Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.064
Reaction score
15.642
Локација
Храм фудбала
Jebote cigani da imaju budzet od 8 miliona lizali bi jedni druge, samo mi se mozemo prepirati u takvoj situaciji.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Dobro ,dobro je Grobari !

Pa šta ako se i dalje prepiremo . Može nam se !

Raduje me što su većina ljudi realni i neočekuju čudo ove sezone. Peković je bitan ,jer je spasio klub ,jer njegovim dolaskom skidamo breme sa sebe ,breme zvano dobra volja gospodara .
Oseća se velika energija ,koja će se nadam se pretočiti u masovnu kupovinu sezonskih i masovno učlanjenje u fondaciju Grobari za nas .

Uživajte ,jer pred nama je još jedna sezona za pamćenje u Pioniru .
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.422
Reaction score
11.692
Локација
Beograd
Opustite se ljudi,znam da je smor kada je sve ok,evo uskoro moze da se otvori i mileva za kk pa ce biti zanimljivije.
Trenutno raspolozenje kod komsija a mi jos nista nismo ni uradili
tumblr_ntbckfe53W1s02vreo1_400.gif


Usrano :D
 

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
195
Reaction score
263
Ovo da se izgura kako treba i da se klub stabilizuje. Spreman sam ovu i naredne dve sezone da čekam trofeje, a posle toga nastupa DOMINACIJA!
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Ovih 5 miliona od NELT grupe treba pametno da se raspodeli.

Nikako ne upadati u zamku i trkati se sa ciganima.

Vratimo sve dugove, i onda krenemo da ih karamo na tenane.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.067
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Jebote cigani da imaju budzet od 8 miliona lizali bi jedni druge, samo mi se mozemo prepirati u takvoj situaciji.

Kojih bre 8 mil budzeta?
Dajte bre malo ozbiljnosti. Samo jos fali da izvor ovakvih nebuloza budemo mi grobari! :banghead
Eno ih cigani lesinari jedva cekaju neke baljezgarije da pokrenu masineriju!
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
@Oki

Каквих 5 милиона?
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Meni pase sto ovi sto opet imaju svoj glup za navijanje imaju pravo kad kazu da nismo Srbski klub.
U pravo ste cigani ,Precednik CG trener CG,a tek ovi sto su u najavi ni S od Srba.Kosmopoliti.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Цела петорка, нигде Србина. Фрањевци. Смајић, Варга, Манце, Прекази, Клинчарски. Шта нам тешко...
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.357
Reaction score
1.881
Локација
Gde god ti da igras...
5 miliona je samo od NELT grupe za ovu godinu ali preko Pekovica i CG veze ulazi mnogo vise + Misko sa njegovim igracima, gde je svaki sledeci vrhunski talenat unapred kaparisan od strane Partizana!
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
BONBA NA KLUPI FRANCUSKE!
Paker šapnuo Lovrenju da dolazi u Partizan da završi karijeru!
(udrednici čitača s usana)
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.565
Reaction score
3.352
Kad vec gani dolaze cesce ovde, treba im posteno reci da je iza cele ove kombinacije u stvari Misko (a ne partizanstina Pekovica), koji ce pare koje je njima zamrznutima maznuo zadnje dve godine upotrebiti da ovom kombinacijom preko Pekovica "udje" u otpatke letnjih proba u Minesoti i jos jace probije svoj put u NBA. I da smo sad mi u sustini od juce Mega Leks 2, i da smo jos gore prosli od njihovog zamrznuca. E, sad, da, jbg, te lose vesti idu u paketu sa budzetom od oko 10 miliona, ali jbg, kad su mogli oni, sto ne bi i mi. :D

JESMO ISTI!!! :D:

Picka vam materina gurbetska, spale gacice kurvanjske, a? :pickaciganska
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Stvarno divne vesti :ziveliposle ove golgote poslednjih meseci, godinu dana... Evo i Toša je potvrdio u Novostima da će Mića Berić obavljati posao Pekovića dok je u Minesoti, zaista sjajno sve ide da ne ureknemo, pu pu:D Mene zanima samo jedno od ovih obaveštenih članova: hoće li Sakramento da nam bude filijala:D
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Kakav grobarski tobogan... :D

Ja cu biti zadovoljan ako mi zadrzimo ove dugove pod kontrolom i nadjemo nacin da prezivimo narednih godina.Ne znam kako da se oduzimo Pekmenu za ovo sem punjenjem hale na svakoj utakmici. Trebao je po meni da nas uslovi da se sezonske rasprodaju u roku od mesec dana, pa da vidimo da li zasluzujemo i njega i nas klub.

Nadam se da je ovo pocetak boljih dana, nije bitna titula koliko vracanje one atmosfere koja nas je krasila i nekog mira u porodici. A kad ima toga ima prostora i za magije. Ako svako bude radio svoj posao (a tu najvise mislim na Duleta ako ostane) mi cemo opet biti pravi.

Koji je ovo dokaz da nismo isti... Pavlovic pa Covic - Danilovic pa Pekovic :respect

P.S. Kao rodjeni skeptik, plasim se scenarija u kom bi se Pekmen javio i rekao da od toga nema nista. Nadam se da ove najave po medijima (pa i na zvanicnom) nisu neki pokusaji pritiska sa emocionalne strane, jer ako jesu zasluzujemo beton ligu i ciscenje od nule.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
15 miliona će legalno da udje u klub ,a tek ako uračunate Šarićeve pare ...hihihiih, pa ako Dule proda dve -tri slike .....


Poruka za ciganski forum ,inače nas redovno prate i citiraju :
"jel vidite smrde smrdljive zašto smo za vas bili i ostali institucija ?!"
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top