Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
Veoma mi je zao zbog ovoga , Mozliju sve najbolje u karijeri i zivotu . Klub nema pravo da objavi njegovo zdravstveno stanje bez njegove saglasnosti pogotovo ako zeli na svoju odgovornost da nastavi karijeru , a objavljivanje bi svakako moglo da mu steti u tom nastojanju.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
Sigurno omiljen stranac u poslednjih x godina, a nije da ih nije bilo i dobrih i gotivnih. Ponašanje, stav, tragedije koje su ga kroz život pratile, borac pravi , uvek se davao maksimalno.


Mnogo mi je krivo , bio bi idealan za ovaj tim, savršena osoba za Partizan bar prema mojim kriterijumima. Želim mu sve najbolje u životu i u košarci.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.036
Reaction score
27.070
Локација
Из Чикага (моји...)
Neverovatno mi je da čovek evo i ode, a da nikakva informacija (osim one od pre par meseci) u javnost nije data za svo ovo vreme. Bolestan, povređen, nije u formi...čisto da se zna. Ne vidim razlog tolike tajnovitosti. Ali ok tako je kako je. U svakom slučaju ode jedan od najomiljenijih stranaca u istoriji Kluba (mada ga kao stranca i nisam doživljavao) i jako mi je žao zbog toga. Svu sreću u životu mu želim!
 
Последња измена:

NenadPFC

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2021
Порука
37
Reaction score
119
Локација
Beograd
Iskreno se nadam da se cekaju NBA igraci i da ce dovesti barem jedan centar ( mada zbog duzine sezone dva centra minimum ) i to dok jos i imamo ovaj lagani raspored, jer ako se krene sa porazima, steta koja se moze napraviti moze biti nenadoknadiva ko kraja sezone...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Mozli. crni brate nas, hvala ti za sve u svetom dresu koji si uvek ispostovao kad god si ga nosio.

Necemo zaboraviti tvoju ogromnu energiju koja je znala da pokrene ceo tim i kad ne ide, tvoje blokade, sjajna zakucavanja, posebno alej up-ove i uvek ogromnu borbenost i pozrtvovanost dok si na terenu.

Svi navijaci su te brzo zavoleli iako nisi bio dugo kod nas ali opet si ostavio traga.

Najbitnije je zdravlje. Od srca ti zelim pre svega to da budes zdrav a onda i svu ostalu srecu u zivotu.

HVALA MOZLI !!!

1634028079772_20200129npMosley11_Cropped.jpg
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Neverovatno mi je da čovek evo i ode, a da nikakva informacija (osim one od pre par meseci) u javnost nije data za svo ovo vreme. Bolestan, povređen, nije u formi...čisto da se zna. Ne vidim razlog tolike tajnovitosti. Ali ok tako je kako je. U svakom slučaju ode jedan od najomiljenijih stranaca u istoriji Kluba (mada ga kao stranca i nisam doživljavao) i jako mi je žao zbog toga. Svu sreću u životu mu želim!

Bas iz svega ovoga treba da budemo ponosni na ovakav Partizan.
Srecno Mozli.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Od svih igrača, mogućih, nemogućih i potencijalnih pojačanja, daleko sam se najviše nadao ostanku Mozlija.
Ja koji sam prvi bio razočaran njegovim Partijama po dolasku kod nas, sam toliko zavolio ovog čovjeka da to ne mogu da opišem. Mislim, više nego bilo kojeg stranca koji je igrao kod nas.
Mnogo mi je žao što ide i svu mu sreću želim u daljem životu i karijeri.
Svako ko dođe umjesto njega, nek bude barem upola kao Mozli i biće super.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.057
Reaction score
18.217
Nemamo sreće ni mi ni on... Prvo nam je Korona oduzela šansu da odvojimo taj EK i vratimo se tamo gde pripadamo na velika vrata, sad ovo... Baš sam se skenjao... Nije Mozli igrač koga zaboraviš čim ode iz kluba, njegova energija bila je nešto posebno, videlo se da je zavoleo klub i da je postao brat naš Grobarski... Do poslednjeg trenutka sam se nadao da ću ga gledati sa ovom ekipom kako leti po terenu ponovo... Jbg, zdravlje je najbitnije, brz oporavak Mo!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nesto mi ovo tesko pada, iako sam ocekivao vec izvesno vreme ovakav rasplet.

Dobar covjek, dobar igrac..uzivao sam u zakucavanjima, blokadama..

Sve sto se moze reci je.. Hvala na svemu i puno srece u daljoj karijeri i zivotu.

Mozila <3
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Iskreno se nadam da se cekaju NBA igraci i da ce dovesti barem jedan centar ( mada zbog duzine sezone dva centra minimum ) i to dok jos i imamo ovaj lagani raspored, jer ako se krene sa porazima, steta koja se moze napraviti moze biti nenadoknadiva ko kraja sezone...

Nije mi jasno zasto se potencira ta prica o 2 centra? Sta cemo sa njima?

Cak i da je Mozli bio potpuno zdrav, mislim da bi se trazilo neko rjesenje za raskid ugovora.
On je u ovom timu mogao biti treci centar, a mi to vec imamo, tako da njegov odlazak ne mijenja puno kada su dolasci u pitanju. Da smo cigani, Mozli bi sigurno bio u prednosti u odnosu na Koprivicu, ali mi ipak imamo neki malo dugorocniji plan...

Treba nam neko ko ce praviti razliku na toj poziciji i moci da odigra nekih 25 minuta po utakmici. Ostalo ce igrati Smailagic, a Koprivica ce vjerovatno i na jacim utakmicama dobijati po par minuta.
Vecina utakmica u ABA Ligi ce biti takva da ce Koprivica moci da dobije i neku znacajniju minutazu.

Mozliju sve najbolje, definitivno jedan od najgotivnijih stranaca! Jedna od najsvjetlijih tacaka u ovom mracnom periodu Partizanove istorije.
Nadam se da je na kraju sve OK sa zdravljem i da je raskid ugovora ipak posledica velike guzve u reketu i neuklapanja u dugorocne planove.
 

NenadPFC

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2021
Порука
37
Reaction score
119
Локација
Beograd
Bas zato sto mi je zao da se smajli trosi na petici, a ne znam zasto, ali ne odaje mi utisak kopriva da ce napraviti nesto ozbiljno. Voleo bih da gresim... A ona prica o ZO-u pre nekih mesec dana kada je neko od admina javio ovde, nije se odnosila na zofrija, nego na Jahlil Okafora, danas je raskinuo ugovor sa Atlantom...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
On je u ovom timu mogao biti treci centar, a mi to vec imamo, tako da njegov odlazak ne mijenja puno kada su dolasci u pitanju

Upravo sam razmišljao na taj način. Bratu Mozliju sve najbolje i hvala na svemu ali on svakako /i da je ostao/ ne bi bio neki nosilac igre iako potpuno poštovanje za beskrajnu borbenost i veliki doprinos.

Sada smo finansijski još malo "jači" da dovedemo nekoga ko će biti još kvalitetniji i onda je to kraj što se pojačanja tiče. Neka rade jako i neka rade dobro pa ćemo videti kako će sve to da izgleda. Kapiram da i neka kasnija doselekcija neće biti problem ako bude potrebe, posebno ako se uđe u samu završnicu EC-a a Žoc proceni da mu nešto još nedostaje.

Da ne idem daleko, ali kada se osvoji EC i EL postane realnost ima da pršti sa pojačanjima i onda očekujem i neke velike povratke u klub pa da grmimo i kidamo kroz EL... Da podsetimo Srbiju kako se takmiči i osvaja sve redom, kako nastaju filmske priče o evropskim Seltiksima, ljubavi i pobedi radosti i igre pod obručima. Veliki Žoc uzima 10. titulu EL na istom mestu gde je uzeo PRVU! Nije li to za film? Bjela da zasuče rukave pod hitno!!!! :D

JBG odoh predaleko, zanam al ne mogu da se uzdržim!
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.147
Reaction score
3.633
Srecno Mozli. Zao mi sto se ovako zavrsilo. Zelim ti svako zdravlje.
Ovo su rijetke situacije kada mogu pohvaliti upravu. Izgleda da smo odigrali fer sa nase strane koliko je bilo moguce. Situacija sa Odzom je jos friska i razumijem sto klub nije htio da rizikuje.
A vi sto mislite da za njega nema mjesta u ovom timu pitao bih koji ste vi Partizan gledali pod Trinkijerijem!? Istina je da samo Zoc moze odgovoriti tacno na ovo pitanje, ali nema sanse da su Jankovic i Makadu vise zasluzni za ondasnje rezultate i igru.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Brate, niko nije rekao da nema mesta /bar nisam ja/ već samo da ne bi bio prvi centar /ni kod Trinkijerija nije bio/. Poenta je da smo svakako trebali nekog na 5 a sada kad definitivno odlazi, otvara se pitanje da li dovesti dva ili jednog centra... Ništa drugo i ništa više od toga...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top