Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikolai

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
418
Reaction score
39
Realno ovo nam je jedino resenje u ovim okolnostima. Ciganska drzava na sve nacine busi nas klub, picousti, onizi, i ekipa...

Jedini nacin da izadjemo iz ove blokade od strane drzave, jeste opcija da se nekada klinci, sada vec svetski priznati igraci, NBA zvezde, nadju tu kada je najpotrebnije KK Partizan, koji je verovao u njih i od njih napravio vrhunske igrace.

Ne bi bilo ljudski pustiti da teren na kom ste napravili prve korake propadne zbog neke relativno male cifre, ukoliko zaradjujete i u novcaniku imate da napravite 10 novih terena...

Ako je istina Pekovicu kapa dole, ljudski je to. I ja bih isto to ucinio da sam u slicnoj situaciji. Ovo vazi i za sve ostale, koje je Partizan ucinio milionerima. Nije sve u skupim kolima, velikim vilama, manekenkama.
 

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
195
Reaction score
263
Bio noćna smena, probudih se i odoh na forum... Ostao sam bez teksta! Hvala Bogu!!!:pfc:
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Još ne znamo ništa oko detalja, kinte i čega sve ne, ali meni se sviđa ono što sam načuo i pod uslovom da je istina, a to je da zalizani ulazi u priču. Čovek drži pola najtalentovanijih igrača Evrope :) Nadam se nekoj selekciji kao od pre 2 godine sa željom da budu na okupu makar 3-4 godine.
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Neka u marketinskom smislu uradi za Partizan barem deo od onoga sto je Parker uradio za Asvel..i Bog da nas vidi...:respect

Nemam reci....:respect
 

BIGcvare

Početnik
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
186
Reaction score
9
Локација
Fudbalski to je hram...
Nikola Pekovic sa la la la la!!! :respect
Ne kontam kako nekom moze da smeta sto je Pekmen i dalje aktivan igrac pa i Divac je bio u istoj situaciji svojevremeno...
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.319
Reaction score
2.536
Локација
Humska 1
Pekmen :respect

Bitno je da disemo i dalje! Imamo svoj klub koji ce biti sacuvan sto je najbitnije!
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Treba sacekati da vidimo ko ce da vodi klub. Ako nam ostane Silobad na okupu sa ostalim neradnicima, onda pisi propalo, dzaba i 3 Pekovica.
Pekmen ce verovatno da obezbedi deo love, ali najbitniji ce biti ljudi koji ce svakog dana da dolaze na posao i da vode klub.
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.130
Reaction score
1.877
Локација
На ЈУГУ Канаде!

DOBRO JE!!! Kad sam pročitao na ružnalu pomislih patka ali ako piše na zvaničnom sajtu kluba e to je već druga priča! Pa nismo mi cigani/panteri da nas vode kojekakvi propali političari (donekle izuzetak naš fudbalski klub)!!! Partizan GROBARIMA!!! Ako je istina: Dobrodošao Nikola i vadi nas iz GOVANA!!!

:napred Partizan
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.963
Reaction score
25.936
Локација
ante portas
Ako Pekmen ulaze svoj novac i kes sasvim je logicno da se to pretvori u neke udele,akcije,uloge ili sta god.
On mora biti vlasnik KKP .
Bilo bi lepo kad bi mu se pridruzili jos neki bivsi igraci.
Bilo bi dobro kad bi se ovo iskoristilo za privatizaciju.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.071
Reaction score
15.712
Локација
Храм фудбала
https://www.youtube.com/watch?v=4nYh_7qmUJU

НИКОЛА ПЕКОВИЋ!!! :respect:respect:respect
Човјек који је срце остављо на терену, постао љубимац навијача, отишао НБА, дошао у Партизан за вријеме локаута а могао је да бира клуб у Европи и бирао је, помагао клуб кад је требало, бодрио кад је стизао, и на крају одлучио да спасе клуб и постане његов ПРЕДСЕДНИК! :respect

едит: Никола на овом пројекту не сме бити сам, сада је прилика да сви они који воле Партизан помогну да се клуб издигне и да се врати на мјесто које му припада.
 
Последња измена:

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Vrijedjelo je trpjeti i cekati. Hvala Pekmenu do neba. Objektivni grobari, zao mi je. Zvalavo stvorenje, mrs u predgradje pa tamo placi sa coravom spodobom i cekajte nas povratak i kako cemo tek da vas karamo, mandovcine usrane, rano ste se ponadali.
Insitucija ne zna sta je UPPR, to je samo za gabelje lopovske.
P.S Veliki pozdrav za Andreju Mladenovica, legendu Partizana, kao i za njegove sledbenike!
P.P.S Jebi Dule glupe cigane i naprednjake!!!
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Свака част Николи Пековићу, ако ништа друго онда макар због жеље да помогне клубу у ова тешка времена.

Оно што бих волео да видим у наредном периоду знатно више од добрих резултата је обезбеђивање стабилног финансирања које неће зависити ни од једног човека ни од државне власти.Да се поставе здрави темељи које неће моћи тек тако да сруше.Па макар чекали и пар година на освајање трофеја.

Да се зна ко шта ради у клубу, да не бих опет за коју годину се надали и призивали емоције неког новог Николе Пековића.

Да се коначно покрене прича са млађим категоријама.И ово је битније од тренутних резултата.

И успут да се раскрсти са агентуром.Довољна им је сиса фудбалског клуба на коју су се накачили.


После овога, доће и резултати.Као што су дошли и са Микетом и Сискетом.Колико год то и ово време били различити.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
NIKOLA PEKOVIC SALALALA
Pekmen je tu i dule ju tu... idemo bre.. bas lepa vest
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
jel da dolivam ulje ? ili da ostavim sa sutra, jer je ovo previse za danas....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top