Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Zanimljivo je koliko se na vestima o KKP, sendvičari koji se predstavljaju kao cigani koji žele dobro Partizanu trude da objasne kako je to za naše dobro da Dule ode iz Partizana, koristeći sve te već odavno proklamovane ciganske pamflete, koji se nekako podudaraju sa nekim ovdašnjim sličnim pokušajevima.

OK, ako su svi na forumu, koji su protiv toga da Vujošević dobije novi ugovor, SNS bagra, šta će biti Peković, Mića i Toša, ako i oni kažu isto! Da li su i oni izdajnici i SNS botovi?

1. SNS stranka NEMA svoju ideologiju.
2. SNS stranka nije birala sredstva, samo su hteli vlast.
3. SNS stranka ne bira način kako da zadrži tu vlast.
4. SNS stranka je kako to neko reče na forumu "pustila pipke u svaku pukotinu ovog društva".
5. Shodno tome, razumem ljude koji su, eto, i pored svog čistog obraza i toplog srca morali da budu u toj partiji.

Nije kriva partija nego ljudi koji je vode, mada slažem se sa svim što si nabrojao, osim sa brojem 1. Postojala je jedna partija pre nekih 75 godina čiji su ideali bili dosta slični SNS. I oni su spominjali "strano telo" u državi, Propagandni materijal, stub države i mnogo drugih stvari. I ta partija je imala jednog psihopatu koji je vedrio i oblačio kako mu se ćefne.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Ali zato imam informaciju da SNS ipak od sutra ulazi u klub. I plašim da se da je informacija tačna. Ipak se potajno nadam da će ovaj post sutra u ovo vreme biti samo trač.

Ako je to tačno, a nadam se da nije, onda čemu sve ovo? Zašto se radujemo dolasku Pekovića? U tom slučaju Dule sigurno neće biti trener! A ko će? Radonjin brat od tetke???


Mi u ovom trenutku boljeg trenera nećemo imati od Duleta! Možemo, ali pod uslovom da najmanje 10 miliona € uđe u klub, pa da nam na klupi sedi Žoc, Mesina, Ivković!!!

N'o sačekajmo rasplet danas u 14h!
 
Последња измена:

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Da sam na tvom mestu smanjio bih taj broj i to drastično. Šanse su 50-50.



Ne krivim ga. Nije dobio loptu na vreme. Mada, i da je dobio na tacni zasrao bi. Ipak je to samo prva prilike, a svi znamo koliko mu treba, jel da.:D



Ako su Peković i Mića SNS, onda jebiga, i treba da propadnemo.

Ajde još jednom da probam da objasnim, mada vidim da nema smisla.

I ja sam popriličan mrzitelj SNS, ali ne treba kriviti celu političku partiju zvog stvari koje rade tri porodice. Ima i u tom SNS normalnih ljudi i Partizanovaca. Verujte mi kad vam kažem da u SNS ne cvetaju ruže. Nenormalno je koliko se oni međusobno mrze i postavljaju klipove jedni drugima.

Glavni krivci, naravno ne i jedini, za mnogo toga lošeg u KKP su tri porodice... Vučić Čović, i Vesić! Tome dodajte Tončeva i Kokezu i žurka može da počne. Sve bandit do bandita, a predvodi ih psihopata!


Naravno da su samo ova 3-5 ološ a oni u FK dobri sns kadrovi i partizanovci ali sad će i u upravu KK ući stvarno dobri SNS partizanovci . Pa nisu ni svi cigani loši ima i među njima dobrih grobara(evo ima ih dosta na jugu,pioniru......).Reći da u SNS ima normalnih ljudi i Partizanovaca a slepo slede pshopatu i grobara države Srbije i celog JSD Partizan je po meni neukusno da ne kažem neku drugu reč. Ne mogu da verujem da si to ti napisao @WG.
Ne daj se Dule glupim ciganima i SNS grobarima a nama ostalima neka je dragi Bog na pomoći .:napred Partizan
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
1. Postojala je jedna partija pre nekih 75 godina čiji su ideali bili dosta slični SNS. I oni su spominjali "strano telo" u državi, Propagandni materijal, stub države i mnogo drugih stvari. I ta partija je imala jednog psihopatu koji je vedrio i oblačio kako mu se ćefne.
Та партија није могла да пребаци 1% гласова на изборима, а ови су на власти. У томе је разлика. Ако говоримо о истој партији. И они су били за Немце, као Вучић.
Ако управни одбор има 13 чланова и ако САМО 1 или 2 од њих буду могли бити повезани са снс, по мени би то била наша велика победа. Имали би они могућност надгледања токова новца и других догађаја у клубу, али не би били претња за функционисање клуба.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.289
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
I ja sam popriličan mrzitelj SNS, ali ne treba kriviti celu političku partiju zvog stvari koje rade tri porodice.
Naravno da treba, ta stranka je skup najveceg olosa i sljama u Srbiji.
Svaka druga stranka ma kolika se ja ne slagao sa vecinom njih ima bar neki procenat ljudi koji su tu iz ideala ili uverenja, pa makar bilo i pogresno.
Ovde su svi iz istog razloga, da se uhlebe da se ubace u neke mutne poslove...
Sto se mene tice svako ko je imao clansku kartu SNSa, a nije izasao kada je skontao kakav ga sljam okruzuje, je zigosan do kraja zivota.


Sto se DV tice razlicite su stvari ako ode gospodski i ako ga smeni neko strano telo, ako neko ko iskreno ima nameru da pomogne KKP, vidi smenu trenera kao potez nabolje, iako znam da boljeg od DV necemo naci, moze da se diskutuje o tome.
Pre svega mislim da DV mora da bude malo zauzdan u smislu granica, ne mislim na politiku nego na strucni stab i radnu zajednicu. Da izabere pomocnike i strucni stab po struci a ne po poltronstvu, da neko u strucnom stabu sme da mu odgovori a ne samo da klimaju glavom.
Tu je bila poenta u jednom Koprivici, a ne Scekicu koji bi nogu odsekao igracu i cutao da mu neko trazi.
Da nam ne odlaze doktori iz kluba jer im se neko mesa u posao.
Ukoliko to moze da se sredi mi bi se sa relativno normalnim finansijama i DV brzo vratili u EL kao konkurentan tim.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Svim sns-ovcima zelim sve najgore. Niceg ljigavijeg u istoriji Srbije nije bilo
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Sto se DV tice razlicite su stvari ako ode gospodski i ako ga smeni neko strano telo, ako neko ko iskreno ima nameru da pomogne KKP, vidi smenu trenera kao potez nabolje, iako znam da boljeg od DV necemo naci, moze da se diskutuje o tome.
Pre svega mislim da DV mora da bude malo zauzdan u smislu granica, ne mislim na politiku nego na strucni stab i radnu zajednicu. Da izabere pomocnike i strucni stab po struci a ne po poltronstvu, da neko u strucnom stabu sme da mu odgovori a ne samo da klimaju glavom.
Tu je bila poenta u jednom Koprivici, a ne Scekicu koji bi nogu odsekao igracu i cutao da mu neko trazi.
Da nam ne odlaze doktori iz kluba jer im se neko mesa u posao.
Ukoliko to moze da se sredi mi bi se sa relativno normalnim finansijama i DV brzo vratili u EL kao konkurentan tim.
Све се слажем, само да видимо како да Дуле престане да улази у те конфликте. Стварно мислиш да је могуће зауздати га, како ти кажеш?
Проблем је што Дуле није стручан за кондициону припрему и што не може докторима да се меша у стручне ствари, не познаје он медицину. Сукоби са људима коку су запослени у клубу само ескалирају, нема назнака смирења
Мислиш ли да постоји неко у клубу ко може да га наговори да промени понашање? Све и да прихвати, верујеш ли да после два дана неће наставити по старом.
Види, уопште ми није лако да будем против Дулета...
 

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
195
Reaction score
263
DV je jedan od retkih, a aki ne i jedini, koji je branio Partizan od zla! Digao glas kad niko nije smeo i rekao ono što svi vide a okreću glave! Nije radio po izreci: "Veži konja gde ti gazda kaže!" Već se borio na način na koji je jedino mogao. Zato im smeta. Zato bih da ostane, neka im bude trn u oku.
Vlast u njemu vidi veću opasnost nego u opoziciji. Po njima jedino je on taj koji može da pokrene masu, a ima je na utakmicama. Naravno da se to neće desiti, ali iz prevencije bi da ga sklone, a i terorisao im je KK Podstanar.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Крвав је то леба...


Upozorio sam te.

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Auuu ala je vama dosadno.Razglaba se ko na farmi a 90% pojma nema...Iskreno drago mi je sto ocigledno ni jedna informacija nije iscurela iz kluba pa se vrti prazna prica.Niko zivi nista ne zna osim trojke Pek,Misko,Tosa i mozda konobar i to je odlicno.Nema ko tu da uleti klizeci sa ledja,da proba da sabotira itd.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.071
Reaction score
15.712
Локација
Храм фудбала
Упс :D
Оно што је добро у свему овоме што ништа није процурило у јавност. Једино што је до сада пуштено то је да ће Пековић и Берић ући у клуб, све остало је нагађање по форумима.
Да ли новинарима нисмо интересантни или се све толико ради у тајности да не могу доћи ни до каквих информација.
Ја то одмах упоређујем са последњим даном прелазног рока у фудбалу :puke
Сад остаје да чекамо до 2-3 сата да видимо ко смо, шта смо и гдје смо :D

Едит: МВП ме претекао у фото финишу :ziveli
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Ne moze clan SNS biti dobar. Ili je tu da bi se politicki uzdigao u toj politickoj bari ili je tu jer mu je obecan neki bedan posao a ima zenu i dete i trebaju mu prihodi. Ove druge ne treba osudjivati. Oni su svesni kakva je to stranka i ko su ljudi koji je vode. Ono sto treba osudjivati su oni koji pene za taj SNS i vrhovnog poglavara kao za svoje roditelje.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
585
Reaction score
122
Дакле свело се на то да је најбоље да се Дуле смени зато што су мигранти из железника скандирали Дуле остани? Спрдају се с њим и нама и клубом... Стварно неподношљиво.

А да, и "ако га смени СНС, ја сам против тога, а ако га смени нова управа онда сам за то..."
Шта би са оним толико потенцираним размишљањем својом главом? То важи само за дервише, Давидовиче и зилоте? Дакле ако нова управа каже "доле с његовом главом" онда је то ОК пошто није незаменљив на месту тренера, а ако спојенопрсти направи конференцију за медије у масонској ложи све са својим спонзорима из иностранства, Милом, Кретеном, батом и Ћокијем, е онда ћемо рећи но пасаран, чибе с Кадињаче!
И у једном и у другом случају, Дуле је исти Дуле, са истим и квалитетима и манама. Дакле, или је најбоље решење за место тренера, или има и бољих па у том случају уопште није битно ко ће да му измакне столицу испод ногу.

А то да нико не може с њим, и да не слуша никога баш не стоји. Био је професор Копривица с њим у тиму, па је Дуле итекако усвајао његове сугестије када ког играча да изведе чисто на основу физичког стања упркос тренутном стању на терену. Једноставно, биће да су му у тиму потребни људи од поверења и од струке, а такве није тешко послушати.
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Sens, tesko ces naci nekon naprednjaka da ne peni za vodju.. Sta reci kad 98% stranke cine preletaci..onda ti je jasna struktura ljudi koji tamo obitavaju...
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ma imaš ljude, bio kod žutih il kod Voje Koštunice, direktor neke državne ustanove. Prešao u SNS zbog posla i to je to. Iz istog razloga je bio i u prethodnoj stranci. Ljudi imaju porodice, to je normalno, zabole ih za politiku...
 

Viva_La_Bam

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2007
Порука
248
Reaction score
74
Tačno mi ide na onu stvar kako se ovih dana potencira priča oko netalentovanog Bjelice dok je bio kod nas.A tek ove insajderske informacije o Duletu,sns-u koji ulazi..Odmorite malo.

ps u subotu turnir u Čačku (budućnost voli,fmp,borac i Partizan)
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
@ Kecman

Cekaj bolan, meni nista nije jasno...Otkud sad direktor, zar nisi rekao da si profesor? :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top