Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Gde sam ja napisao da znam koliko dobijamo, a ti se pohvali ako insajderski saznaš da dobijamo više nego cigani.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Pa ja ne znam koliko dobijamo, ne znas ni ti ali znas da oni od te firme dobijaju vise. I ja nisam nikakav insajder.
Kad nema sponzora krivi su jer nema sponzora, kad ima sponzora onda su to ciganske mrvice. I ne treba vi da se plasite zvanicnih sponzora cigana nego crnih fondova koji pumpaju pare u kurvu.
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Svaki sponzor je bolji nego da ih nemamo.Nemoj izgubiti obraz da bi to ostvario u suprotnom dobrodosli. Svi mi dobro znamo da na pare niko nije gadljiv.
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Ukratko FMP ne dobija pare od Milspeda. Aprila su FMP i Milsped poceli intenzivno da saradjuju, tj. Milsped je logisticki provajder FMP-a. Bilo je ponudjeno da u znak zahvalnosti budu u bordu sponzora trenutne cz, sto je odbijeno i doslo se do dogovora da Milspedov logo krasi parket hale u Zelezniku. Ko zna nesto o Milspedu zna da su to veliki partizanovci, malo je otrcano reci grobari. Onaj viatrucker je malo poremetio sled dogadjaja ali je na kraju sve ispalo ok. Jedno lepo sponzorstvo.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Pa zato sam i napisao ovde. Ne znam ni cifre ni o kom obliku su sponzorstva ali su mi rekli da su veliki Grobari. Ali jbg mora da se pljune unapred.
 

Cascarino

Početnik
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
39
Reaction score
4
Ne znam za Mil ,ali Via Truker je dao mali iznos....20k...Jos nam fali za Dragicevica da sakupimo:wink:
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.400
Reaction score
40.439
Локација
Žrnov
@sens, sta nije tacno od onog sto sam napisala?
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Kazem samo da je bolje imati sponzora makar i zajednickog nego ga nemati.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.400
Reaction score
40.439
Локација
Žrnov
Pa vidi i NIS i MTS su nam zajednicki sponzori. Jel mislis da smo u istom polozaju.

U ostatku sveta mislim da ista firma nigde nije sponzor bajvecih konkurenata... toga ima samo u autoritarnim rezimima kao sto je nas
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
I šta sad da radimo ,da se ugasimo zbog vučića koji dođe i prođe?
Nekima forum služi da projektuju svoje romantičarske ideje, baš me zanima da li je tako i u životu, znam samo da niko nije glasao za vučića a ima 50%???!!!

Ja ću da gledam partizan zato što ga volim a volim i košarku, a ako mogu da promenim nešto za boljitak društva to ću i uraditi ne može svet da stane ako je vučić na vlasti, ne znači da nema grobara ako je vučić na vlasti
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.491
Reaction score
23.093
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Pa vidi i NIS i MTS su nam zajednicki sponzori. Jel mislis da smo u istom polozaju.

U ostatku sveta mislim da ista firma nigde nije sponzor bajvecih konkurenata... toga ima samo u autoritarnim rezimima kao sto je nas

To samo znaci da nas premijer jednako voli :D

Razlika izmedju nasih nekoliko stotina hiljada, i njihovih nekoliko miliona nije bitna.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Pa vidi i NIS i MTS su nam zajednicki sponzori. Jel mislis da smo u istom polozaju.

U ostatku sveta mislim da ista firma nigde nije sponzor bajvecih konkurenata... toga ima samo u autoritarnim rezimima kao sto je nas

U Portugalu je jedna firma glavni sponzor tri prva kluba i lige, ili je to bila do prosle sezone. Sporting Porto i jos neko je bio nekako se zove NON ili tako nekako. Po meni je najbolesnije jer su im skinuli dva puta minus od 15 miliona i mi smo sad kao izjednaceni a otplacujemo 4 milona poreza na reprogram.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Ne bih sada da iznosim cifre.
Pionir je 2.33 puta skuplji od Hale na Nbg.
Što stvarno nije mala ušteda na godišnjem nivou.

Hvala, idealno je ovako. Čisto da znam kad pričamo o tome. Nadam se da će neko iz marketiga uspeti to lepo da upakuje, pa da ustedimo a i setimo se starih dana. Do tada, kukamo na tekvondo.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Manja hala, manje karata u slobodnoj prodaji, manja zarada. To što je nešto jeftinije ne znači da je isplativije.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.400
Reaction score
40.439
Локација
Žrnov
Meni je ok da treniramo u Hali sportova jer he jeftinije... ali da igramo moramo u Pioniru... ovo sad je visa sila, desava se da se poklope termini... nije drama..
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Pa ja ne znam koliko dobijamo, ne znas ni ti ali znas da oni od te firme dobijaju vise. I ja nisam nikakav insajder.
Kad nema sponzora krivi su jer nema sponzora, kad ima sponzora onda su to ciganske mrvice. I ne treba vi da se plasite zvanicnih sponzora cigana nego crnih fondova koji pumpaju pare u kurvu.
Ma super je svaki sponzor,dobro došao je koliki god da je, samo ne treba od toga praviti famu, jer sigurno ne možemo biti finansijski konkurentni, još ako je istina ovo što je Tegi rekao da od cedevite do pre neki dan, ništa nismo dobili od sponzora koje nam je premijer prosledio i pored onakvog ponižavajućeg saopštenja i izlizanih kolena od silnog zahvaljivanja, jasno je šta nam je namenjeno.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.491
Reaction score
23.093
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
To je sve zbog nezahvalnih navijaca koji vredjaju premijera. Ne mogu se oni toliko puta zahvaliti, koliko mu navijaci mogu reci da je ciganska pedercina.

Krivi su navijaci jer ne prepoznaju njegovu dobru nameru, a i ti si Pekarski medju njima :D
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.565
Reaction score
3.352
još ako je istina ovo što je Tegi rekao da od cedevite do pre neki dan, ništa nismo dobili od sponzora koje nam je premijer prosledio i pored onakvog ponižavajućeg saopštenja i izlizanih kolena od silnog zahvaljivanja, jasno je šta nam je namenjeno.

Dobro, ako je tako, to objasnjava zasto smo tako motivisano obezbedili krvnicima prednost domaceg terena u plej- ofu protiv njihovog jedinog pravog rivala, kad smo odrali Cedevitu u nama totalno nebitnoj utakmici. Izgleda da nam je ipak bila bitna.

Ovo od pre neki dan je verovatno zakasnela uplata za onaj haos od poteza hocu- necu, koji je rezultirao izlaskom iz Evrokupa.

E, sad, sledeci potez da zasluzimo novu ratu je upitan, a i bice puno vremena dok ne uradimo nesto znacajno za premijera i njegovu mezimicu. Neko glasanje mozda u KSS ili ABA, da pripucamo jos malo sami sebi u nogu, da bi dobili centra.

Umri pickousti skote!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top