Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.391
Reaction score
10.398
Локација
okupirana Srbija

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Po ovom opisu moze biti samo Yam Madar, on se vec pominjao ranije, sad je u Bostonu igra letnju ligu. Poceo dobro, nastavio slabo, jos se i povredio, tako da su ga vec precrtali za NBA za ovu sezonu. Jedino ne znam kako bi on mogao doci s obzirom da mi se cini da i dalje ima ugovor sa Hapoelom koji bi ga zadrzao onda jos jednu sezonu do NBA. A inace strasan igrac po mom skromnom misljenju.
Bravo za poznavanje materije!
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.155
Reaction score
3.672
Ma slobodno ti zivi u bajkama, meni ovo lici da mu je Zoc rekao da treba da ode, on nije hteo, i onda se odjednom zna posle prvog lekarskog pregleda da ne moze da nastavi i to se iznosi vrlo nervozno u javnost. Ne pije vodu
Nevjerovatno.. Ajde sto pretpostavljas da nam je uprava losa, ali uvaljivanje Zeljka u nase blato i prljave radnje ne mogu da ocutim.
To sto je Obradovic dosao ovde i u ovakav Partizan jeste bajka. Zato je svako tumacenje iznutra, citanje izmedju redova i otkrivanje poslednjih namjera od real-grobara suvisno.

Nemam obicaj da se raspravljam na forumu ali ruganje simbolu Partizana je zaista previse.
 

Dr. Strange

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
107
Reaction score
541
Локација
Beograd
I Dule je simbol Partizana pa nije bezgresan. Ja sam rekao kako mi izgleda, ne sta se jeste desilo, i da se nadam da nije tako.

Ali ne pada mi napamet da budem kao cigansture i da gutam sve sta mi se servira. Da nam stranci nisu skupi, da su dosli za manje para da rade sa zeljkom, da su nam sve pare dosle od zeljkovih privatnih sponzora i slicne price u koje sam verovao kad sam imao 13 godina.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.885
Reaction score
7.727
Ja se samo iskreno nadam da dovodimo i prvog pleja, t.j. instant kvalitet, a da je Izraelac ulog za buducnost.
 

Ludovan

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2021
Порука
4
Reaction score
17
Локација
Nova Varos
Meni je ovo odlicna opcija,mlad i ogroman talenat,vec je draftovan, ne verujem da uzima neke ogromne pare... A sad smo ljuti sto ne dolazi Pangos,drugi najbolji plej El... Pa to je bas nerealno
 

eki_kkp025

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
42
Reaction score
174
Локација
Sombor
S obzirom da je Savić rekao da ćemo dovesti još 2 ili 3 igrača pretpostavljam da ima prostora da se dovede još prvi plej, mada ako tu ulogu dobije Madar mislim da će biti pun pogodak.
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Bravo za poznavanje materije!
Svako cast za obojicu. Ja sam ocekivao nekog skupljeg na pleju. Napasce top 8 Eurolige dogodine bez problema. Realno 5 6 mesto. Realni domet f4.Taman da se upoznaju ove godine, da ih zoc koriguje i uigra,a onda sledece godine dominiranje protiv svake ekipe. To je to...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top