Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Vide se svi lijepo na snimku tamo gdje je onaj tekst iz Vice-a sto sam postavio. Tj. kad su otisli tamo, sta vec sve radili ljudima, i skandirali njegovo ime.

Ono sto me frapira je sto policija opet totalno kulira. Pa ajd nek neko od nas proba da sidje dole i seta se kako hoce. Za djecu su pravili problem a ovamo vidi se da njih podosta onako napiceno krece u nekom pravcu. Pa nisu posli tamo da im dijele kolace. Smradovi jedni.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Policija nikad nije tu kad treba da štiti obične građane. A i zašto bi i bila?

Oprostite mi za off, ali zar nije Dačić jedno vreme bio ministar policije, i da li je to bilo baš u vreme kada je bio i u upravi F.K. Partizana, a u isto vreme je Đurić bio predsednik tog istog Partizana i naravno osoba koja je raznim mahinacijama sebi pribavila razne koristi, a drugima, pa i državi samo načinila štete...i, šta je radio Dačić tim povodom? Pijuckao kafu sa Đurićem?
Podsetite me ako je to bilo tako, ili ispravite ako nije...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Policija nikad nije tu kad treba da štiti obične građane. A i zašto bi i bila?

Policija postoji iz samo jednog razloga... da štiti "bogate" i njihov novac.

Setite se svakog puta kad ste bili u nevolji i kada vam je bila potrebna pomoć bilo koga, pogotovo policajca. Da li je bio tu? Da li je došao na vreme da pomogne? Kurac, dođu kad je sve gotovo i zapišu, a onda opet odu da čuvaju protok novca i narkotika.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Policija stiti samo bogate, tako je bilo i tako ce uvek biti, da se na toj tribini nalazio lik koji je težak 100 cigli, oko njega bi bila bar 5-6 policajaca u civilu, znas kad bi njemu mogao jedan smrdljivi huligan da opali samar nikad.
I da se razumemo to je tako svuda u svetu, samo se mozda razlikuje osim bogastva je presudno rasna razlika.
 

zugrobar

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
1.636
Reaction score
970
Локација
Морава
Полицајци = Преторијанци. Увек било и биће.
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
995
Reaction score
3.684
Локација
Još više se iznerviram u vezi cele ove situacije kada pročitam 4. pitanje. :banghead :puke
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Jeste sve ovo lepo sto oni pisu, ali ti novinari su pi**e kojima je neko naredio da pisu takve tekstove jer u Srbiji se ne moze pisati / objavljivati sve i svasta i ne moze se prozivati bas svako, pogotovo ne u Blicu, koji radi kako mu se kaze.
To samo znaci da se drzava ogradjuje od njega, oslovljavaju ga sa "kriminalac", a do pre par meseci prvi covek drzave je govorio kako "covek koji nista lose nije uradio" i kako nece da ga uhapsi.

Pa setite se kad je bio napad na Vazuru, da niko nije smeo ime da objavi.

Ja u tu "dobru" nameru novinara da isteraju pricu do kraja - ne verujem jer ne isteruju pravu pricu, isteruju ono sto tamo nekom odgovara.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.394
Reaction score
4.587
Локација
Zemun
Apsolutno se slazem! Nijedan tekst u Blicu, sa ovom tematikom, nije potpisan imenom i prezimenom novinara koji ga je napisao . . .
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.134
Reaction score
17.834
Локација
U Kinšasi
Samo procitajte tekst u Novostima. U biografiji pise koje godine je osudjen i zbog cega, ne i da nije odsluzio ni dan kazne. Ali zato u afirmativnom tonu pise da se, kad je osudjen, zarekao da nikad vise nece imati posla sa narkoticima.

Zakljucak clanka je da je ubistvo u stvari pocinjeno jer "neki ljudi smetaju nekome" i da nije u pitanju obracun kriminalaca.

Ove stvari su vece od svih nas, nazalost i od Partizana.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Ne vjerujem novinarima da pisu iz dobre namjere ili gradjanske duznosti, ali sta me briga vise.

0d52b80a3658112bcd033f9710e6b844.jpeg
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Samo procitajte tekst u Novostima. U biografiji pise koje godine je osudjen i zbog cega, ne i da nije odsluzio ni dan kazne. Ali zato u afirmativnom tonu pise da se, kad je osudjen, zarekao da nikad vise nece imati posla sa narkoticima.

Zakljucak clanka je da je ubistvo u stvari pocinjeno jer "neki ljudi smetaju nekome" i da nije u pitanju obracun kriminalaca.

Ove stvari su vece od svih nas, nazalost i od Partizana.

Al pise i najopustenije nesto u stilu "nije ga spasao ni pancir", niko da se zapita ko jebeno jos nosi pancir dok se vozi u kolima?
 

DusanPFC

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
65
Reaction score
7
BOJKOT!

Treba bojkotovati i FK i KK. Treba otici na hokej u petak i iskulirati ove mutave. Pocinje sezona i prvi mec je protiv Zvezde. Poseban poziv upucujem onima koji nikada nisu bili na hokeju.
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Da li si ti upoznat sa projektom HK Beograd?

Tesko je bilo sta reci, ja cu za sada i dalje ici na utakmice KK-a. A da je bljuntav osecaj jeste :puke

Sa druge strane za 20 godina a i za manje niko se nece secati sta je bilo i kako gledace se titule. Da li imamo sanse i da li bi nam eventualno bilo dozvoljeno da uzmemo bilo sta nemam pojma ali imam pravo da se nadam.

EDIT: Samo nam jos bojkot fali kao da nismo vec dovoljno bojkotovani...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Znaci ladno je nosio pancir. To bi trebalo da bude nesto istaknuto a ne da se jedva primjeti.
 

DusanPFC

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
65
Reaction score
7
BOJKOT!

Ako si mene pitao za HK Beograd, da upoznat sam. To je novi klub/mutant napravljen da bi ove godine uradio ono sto CZ nije uspelo prosle :) sastavljen je uglavnom sa najboljim igracima Zvezde i Partizana od prosle sezone, pod izgovorom spasavanja srpskog hokeja (?!). Igraju regionalnu ligu sa Madjarima i Rumunima i imaju mislim sve poraze, u prvenstvu Srbije ce se prikljuciti u play-offu iako je na pocetku pricana druga prica, tj. da ce se igraci vratiti u svoje klubove za domacu ligu.

Kosarku treba bojkotovati jer se prave ludi i zbog majica i minuta cutanja i zbog napada na svoju publiku, medju kojom je bilo i dece. Ti kazes da neces bojkotovati, a ja te pitam kako bi se osecao da su tebe napali? Inace na toj tribini su i protiv Cibone bili ljudi u civilu (mozda i panduri) koji su tu da ako krene skandiranje Vucicu priupitaju "Da li je ovo miting ili utakmica" Pa Lukoil, pa ranije Cedevita. Presli su granicu. Jeste steta bojkotovati ovakav tim i trenera, ali treba sacuvati dostojanstvo! I naravno da im zelim sve pobede, ali praticu preko TV-a.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Sledeci koji ovde pozove na bojkot bilo kog tima u okviru JSD ce biti u najkracem mogucem roku uklonjen sa ovog foruma!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top