Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
195
Reaction score
263
Duletu veliko hvala! Ostaje veliki žal što nije ostao.
Ušao SNS ili ne isto nam je. Jedino je Dule sa malim budžetom mogao da bude ravnopravan u borbi sa limenkama. Kako stoje svari godinama ćemo biti ikebana komšinici.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Macak, jel se sprdas? Ili si zaboravio nulu? Da li smo mi normalni?!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Svaki clan UO mora da obezbedi 50.000e

Годишње, полугодишње, или мјесечно?

Очекујем да већ ове седмице стигне неко звучно име као појачање. Чисто да се умири маса, рецепт ће им дати овај што је и у фудбалском одбору.
 

Potres

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
466
Reaction score
164
Polugodisnje je ok donekle ali godisnje je premalo.
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Zivo me zanima kolika je to lova koju ovu anonimosi moraju da unesu svakih 6 meseci?
Ko i kako ce to da uradi, ovo su sve manje vise ljudi sa platama a ne firmama...

Uostalom kad je situacija tako bajna, zasto fondacija nije u UO?

Kontam da ce da unesu lovu kao sto je popovic unio u fkp,mislim 8miliona obecao u izbornoj kampanji :buhaha
A do sad je unio adimes kobaju...

Mislim grobari za nas nece da udju zbog duleta jer je dolazio na njihove skupove i zastitni im je znak.
Po meni je to katastrofa jer gubimo bar jednog grobarskog igraca u UO.
Sada misko neka nas napuni svojim otpadcima sto nisu nasli klub i bog da nas vidi.
Dati klub peri ili kecmanu u ovom trenutku na vodjenje je po meni samoubistvo bez trenerskog iskustva a od nule krecemo...ne znam neka nam je bog na pomoci.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
https://twitter.com/GrobariZaNas/status/641300432124514304

Браво за људе који воде фондацију, и надам се да ће део скупљених средстава бити упућено нашем ВК.
Јер КК вјероватно више неће бити потребна помоћ, сад ће спонзори да навале.

Едит: Да ли нови старт са новим, свјежим и младим снагама укључује и Тошин одлазак?
 
Последња измена:

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
samo da se ne uporedjuje dule kada je imao 28 god i pera

dule je u tim godinama osvojio brdo trofeja sa mladjim kategorijama

PERA BOZIC nije TRENER! to mora da bude jasno.

PERA je ikebana a la lazic u divi 2013 god
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Nema nesto tih rasteranih legendi u upravnom odboru, ali da sacekamo koji dan/nedelju.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Nista, katastrofalan dan za KKP. Nova uprava ima dve-tri nedelje da dovede igrace koje ce pocetnik Pera moci da vodi do borbe za F4 Aba lige.

Apsolutno nista drugo me ne zanima, a strpljenja za ovaj UO treba imati koliko i za UO FKa. Sastav UO je, izuzev dva imena, da covek povrati creva.

Volim da se editujem. Malo me strah da ne krenemo da trosimo legende na idiotske uprave...nesto kroz sta je takodje FK prosao.
 
Последња измена:

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.468
Reaction score
22.855
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Kakvo sramno saopstenje, kakvo licemerstvo, kakvo vredjanje inteligencije, kakav apsurd, kakva kontradiktornost...

Pa sto nekom, bar polupismenom niste dali da to napise?!

Stid i sram, da je sve vas!
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Ja bih da sačekamo Duletovu izjavu,a posle toga ćemo imati mnogo više argumenata za presuđivanje. Nadam se da će "grobari" koji se raduju odlasku Duleta imati šta da kažu, a možda ćemo i mi ostali imati šta na to da odgovorimo.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.418
Reaction score
7.649
Локација
E-WEST
Moram i ja da se obratim, naravno.

Prvo da kažem da se ne radujem što DV nije više trener. Hvala do neba za sve trofeje i radosti i teške poraze. Obeležio si jednu eru našeg kluba, neizbrisivo. Najveći si trener u dosadašnjoj istoriji kluba, ali si i jako loš čovek.

A sad da opletem. Sram vas bilo za pljuvanje Pere Božića. SRAM! VAS! BILO!
(neću da upotrebljavam nikakve teže reči, ali takvog čoveka vređati.. :puke )
Petar Božić drži treninge KK Partizan od kad je došao u klub kao igrač. To neka vam potvrde i ljudi koji su bliski klubu. Ne postoji čovek na svetu koji više od njega zaslužuje šansu. I ako bog da biće uspešno rešenje na poziciji trenera za narednih 20 godina.


Po sastavu UO, rekao bih da sam ipak bio u pravu sinoć, da sns kadar jeste ušao u klub. Ali ne vidim nijednog od tih ljudi kao nekog ko je uticajan. Jednostavno, oni su verovatno članovi stranke, zbog svoje poslovne karijere. Vidim da tu ima i krimi advokat i sumnjiva njuška iz FK uprave, ali me to ne iznenađuje ni malo, takve smo imali i u Vujoševićevoj i Danilovićevoj upravi.


Ostajem pri stavu da Peković i ekipa nisu uzeli klub i da je DV ostao sam da ga vodi, da bi to značilo kraj. Ovako KKP nastavlja život, videćemo kako će to da ispadne.



I za kraj, vi koji više nećete navijati za Partizan i nećete dolaziti u Pionir zbog ovoga, hvala vam, prijatnije ću društvo imati oko sebe na utakmicama. Pozdrav i odjava dok ne počnu utakmice.
 

CrnoBeliDres

Početnik
Учлањен(а)
30.01.2014
Порука
93
Reaction score
19
Ako pod 'krimi advokat' mislis na Iliju Drazica, treba da imas u vidu da je Grobar do koske, covek bolesno voli Partizan.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.230
Reaction score
17.915
Локација
Kej Republika
Ode Dule, ni u snu nisam očekivao ovakav rasplet. Znao sam da General mora otići kad tad, ali ovako, nisam očekivao.
Da vidimo u kom smeru sve ovo ide. Nikola, Mića i Toša imaju moje poverenje, vreme će pokazati.

Ostala nam je adresa, grb i istorija. Dati podršku igračima i uz solidno pun Pionir podignuti posrnulog giganta.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Rekoh danas da ću sačekati UO pa da kažem svoj sud o svemu tome...

E, pa Grobari, danas je, ipak, pala i Kadinjača.

13 članova UO x 50.000 = 650.000 i polugodišnje je malo.

E moji Grobari, za kako male pare ste se prodali!
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Znam da ne verujete ali i u SNS ima onih koji su Partizanovci. Kao što u svakom žitu ima kukolja, tako i u ovoj njivi punoj kukolja ima i malo žita. Bilo kako bilo, ni to žito ne bih voleo da vidim u KKP!

Ako su kao Toma, onda može. Decu im jebem svima zajedno.

Buljolizi odvratni, jebao ih Vučić i te tvoje, pardon njihove ''porodice''. Sekta jebena! Verni su u pičku materinu, da im neko ( a svi znamo ko je to) kaže odjebi od Partizana, odjebali bi i kurac bi mu usput popušili, samo da biznis ne trpi. Gazda bre, pa nema opozicije u državi , da neko drugačije SME da misli, a mi ovde pričamo o Partizanovcima u SNS. Pa da li je ovo realno????

Joj zemljo raspala.
 
Последња измена:

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.254
Reaction score
3.267
Локација
Beograd
Ode Dupe,ziveo SNS Partizan.

Slazem se da je naneo mnogo stete svojim tehnickim greskama i istupima protiv drzave,ali svaka mu cast sto nije dozvolio da nas gaze i stvaraju cergarsku ikebanu od nas.

Sada kada nije vise tu,nema smetnji za SNS.

Cudni su putevi Gospodnji.Kazete da su slavili nasu smrt,a koliko vec sutra,eto njih na mala vrata.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
http://www.b92.net/sport/komentari.php?nav_id=1036628

Ботови су данас дефинитивно зарадили за сендвич, а овај је гарант и колу добио.
"Konacno normalan i dostojanstven covek. Nema vise tenzije i kukanja. Puno srece od zvezdasa"

Што би било тензија, навикнут ћемо се ми брзо на друга-трећа мјеста.
Зашто кукати, кад ће премијер све равномјерно распоредити, нама 700 000 'иљада, њима 4-5 милиона.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top