Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Reaction score
50
Dobrodosao! Iako sam skeptican po pitanju njega, nadam se da ce da me demantuje.. Muric ako dodje to ce vec da bude kvalitetno pojacanje, ali ne vjerujem nista dok potpis ne stavi jer uvijek nam se nesto izjalovi..
Brat mora ali jednostavno mora da ostane!

Nije ovdje mjesto ovome ali znamo da nam od ovog bolesnika zavisi dosta i buducnost kluba, a i ja sam se dobro nasmijao pa mozda jos nekome popravim dan..
https://www.youtube.com/watch?v=-7zoYsg0bu8 :buhaha :pickaciganska
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Andreja dobrodosao i da nas sto pre natjeras da ti oprostimo ruznu proslost.
 
Последња измена од уредника:

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Andreja dobrodosao i da nas sto pre natjeras da ti oprostimo ruznu proslost.

Po prvi put cemo morati da oprastamo ruznu proslost nekome ko nikada nije bio clan Crvene zvezde. :D Cak , sta vise, Andreja je imao jos ruzniju proslost od svojih prethodnika , jer FMP otkad se preimenovao, pretekao je i Crvenu zvezdu po ruznoci.

U svakom slucaju, dobrodoslica, ceka te najzad lepa buducnost.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.391
Reaction score
2.083
Vladimir Dragicevic, nekadasnji igrac Buducnosti!
 

morpheus86

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
192
Reaction score
63
Ex-ciganku smo doveli, još ovaj montenegrino da se pokaže dobar na probi pa da ga potpišemo i nema šansi da sezona omane. :) Šalu na stranu treba uraditi apsolutno sve da se sačuva Dragan. On je naša Kadinjača!
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Sta covek da doda na sve ovo.
Mali dobrodosao!
Kad se cuka namestila Vlajku ,onda sam i ja miran!:ziveli
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Jel ovo italic N ili okrnjeno W? :banghead :D
Srecno mu bilo pa da body fat spusti bar za pola... Crossfit kardio idemo bucko :šal
EDIT: Ladno 22 kao Cakarevic. Znaci da pamtimo koga ce odalamiti :D
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Sa osmehom je potpisao... Pa neka bude osmeha i u narednom periodu!

Dobrodošlica Andreji!
 

Nadrealista89

Grobar
Учлањен(а)
13.08.2012
Порука
421
Reaction score
12
Milutinoviću dobrodošao! Sad da čekamo drugu polovinu avgusta da vidimo jos koje pojačanje
 

Grob1983

Početnik
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
21
Reaction score
2
Danima vec razmisljam kako do pregurmo ovu sezonu i ovaj prelazni rok. Svima je jasno sa obzirom na finansijsku situaciju i na to da igramo euro kup, a ne euro ligu da nam je u izboru pojacanja potrebno cudo, a i vise od toga, kako bi pogodili prave igrace. Mislim da imam resenje za to "cudo" i voleo bih da administratori ovog foruma porazmisle o mom sledecem predlogu, jer jedino bi tako svi zajedno mogli nekako da se izucemo iz ove jebene vucicevske ciganije.
O sledecem se radi.
Kada je Mekejleb dolazio u Partizan (na frku umesto Palasija, tada je dosao i Roberts umesto Miloja) secam se da je Danilovic rekao kada su ga pitali kakvog pleja dovode da je rekao da ne zna ali da zna da je dobar. Mekejleb je dosao iz Mersina ne bas velikog kluba iz Turske. Niko u evropi nije narocito znao za njega, a ispostavilo se da je jedan od najboljih plejmekera u evropi!!!
U evropi danas igra minimum 1000 amerikanaca, razbacanih po ligama od Giblartara preko, Belgije, Poljske, Svedske, Norveske, Danske, Ceske, Slovaceke, Madjarske, Ukrajne, Letonije, Estonije, Albanije, Makedonije, Bugarske, Rumunuje, Britanije, Litvanije i jos po kojekakvim mizernim ligama u koje nas skauting ne dopire. Pored ovih liga puno igraca igra u Aziji, Juznoj Americi i na kraju na Severno Americkim koledzima.Pored stranaca u svim tim ligama mozda bi mogao i da se nadje i po koji zaboravljeni "Milutinovic" ili njemu slicni.
Svi, ili vecina tih igraca bi igrala u Prtizanu, za manje pare, kao timu koji ih moze dovesti do velikih evropskih timova (nekada i do NBA). Dobar deo tih igraca sigurno ima evropsko iskustvo i evroligaski kvalitet, ali je jako tesko ceo svet ispratiti i probrati sta valja iz tih "manjih" liga.
Problem je u tome sto nas skauting niti moze niti "hoce" da se bavi time.
Grobara ima po celom svetu, a i ovi nasi lokalni (poput nekih clanova foruma) imaju mogucnost da proprate te lige i da u njima nadju igrace koji bi mogli biti zanimljivi Vujosevicu.
Po meni bi trebalo otvoriti temu u kojoj ce svi Grobari koji su u mogucnosti, bilo da zive u takvim egzoticnim zemljama ili poznaju nekog ko zivi tamo, a prati kosarku ostavljati imena potencijalno zanimljivih igraca sa njihovim statistikama, klipovima, nekim preporukama i sl. koje bi administratori foruma slali KKP-u i njima olaksali i unapredili kvalitet njihovog izbora.
Ta tema ne bi trebalo da bude jako otvorena (zbog ciganskih spijuna), neka ide sve na privatne poruke ili bilo kako odluce administratori, ali verujem da sa velikim brojem Grobara po celom svetu i sa njihovim predlozima mozemo makar jednog jeftinog ubosti, a ako bude i vise od toga to je premija.
Nema nista vece od Grbarskog inata i sloge i mislim da pored donacija kroz poruke i sl. puno se (makar moralno) pomaze klubu, ali ovo je najjeftiniji i mozda i najproduktivniji nacin da se pomogne klubu.
Ako mislite da je sve ovo glupost, slobodno brisite post ja sam samo hteo da nekako u ovoj situaciji bez para premostim nesposobnost sviju nas.
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Podrzavam! Odlicna ideja! Mi smo se bazirali vecinom na igrace koji su nam medijski dostupni i to je pogresno jer mi nismo u mogucnosti da "najvise" ponudimo.
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Евролига

Не желим да своју срећу градим на туђој несрећи. То је разлика између нас и њих, тај понор који нас дели. Не знам да ли је ово тачно, надам се да није, али без обзира на све, ми смо знали да имамо једну утакмицу коју морамо победити да би се пласирали у Евролигу. Нисмо успели зато је ни не играмо. Молим лепо, играмо оно што смо заслужили.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
A Evroliga je takmičenje gde svi klubovi igraju po ostvarenom plasmanu?
Ova vest nema veze sa Partizanom, sam naslov je stavljen čisto da bi privukao ljude na njihov portal.
 

delicPFC

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
409
Reaction score
5
Локација
Bolesna strana grada Novi Beograd
Lepa ti je to ideja, ali skauting KKP-a se svodi na to da se pozovu Misko\Raskovic ili neko treci i da nam kazu sta imaju na lageru. U nekim slucajevima nam to preporuce neki bivsi igraci, treneri koji su dobri sa nama i slicno.

Uglavnom, tu sve ide preko preporuke ljudi kojima se veruje, nesto sumnjam da ce uzimati u obzir preporuke navijaca.

Ideja je kul i mozda bi se nesto dobro i ubolo tako, ja da sam neko i nesto u klubu pratio bih forume itekako, ima tu dosta ljudi koji se razumeju u kosarku u prate sve i svasta, ali od toga nema nista, dzabe trosis mozdane vijuge...

Nema teorije da bi u klubu bili zainteresovani za bilo kakvu inovaciju, ukljucujuci i ovu.
 

StefanM

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
484
Reaction score
28
Danima vec razmisljam kako do pregurmo ovu sezonu i ovaj prelazni rok. Svima je jasno sa obzirom na finansijsku situaciju i na to da igramo euro kup, a ne euro ligu da nam je u izboru pojacanja potrebno cudo, a i vise od toga, kako bi pogodili prave igrace. Mislim da imam resenje za to "cudo" i voleo bih da administratori ovog foruma porazmisle o mom sledecem predlogu, jer jedino bi tako svi zajedno mogli nekako da se izucemo iz ove jebene vucicevske ciganije.
O sledecem se radi.
Kada je Mekejleb dolazio u Partizan (na frku umesto Palasija, tada je dosao i Roberts umesto Miloja) secam se da je Danilovic rekao kada su ga pitali kakvog pleja dovode da je rekao da ne zna ali da zna da je dobar. Mekejleb je dosao iz Mersina ne bas velikog kluba iz Turske. Niko u evropi nije narocito znao za njega, a ispostavilo se da je jedan od najboljih plejmekera u evropi!!!
U evropi danas igra minimum 1000 amerikanaca, razbacanih po ligama od Giblartara preko, Belgije, Poljske, Svedske, Norveske, Danske, Ceske, Slovaceke, Madjarske, Ukrajne, Letonije, Estonije, Albanije, Makedonije, Bugarske, Rumunuje, Britanije, Litvanije i jos po kojekakvim mizernim ligama u koje nas skauting ne dopire. Pored ovih liga puno igraca igra u Aziji, Juznoj Americi i na kraju na Severno Americkim koledzima.Pored stranaca u svim tim ligama mozda bi mogao i da se nadje i po koji zaboravljeni "Milutinovic" ili njemu slicni.
Svi, ili vecina tih igraca bi igrala u Prtizanu, za manje pare, kao timu koji ih moze dovesti do velikih evropskih timova (nekada i do NBA). Dobar deo tih igraca sigurno ima evropsko iskustvo i evroligaski kvalitet, ali je jako tesko ceo svet ispratiti i probrati sta valja iz tih "manjih" liga.
Problem je u tome sto nas skauting niti moze niti "hoce" da se bavi time.
Grobara ima po celom svetu, a i ovi nasi lokalni (poput nekih clanova foruma) imaju mogucnost da proprate te lige i da u njima nadju igrace koji bi mogli biti zanimljivi Vujosevicu.
Po meni bi trebalo otvoriti temu u kojoj ce svi Grobari koji su u mogucnosti, bilo da zive u takvim egzoticnim zemljama ili poznaju nekog ko zivi tamo, a prati kosarku ostavljati imena potencijalno zanimljivih igraca sa njihovim statistikama, klipovima, nekim preporukama i sl. koje bi administratori foruma slali KKP-u i njima olaksali i unapredili kvalitet njihovog izbora.
Ta tema ne bi trebalo da bude jako otvorena (zbog ciganskih spijuna), neka ide sve na privatne poruke ili bilo kako odluce administratori, ali verujem da sa velikim brojem Grobara po celom svetu i sa njihovim predlozima mozemo makar jednog jeftinog ubosti, a ako bude i vise od toga to je premija.
Nema nista vece od Grbarskog inata i sloge i mislim da pored donacija kroz poruke i sl. puno se (makar moralno) pomaze klubu, ali ovo je najjeftiniji i mozda i najproduktivniji nacin da se pomogne klubu.
Ako mislite da je sve ovo glupost, slobodno brisite post ja sam samo hteo da nekako u ovoj situaciji bez para premostim nesposobnost sviju nas.
kao da mi citas misli :D bas danas pricam sa bratom i kazem kako je olimpija svojevremeno dovodila igrace iz zemalja koje nisu kosarkaske i da bi bilo dobro da se provere ta trzista koja nisu interesantna velikim i bogatim klubovima ( finska( raniko salin) gruzija ( markoisvili ) itd. ) ali kao sto kaze ovaj iznad mene - nama se i u basketu kao i u fudbalu dovodjenje igraca vrsi tako sto se pozove menadzer "blizak klubu" da nam udeli nekog svog pulena :puke
a ovo za evroligu je smejurija od naslova :D pa treba da nam u startu bude jasno da mi pozivnicu necemo dobiti - pre ce je dobiti neki spanski ili nemacki :pop drugoligas :banghead:banghead
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top