Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
181
Reaction score
1.241
Локација
Po
Ladno su citirali lika sa ciganjskog foruma, i to ga ni oni nisu shvatili ozbiljno
Pa sta ocekivati! Novinarska gamad...Nista saznati ne mogu, nemaju insajdera da dobiju info koga planiramo dovesti....Mi sve jaci, njima sujeta radi... Svako od njihove strane nenajavljeno pojacanje koje smo doveli je gurnut prst u oko direktno njima od strane Zeljka i Savica. Neka...Polako...Prst je malo. Gurnucemo im jos po nesto uskoro!
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Džanan Musa koji se ovde pominjao kao potencijalno pojačanje ode u CB Breogan.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.751
Reaction score
9.500
Ima jedna tamnijeg tena koja Zoca nikad ne odbija. Decenijama.

Treba zanemarivati ove nebuloze. Uzduz i popreko smo apsolvirali sve te ciganske budalastine i leve portale.
 

Msmnči

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
17
Reaction score
25
Локација
Zvezdara
Погледајте прилог 12864


Iako već završeno
Do transfera kako stoje stvari neće doći jer je lik greškom umesto lava stavio drugu životinju....Šteta

U nedostatku bilo kakvih vesti od najranijih jutarnjih sati, pojavljuju se i ovakve petardice smejalice.
Stvarno,gde su nam Žoc i Savić?
Kao da su se zabarikadirali u nekom najudaljenijem planinskom domu i prebiraju po mogućim rešenjima. Gde nema komunikacije sa novinarima, uznemirujućim elementima
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
225
Reaction score
640
Локација
Beograd
Evo izasli podaci iz APR-a. Dobili smo manje od Zvezde, skoro pa isto kao FMP, a FMP pare dobijene od drzave prebacio mami, ali smo mi svakako drzavni aparat.
Zato siluj Zeljko, bacaj bombe, neka pocrkaju.
 

Dr. Okltis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2021
Порука
68
Reaction score
126
Локација
Srbija
Mislim da sam procitao da u Uniks ide Hezonja, ne treba nam, covek ne razume sta je timska kosarka.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top