Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
NikolaSrbija nemoj se praviti pametan, niko nije dobio poene zbog vredjanja doticnog vec zbog vredjanja drugih clanova foruma. Kritikujte, i druga tema ce biti otvorena za par minuta, ali nemojte nekom jebati mrtve majke.
 
Последња измена:

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ajde da ja vas pitam ko bi od vas smeo da se suprotstavi njima i da kaze necu? Lako je palamuditi iza tastature. Mislite da je i fudbalerima i kosarkasima bilo drago da nose majice doticnog? Ljudi ne zele probleme i to je sve, pisaju trenutno niz vetar i to je to...

Niko nije ljut na fudbalere i košarkaše. Jasno je da su oni morali to da urade. Zna se na koga smo ljuti... upravu FK I KK Partizan. Očigledno da nemaju muda da kažu NE!
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
Isto se odnosi i na one ljude na tribini. Sta nekom treba da zavrsi prebijen ili mrtav? Sto da se okrece kada ide kuci sa posla?

Jedina nada za "ozdravljenje" Juga je povratak Grobara kriminalaca, makar to za pocetak.


(Boze dragi sta je zelim...)
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Evo...to je ona hipokrizija o "mrtvima sve najbolje". Ma jbm im mater i mrtvima i živima. Jedina korist što ih nema što ne mogu da više prave sranja...ali ih ne amnestira što su pravili sranja. Fućka mi se za to licemerstvo...

Svakom onom koji je živeo od Partizana na tribini nek se nose u 3 lepe materine. Takvi najmanje imaju pravo bilo kome da drže slovo da žive za Partizan...ne baća, suprotno...

Već su bile ovakve situacije i na JNA...samo je verovatno ovo strašnije videti i doživeti u Pioniru...pogotovo što je veći procenat onih koji dolaze sa decom na utakmice...

Sve više ličimo na klubove iz Južne Amerike...msm na kolumbijske...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Bravo Džile, bravo momci :clap
Na moju sreću propustio sam taj početak utakmice i nije mi žao ni malo kad vidim sada šta je se dogodilo. Nije ni čudo onda ono radovanje Džikića, možda je ovo i njegov oproštaj od Partizana barem dok su ovi ljudi u klubu i na čelu države.
Drago mi je što su neki sada i definitivno progledali i shvatili ono što nas velika većina vidimo još od prošle sezone.

ps: :hello pozdrav onoj ljepotici što je više puta bila u kadru :love
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
E, zato sto nema otpora ce tih dvestotinak nesoja i dalje da terorisu celo sportsko drustvo, za koje im ionako puca kita, sa sve navijacima. Oni su tu zbog samopromocije i licnih interesa. Ovi sto su iz interesa tu znaju vrlo dobro sta rade, ali poslusnici njihovi su sto put gori. Kako te zilote uopste navesti na smislen razgovor, kad mi obicni/penzioneri ne znamo sta je "prava prica", a od argumenata poznaju i priznaju samo govor sile?
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Onaj transparent od juce, koji je svakom pristojnom coveku izazvao transfer blama, dogovoljno govori o kakvim se imbecilima radi.. Pa jebeni kristijan deluje kao intelektualac u odnosu na onaj citat od juce... . Ovo danas govori o tome, da niko iz uprave nema muda da bilo kome kaze NE, izgleda da niko ne zeli da bude u ulozi vazurinog sofera ili sl.... A cekam dan kad ce obican svet da zgazi govna u stampedu kad jos jednom pokrenu ovakvu akciju kao danas...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Možda sam jedini ali ću da kažem, DABOME DA ZAMERAM I IGRAČIMA ZBOG NOŠENJA MAJICA! Ako nisu videli da je ceo normalan crno-beli svet ispizdeo zbog toga što su fudbaleri nosili majice onda stvarno... Ako oni, fudbaleri i košarkaši ne smeju zajedno da kažu NE onda neka se nose u pičku matrinu! Pogotovo fudbaleri! Što da neće da prebiju nekog fudbalera? Hoće kurac! A možda i hoće ako ostali budu gledali kao pičke! A i ti fudbaleri nisu cvećke, imaju i oni poznanstva. Pa dovoljno je Rajo! Sve se bojim da bi nekog njegovog fudbalera smeli i da pogledaju! Kad oni budu udruženi pokazali kurac Jugu i kriminalcima onda će i normalan narod da samelje šaku jada, par njih koji šamaraju! Isto je sve kao i u državi! Nema jebene opoziciji, niko ne sme glas da podigne! Samo sklanjaju glavu! Što niko od košarkaša nije došao da zaštiti ljude na tribini? Šta kao nisu videli? Aaaa ne, oni su pevali sa tabadžijama! Jebe mi se više za sve!
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Pa sad nek neko objasni da ima razlike u upravama FK i KK Partizan.
Potpuna jednakost.
Obe služe kao ikebane u izrežiranoj prestavi.
Obe vode Alaksandar i Andrej Vučić sa ciganskim DB plaćenicima sa juga.

A treneri i igrači se kao bore.
Kažem kao jer prvo mesto je rezervisano.

Razlika je samo što Vučići u FK moraju da stave veća govna koja ćute i puše ali moraju i da kradu pare i daju Vučićima jer u fudbalu ima para barem od UEFA.
U KK je dovoljno da postave ove što ćute i puše jer pare mogu dobiti samo od Vučića.
Da se ne igramo više mice i ne ljuti se čoveče, ovo je više nego očigledna realnost, što se tiče našeg Partizana.
JSD Partizan je okupiran!!!
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.884
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Svaki onaj koji je kupio kartu za utakmicu Partizana,
svaki onaj koji je kupio proizvod sa klupskim znamenjem,
svaki onaj koji je donirao sredstva Klubu prijatelja,
svaki onaj koji se pridružio akcijama Pučista i GZN,
svaki od nas treba da traži odlazak svih izdajnika - koji se, nažalost, nazivaju Uprava Partizana - iz kluba.

Neka staž povezuju drugde i neka svoje višedecenijsko iskustvo u košarci ponude nekom drugom.

Tačnije, nek' se nose u tri pičke materine.

Ako Partizan treba da umre, barem neka to bude dostojanstveno. Todoriću, puši kurac.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
He he he, mojim igračima mogu da narede šta god hoće, i navijače mog kluba mogu da prebijaju, ali ja neću time da se bavim, ja sam sportska priča i govorim samo o košarci i bacam forice.

Samo me još interesuje da li će Tegeltija opet ispasti pičketina kao i posle meča sa Cedevitom kad nije video šta se dešavalo, a bi je na metar od mesta događanja.

Gasi svetlo.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ne verujem da sam došao u stanje da ovako razmišljam, ali nadam se da će sve da ih smeste pod zemlju.
Govna, šljam, stoka, ogadili su mi sve, uništiše nam klub...
I šta sad, ajde? Sve je to lepo - podrška Džiletu i igračima, ali dokle?!
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
E samo nam je i Dragojević trebao da prigovori...može i on svakave majice da ponese itekako...recimo još nosim cvet u kosi i sl.

Ne bih ja Džileta nešto tu prozivao...nije mu lako verujem, ali šta sad? Da da otkaz? To je jedini odgovor pored ovog...
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
Tačno i jasno kao dan na žalost.Umrli smo kao klub danas. Zavidim svakom ko nije bio u hali da gleda ono poniženje.Policije nigde,šamaraju se ljudi stariji,srednjih godina.....deca od 7 godina plaču ,dal od sreće što su izbegli stampedo ili od tuge zato što gledaju kako im neki balvani šamaraju tatu.....ovo je kraj.
UPRAVA NAPOLJE

ja mislim da je ovo pobeda svih navijaca partizana, ostace upamceno da je MINUT CUTANJA PROSAO U ZVIZDUCIMA hvala svakom ko je u tome ucestvovao...
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Srdjan Dragojevic je rekao sve sta mislim o ovome danas...
 

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
dokle god se normalan svet bude sklanjao smradovima, dotle cemo gledati ovakve scene. par smradova uspe da rastera celu tribinu. zelim im svima sto kraci rok upotrebe, mnogo im je i 30 god da zive.

ti zvidzuci su tracak nade da ne imoze sa svima kao sto rade sa svojim kolegama huliganima. kao sto je kriminalno govedo ubijeno kao pas, tako su normalni ljudi zvizdali umobolnicima,
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Možda sam jedini ali ću da kažem, DABOME DA ZAMERAM I IGRAČIMA ZBOG NOŠENJA MAJICA! Ako nisu videli da je ceo normalan crno-beli svet ispizdeo zbog toga što su fudbaleri nosili majice onda stvarno... Ako oni, fudbaleri i košarkaši ne smeju zajedno da kažu NE onda neka se nose u pičku matrinu! Pogotovo fudbaleri! Što da neće da prebiju nekog fudbalera? Hoće kurac! A možda i hoće ako ostali budu gledali kao pičke! A i ti fudbaleri nisu cvećke, imaju i oni poznanstva. Pa dovoljno je Rajo! Sve se bojim da bi nekog njegovog fudbalera smeli i da pogledaju! Kad oni budu udruženi pokazali kurac Jugu i kriminalcima onda će i normalan narod da samelje šaku jada, par njih koji šamaraju! Isto je sve kao i u državi! Nema jebene opoziciji, niko ne sme glas da podigne! Samo sklanjaju glavu! Što niko od košarkaša nije došao da zaštiti ljude na tribini? Šta kao nisu videli? Aaaa ne, oni su pevali sa tabadžijama! Jebe mi se više za sve!

Prilicno neverovatan post!? Da li je realno da neko ocekuje da sportisti budu jedina brana kriminalu i ovom beznadju koje se navilo nad tribinom? U cemu je njihova odgovornost? Sto bi oni imali vecu odgovnornost od tebe ili mene? Ljudi su profesionalcni i imaju legitimno pravo da ih boli ona stvar za ovakve idiotarije.

Jedan Leonardo ili Vanja Marinkovic treba da pokazu primer i kazu - necu, bio je krimos i diler droge!? Nemoj molim te... To sto je (bio) krimos i diler me ne pogadja ama bas nimalo, ali to sto je bio ciganin mi je bitno itekako.

dokle god se normalan svet bude sklanjao smradovima, dotle cemo gledati ovakve scene. par smradova uspe da rastera celu tribinu. zelim im svima sto kraci rok upotrebe, mnogo im je i 30 god da zive.

Da li je realno da se ovako pise!? Dosli ljudi po provali oblaka u Pionir, poveli decu, pevaju himnu, svi srecni, podrska, igra Partizan, a u sledecem trenutku 30 jurisnika naleti i ti ocekujes da neko zasuce rukave i krene da pesnici. WTF!?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top