Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.058
Reaction score
18.220
Što kaže Čeda Velja u Crnom Gruji: Mešavina slona i seoske džukele. Ovaj će da bude mešavina Marka Pecarskog i Dženana Muse :D

Najgluplje je naravno ispalo zalizano govno, kancer srpske košarke ako ne i jednak kao ćorava spodoba.
Pozdrav za obojicu ovom prilikom :angry-smiley-002: :picka-ciganska:
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
225
Reaction score
640
Локација
Beograd
Savic kaze jos jedan igrac na poziciji 1 i jedan igrac na poziciji 5,tako da ako Madar potpise zvanicno, to bi izgleda bilo to.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Pecarski je delovao u odnosu na Petruševa kao igračina kada je bio proglašen za MVPa,
Ovaj je imao sreće da je bio u Megi pa su ga pustili da se oseti kao muško.
Ne žalim ni sekund što nije sa nama jer i on kao i Pecarski su utuvili u glavu da zaslužuju više.
Ne garantujem ali mi tako deluju,da li je govno-ne verujem, jer svaki mladi igrač sluša bajke menadzera...
A ovom njegovom bi i braća Grim sedeli u krilo.
Jednostavno može mu se, jer je dokazao da može.
Iz svega treba izvući lekciju da moraš uložiti u školu košarke kako bi imao preduslova da se uhvatiš u kolo sa Zalizanim



Što se tiče investiranja u radu na BC Partizan zaista nije potrebno mnogo da bi izgledalo pristojno.
Dovoljno je samo da poslušaš savete.

Recimo kada je reč o interviju... Reporter ukoliko nije talk show ne sme uzimati prostor. To je pravilo.
Najprostiji način koji se radi je ovo što je naš kanal radio pre ihihi godina

Po tom principu uz veći trud je recimo rađen i "Last dance" sa Dzordanom

Kako se radi interviju sa igračem na klubskoj televiziji možete videti ovde


I nemojte one fore dobro je i ovo što ima...
To je poražavajuće razmišljanje.
Dostojno pihtijastim masama i glasača SNSa
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
208
Reaction score
1.298
Savic kaze, "Minimum dva, mozda i tri igraca", tako da..., ko zna :)
Nisam imao puno prilika da gledam Petruseva sa Pecarskim u tandemu, ali mi se i tada cinilo da je, u odnosu na Pecarskog, neopravdano gurnut u drugi plan, pa sam i u Partizanu prizeljkivao pre njega nego Pecarskog.
Decko je izabrao i sam ce snositi posledice tog svog izbora, dobre ili lose. Nemojmo sada da budemo kao "oni" pa da ga kunemo, proklinjemo, vredjamo, k'o sto su "oni", onomad, radili Teodosicu kada nije dosao u FMP.
Madar bi bio, ako dodje, sto se mene tice, najatraktivniji potpis, ali nisam bas siguran, kao sto je neko vec pre mene napisao, da bih mu dao da ,sa svojih 20 leta, bude prvi plej u ekipi koja juri sve trofeje ove sezone. Ipak, ako i bude prvi plej, i ako bude sklon tome da slusa i radi ono srto mu Zeljko kaze, bice to cudo od igraca...
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.039
Reaction score
14.063
Локација
Kipar
Mali draftovan, potpisao za prvaka Evrope, menadžer mu je bogotac košarke.

Grobari: "Mali je govno, a zalizani je ispao najgluplji". :buhaha

Nije sve bas tako jednostavno kao sto pises.
Dzanan Musa verovatno kosarkas slicnih kvaliteta kao Petrusev posle odlicne sezone u Cedeviti, godine u NBA I godine u Efesu pre par dana potpisao za Breogan.
Koraci se ne mogu preskakati. Jokic je bio neki izuzetak koji bi sada mnogi uzeli za pravilo. Ali jednostavno Mega nema taj nivo da bi izbacivala gotove igrace u nizu. Uglavnom su to poluproizvodi koji se izgube u godinama koje slede. Tako su I Zagorac I Jaramaz preusmereni u inostranstvo da bi se vracali u Partizan da ozivljavaju karijere. A otisli su tamo za bolji ugovor I ja ne sumnjam da su sa te strane miskovi igraci zadovoljni. Ali ako cemo kosarkaski onda je najbolje ici tamo gde ces imati najvecu paznju I sanse za progres sto ces kasnije jos bolje naplatiti.
Sad da li su Grobari u pravu sto komentarisu njegovu glupost I nedolazak kod najboljeg trenera, igranje u svojoj zemlji, nedolazak u jedan obecavajuci projekat, sigurno za manje ali ne male pare, vreme ce pokazati.
Ja mislim da je napravio zivotnu gresku.
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
225
Reaction score
640
Локација
Beograd
Ma izabrao covek sta misli da je bolje i tu ne treba osudjivati... Daj boze da odigra dobro, pa da bude dobar i za repku. Sigurno je da bi za njega bolje bilo da igra za nas, ali realno mi mozemo da dovedemo trenutno mnogo boljeg igraca po nas. Jedina njegova prednost je sto je domaci igrac i Grobar, ali imamo jos takvih u timu, pa su izgoreli kao sveca u svemu tome.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.293
Reaction score
10.767
Локација
Beograd
Mali draftovan, potpisao za prvaka Evrope, menadžer mu je bogotac košarke.

Grobari: "Mali je govno, a zalizani je ispao najgluplji". :buhaha
Samo bih te ispravila u jednom - menadžer mu NIJE bogotac košarke, taj sedi na NAŠOJ klupi i u našim bojama, menadžer mu je bogotac u trgovini belim i crnim košarkaškim robljem. Eto, to sam ti rešila :D
 

Floppy

Početnik
Учлањен(а)
29.05.2009
Порука
99
Reaction score
183
Nije sve bas tako jednostavno kao sto pises.
Dzanan Musa verovatno kosarkas slicnih kvaliteta kao Petrusev posle odlicne sezone u Cedeviti, godine u NBA I godine u Efesu pre par dana potpisao za Breogan.
Koraci se ne mogu preskakati. Jokic je bio neki izuzetak koji bi sada mnogi uzeli za pravilo. Ali jednostavno Mega nema taj nivo da bi izbacivala gotove igrace u nizu. Uglavnom su to poluproizvodi koji se izgube u godinama koje slede. Tako su I Zagorac I Jaramaz preusmereni u inostranstvo da bi se vracali u Partizan da ozivljavaju karijere. A otisli su tamo za bolji ugovor I ja ne sumnjam da su sa te strane miskovi igraci zadovoljni. Ali ako cemo kosarkaski onda je najbolje ici tamo gde ces imati najvecu paznju I sanse za progres sto ces kasnije jos bolje naplatiti.
Sad da li su Grobari u pravu sto komentarisu njegovu glupost I nedolazak kod najboljeg trenera, igranje u svojoj zemlji, nedolazak u jedan obecavajuci projekat, sigurno za manje ali ne male pare, vreme ce pokazati.
Ja mislim da je napravio zivotnu gresku.
Ne slazem se. Po tome veliki klubovi ne mogu da izbacuju talente jer nisu prosli male klubove (nisu Doncic, Rubio izuzeci nego vrhunski talenti). Po meni ako neko nema to u sebi dzabe mu koji izbor ce da napravi, propasce i kod nas i u Efesu, i obratno. Pomenuo si Zagorca, to ti je i potvrda toga. Kao i Pecarski, ili Djekic... Simanic. Ili jesi ili nisi, pa makar bio u Partizanu, Realu ili NBA...
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.039
Reaction score
14.063
Локација
Kipar
Ne slazem se. Po tome veliki klubovi ne mogu da izbacuju talente jer nisu prosli male klubove (nisu Doncic, Rubio izuzeci nego vrhunski talenti). Po meni ako neko nema to u sebi dzabe mu koji izbor ce da napravi, propasce i kod nas i u Efesu, i obratno. Pomenuo si Zagorca, to ti je i potvrda toga. Kao i Pecarski, ili Djekic... Simanic. Ili jesi ili nisi, pa makar bio u Partizanu, Realu ili NBA...

Doncic I Rubio su u Realu od juniorskih dana gde su postepeno uvodjeni u prvi tim I gde im je uloga I minutaza u timu rasla sa vremenom.
To je potpuno drugacija situacija od one kad ti dodje Petrusev iz Mege u prvi tim Reala.
To je jedna stvar a druga je da su retki slucajevi gde mlad igrac ima bolji status u inostranom nego u domacem timu.
Tacno je da samo vrhunski talenti uspevaju. Ali, isto tako je tacno da su se mnogi vrhunski talenti izgubili u tom tranzicionom periodu izmedju juniorskog I seniorskog perioda. To je najosetljiviji period u karijeri sportiste I zahteva da se mnoge stvari sloze da bi se uspelo.
Ja zelim Petrusevu da mu se sve karte otvore kako je zamislio ali mislim da je napravio veliku gresku.
 
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
53
Reaction score
215
Локација
Graveyard
Никако ми није јасно зашто се стално помиње како се чека први плеј, довели смо Аврамовића, дечко је барабар по квалитету са Јаретом, за ког смо се сви надали да ће да остане код нас и буде један од носиоца новог Партизана. Тако да Аврамовић/Мадар(ако потпише) и убеђен сам да је то то, чак мислим да би све преко тога било и претеривање, с обзиром да имамо праву малу плејаду играча на спољним позицијама, који могу покривати или 1/2 или 2/3 или 3/4. Не заборавите да имамо и клинце који ће чекати своју шансу за минутажу у слабијим утакмицама ове сезоне, конкретно на плеју малог Петровића , дечко је потенцијал, плус има прилику да ради са Жоцом и тренира са озбиљним играчима.
 

Kukli88

Početnik
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4
Reaction score
3
Локација
Ns
Avramovic je 2/1 igrac, verujem da ce uzimati minute na 1 po potrebi ali mislim da ce njegova primarna pozicija biti 2. Na pleju imamo Madara(ako dodje)i Mura . Nadam se da cemo raskinuti saradanju sa Pejdzom time bi se automatski otvorio prostor za Trifunovica i on bi ujedno bio onda i taj 5ti spoljni igrac.
 

Floppy

Početnik
Учлањен(а)
29.05.2009
Порука
99
Reaction score
183
A ja ne znam zasto se Mur potcenjuje. Lik je cisti plej, samo to je i igrao, visok 1.85. Mozda jer dolazi iz Kine pa svi ocekuju novog Perkinsa. On, Avramovic i Madar - i na pleju smo i vise nego popunjeni. A Madar ako dodje bice prvi plej garantovano.
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
225
Reaction score
640
Локација
Beograd
Ne znam, videcemo kroz par dana sta je pisac hteo da kaze, ali msm da ipak jurimo prvog pleja. Kako god da bude, bice to super ekipa, pre svega mlada, ali i iskusna. Preziveli smo i gore plejeve, pa cu se zadovoljiti i sa ovim mladim ubicom kao sto je Madar. :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top