bolesnicima i maloumnicima delimo vazduh...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Malo prerađeni haiku za goste:

Klečala si ispred nas
prokleto mlada, usplahirena
mirisala si na proleće
u kosi si sakrila snove
gledala si nas u oči
onakva kakvu smo te svi znali
sekla si noć tupim pogledom
tako jedra, pomalo besna
jebali smo te usta Vesna
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top