Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
http://instagr.am/p/CRq3GKcoZmF/ U Beogradu je danas osnovana Fondacija KK Partizan. Cilj udruženja je da iz zajedničkog fonda pomaže one koji su gradili istoriju najuspešnijeg srpskog košarkaškog
kluba na terenu i van njega, a potrebna im je finansijska podrška.
Na čelu Fondacije koja je danas osnovana u kući KK Partizan, nalazi se tročlani bord :
Dragan Kićanović (predsednik borda),
Dušan Duda Ivković i
Ostoja Mijailović
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG
U tom intervjuu sa Edinom i onim gancijem je pored ove recenice za Obradovica izneo i niz komplimenata na racun Djordjevica u kojima je naveo da je cak i kopirao neke njegove formacije u napadu. Veliki smeker i za mene nekako netipican Amer.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.405
Reaction score
11.521
Локација
Beograd
Stavite na spisak i Ed Davisa da nas je odbio. Instagram fake insajderi pisu da nas je odbio, da cemo pojacati ponudu. Sada ce i novine da pocnu da prenose. Oznacite ga crvenim na onom spisku.:šal
Nije nas odbio jer nije imao ni sta da odbije.Nalupetali par skupih imena i onda nas napali kako trosimo pare kao niko u evropi,a nema veze sa istinom.Igrace sa kojima se pregovara znaju samo Savic i Obradovic i bice u rangu ovih koje smo i do sada dovodili,a panteri neka crknu.
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
225
Reaction score
640
Локација
Beograd
Recite neato vise o ovom momku. Vidim nesto malo igrao u Evropi i onda zestoko nabijanje statistike po Kini...
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Brza pretraga kaze.. 1.85 visok, 27godina, ljevoruk, odlican suter..
Zadnju sezonu odigrao u Kini, prije toga u Italiji i Francuskoj..
Svugdje je igrao dosta minuta, moguce da je predvidjen za prvog pleja i ako nije klasican razigravac..

 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
225
Reaction score
640
Локација
Beograd
Nesto mi je tanko ovo za prvog pleja iskreno... 2, 7 asistencija po mecu mi je tanko za prvog pleja.
Vise mi lici na to da ce zameniti Pejdza ili kao drugi plej.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Ovaj po snimcima šiba trojke kao Pedja Stojakovic. Ne vjerujem da je previse skup. Znao je u Kini u nekoliko navrata da zabije preko 50 koševa.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.472
Reaction score
4.922
Локација
Boka
Kakav suter sto je ovo, nisam odavno ovako nesto vidio, svidja mi se i sto je izuzetno brz.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top