Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.549
Reaction score
10.838
Nema sile da je to to sto se tice tima jer smo i sa Mozlijem kratki za centra.

Cekali su ocigledno nesto. Nekada se ceka i iz cisto finansijskih razloga. Dobrog centra je mnogo teze naci nego dobrog pleja npr. I jos mnogo drugih okolnosti, eto ja toliko pominjah Tarika Bleka i brat zavrsi u Denveru. Sigurno niko nije planirao da dovede dva igraca iz startnih 5 Armanija od prosle sezone, a da mu peticu igra Miletic ili da ocekuje od Zeljka da celu sezonu igra sa small ball postavom, nema razloga za pesimizam, ama bas nijednog.
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Mozli na instagramu samo nešto krka, da ima problem sa srcem i ispitivanja ne bi smeo to da jede. Imam utisak da će uskoro da se vrne naš drug Mozli i pridruži ekipi.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Ljudi, izgleda nista od Mozlija! Auh... Ovo su objavili oni Ostojini, tako da je sigurno to to... Kako sam se skenjao jebote...

pbg.news_1634027019538955.jpg


Edit: Izbacio je i klub

Screenshot_20211012_102625.jpg

Ovo mora da se objasni do kraja!
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
Iskreno, posle onog što sam čula i pisala ovde, drugačiji rasplet nisam očekivala, i ipak bi mi bilo mnogo više žao da je ostao a da se zbog toga nešto, ili čak i sve, iskomplikovalo, što se njegovog zdravstvenog stanja tiče. Mo, srećno i čuvaj se...
 

eki_kkp025

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
42
Reaction score
174
Локација
Sombor
Vilijam Mozli, Markus Pejdž, Rašon Tomas. Sa kakvom energijom i strašću su igrali za sveti dres. Koliko god je jasno da je do ovoga moralo doći jer klub ne ide korak napred nego 100, malo mi teško ovo pada. Trebaće Panteru, Ledeju i Muru mnogo truda i krvi da dostignu poštovanje koje imaju gore spomenuta trojica. Momcima želim sve najbolje u karijeri i voleo bih da dođu ponekad da ih dočekamo ovacijama. Faliće i mali Leon
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
Baš sam se skenjao sad.
Pamtiću ga kao jednog od najborbenijih igrača ikada u našem dresu (nevezano za nacionalnost), velikog blokera, pozitivnog lika.
Na stranu što bi ekipi košarkaški mnogo značio, publici i celoj atmosferi bi još više doprineo.
Hvala mu na svakom zakucavanju, rampi, bacanju za loptu.
Jedino bitno je da bude zdrav.
Drago mi je što klub nije dozvolio da bilo kakve informacije procure, nije naš posao da ronđamo u zdravlje nečije i analiziramo
Želim mu najveću sreću na svetu u svemu a nama da nađemo dostojnu zamenu na toj poziciji.
 

eki_kkp025

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
42
Reaction score
174
Локација
Sombor
Ne verujem da ćemo dovoditi 2 centra. Stićiće prvi centar, Ledej će se spuštati na 5 i Koprivica/Miletić 5-10 min u zavisnosti od jačine utakmice. Mesina je sa Ledejom na 5 bio na korak od izbacivanja Barselone u polufinalu tako da apsolutno ne smatram to kao hendikep. Biće to cakum pakum, samo da se pogodi 5.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top