Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Znaš onu staru... gde mačke nema, miševi kolo vode.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Bili smo ljuti na upravu kada "je odlučeno" da se ipak igra FIBA. Iako i dalje mislim da smo pogrešili u načinu vođenja ovog specijalnog rata, čini mi se da ne gubimo previše.

Kako piše kolega iz DANASa:

Bez garantovanog novca od "IMG"

Evroliga se pred kraj prošle godine pohvalila desetogodišnjom saradnjom sa američkom menadžerskom kompanijom "IMG" u vrednosti od minimalnih 630 miliona evra. Prema ranijim najavama svaki klub bi od ove sezone trebalo da prihoduje minimum garantovana tri miliona evra iz navedenog sporazuma, plus nagrade na osnovu TV prava i ostvarenih pobeda. Prema saznanjima Danasa Evroliga uopšte više ni ne spominje taj garantovani novac, već samo nagrade na osnovu ostvarenih pobeda, koje su i dalje simbolične u poređenju samo sa troškovima kluba prilikom organizacije jedne utakmice. Evroliga pritom gleda da uštedi na svim nivoima; tako je novinarima koji rade za njih smanjila honorare i ukinula pojedine poslove za koje ih je plaćala 20 evra, poput uzimanja izjava posle utakmica.

Kad su već tako odustali od principa iz svog primarnog takmičenja, kojim su i privoleli većinu valjda da uskoče u vagon podrške ECA, šta mislite kakav će tek biti odnos prema klubovima u Evrokupu? Kladim se, ništa bolji nego odnos FIBA Evrope prema klubovima u Ligi Šampiona.

Ukratko, razjebali su evropsku klupsku košarku.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Jel se dobija nešto za pobedu u fiba l.š. ? Jel su pokrivena putovanja?
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Jedno pitanje za ove koji su upućeni u prilike po beogradskim i novobeogradskim halama. Možemo li da dobijemo cene zakupa Hale sportova, Pionira i Arene? Čisto poređenja radi. Hvala unapred
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Ovo su genericke brojke. Mozda su neki klubovi dobili i vise sa razlogom da se privuku u takmicenje. Mi smo doneli katastrofalnu odluku svejedno i da su nam dali pola miliona. Kakve ce biti posledice, ostaje da vidimo.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Prvo, to je onaj sveobuhvatni Evroligin fond, koji je ukljucio i novac od IMG-a, kojeg po svemu sudeći nema. Ništa čudno, znamo na šta je katalonsko đubre sve spremno, bar smo mi iskusili.

Drugo, treba da se, shodno konkurenciji, uporede nagrade FIBA LŠ i Evrokupa, Evroliga je prva klasa, ova dva se kolju za broj 2. Još jednom, ako su Evroligaše ispalili za novac i ona sigurna tri miliona, ne želim ni da pomislim kako će se odnositi prema tamo nekim učesnicima Evrokupa.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.436
Reaction score
40.867
Локација
Žrnov
Dobro je što smo dobili još jednog sponzora... ono što mi se ne dopada je što je isti taj Milšped sponzor i FMPa... ako se ne varam, tokom utakmice u predgrađu protiv Mega Ishrane, videla sam reklamu...
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Uh, pa dobro bolje da nam nije sponzor onda. Mislim stvarno, kad nema sponzora sto nema, kad ima sto su i ciganima. :)
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.436
Reaction score
40.867
Локација
Žrnov
Naravno da je bolje da ima nego da nema :D nego meni to da imamo nešto zajedničko sa njima nikako ne pije vodu... jbg..
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
A ti znas da je sponzorstvo sa Millspedom mrvica?
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
U odnosu koliko dobijaju cigani od njih. Da li možeš da zamisliš sponzora koji daje njima manje nego nama, a zamisli još da postoji sponzor kome premijer nije dozvolio da to bude Partizanu.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Jedno pitanje za ove koji su upućeni u prilike po beogradskim i novobeogradskim halama. Možemo li da dobijemo cene zakupa Hale sportova, Pionira i Arene? Čisto poređenja radi. Hvala unapred

Ne bih sada da iznosim cifre.
Pionir je 2.33 puta skuplji od Hale na Nbg.
Što stvarno nije mala ušteda na godišnjem nivou.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top