Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Evo samo što nije.
Pičkoustome je uzdizanje gurbeta i pokopavanje Partizana ispred 98% stvari u njegovom jadnom životu. Uostalom, stvorili su sebi lijepu zalihu za budućnost, barem u košarci.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Iskren da budem, ja ne vidim koja su ta dva procenta koje nisi uracunao.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Iskren da budem, ja ne vidim koja su ta dva procenta koje nisi uracunao.

Uvlačenje Davenportu, Skotu, Bleru, Merkelovoj, Šiptarima, Arapima, Bošnjacima i svima ostalima u šupak.

Nešto ispod (na istom tasu sa ćortanima ili manje bitni) su:

zaštita svoje friške nevjeste i bate "identitet",
Beograd na vodi,
rušenje Savamale,
rasprodaja državne imovine i kombinata...
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Za centra nemamo pare iako tu najvise gori i tu se izgleda ni ne razmislja o pojacanju,za dobrog beka sutera bi moglo da se nadje ako iskrsne neko dobar.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Kevin Jones pred otkazom u Kubanu... upravo eto ti zicer...
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Evo šanse da nam ga ćoravi još jednom pristavi i dovede ga sebi.
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Da je ostao Darel druga bi se pesma pevala... Darel + Lukovic bombonica, obojica ludi :D
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Ma salim se ja malo,ali...

"izvršni direktor KK Partizan NIS Mlađan Šilobad, gradonačelnik Beograda Siniša Mali, ministar odbrane Zoran Đorđević i direktor kompanije Ekostar Pak, Vojislav Stanković, posadiće sadnice „katalpa nane“ u petak 4. novembra u 10 časova ispred kasarne „Vasa Čarapić“ na Banjici.

Sadnice će biti posađene u okviru akcije „Trees for threes” koju "sprovodi KK Partizan NIS u saradnji sa kompanijom Ekostar Pak. U okviru ove akcije, Gradu Beogradu je obezbeđeno ukupno 87 sadnica, po jedna za svaku pogođenu trojku košarkaša Partizana tokom Superlige Srbije u sezoni 2015/16. "
 

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
Sportske ionako vole da se sprdaju sa nama sa izborom naslova. A kada sam se raspravljao sa jednim od zaposlenih u redakciji on mi objašnjavao kako je zapravo ta redakcija u većini "grobarska". Kako da ne. Pusti to.
 

Viva_La_Bam

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2007
Порука
248
Reaction score
74
Kevin se prosuo trčeći za parama. Nek ide kod čovića. Insajdera nema tako da su šanse da nas neko pojača ravne nuli. Vjerujem da su i ova sponzorstva o kojima se pisalo prethodnih dana više nego mizerna. Umjesto hvala premijeru ide zahvalnica sponzorima. Nema tih para za koje bih prodao grb na terenu za bilo koju reklamu. Vratite grb Partizana đe mu je mjesto!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.422
Reaction score
40.759
Локација
Žrnov
Ma salim se ja malo,ali...

"izvršni direktor KK Partizan NIS Mlađan Šilobad, gradonačelnik Beograda Siniša Mali, ministar odbrane Zoran Đorđević i direktor kompanije Ekostar Pak, Vojislav Stanković, posadiće sadnice „katalpa nane“ u petak 4. novembra u 10 časova ispred kasarne „Vasa Čarapić“ na Banjici.

Sadnice će biti posađene u okviru akcije „Trees for threes” koju "sprovodi KK Partizan NIS u saradnji sa kompanijom Ekostar Pak. U okviru ove akcije, Gradu Beogradu je obezbeđeno ukupno 87 sadnica, po jedna za svaku pogođenu trojku košarkaša Partizana tokom Superlige Srbije u sezoni 2015/16. "

Došlo vreme da ja branim upravu i to od ARa:buhaha:buhaha:buhaha

Prvo, to je akcija koja je dogovorena prošle godine, pa niko se nije bunio kada je najavljena.

Drugo, svi veliki klubovi u svetu, uključujući i NBA klubove učestvuju u ovoj konkretnoj akciji, tako da je ovo, iz moje perspektive, sjajan potez.

Treće, nisam sigurna kako funkcioniše akcija, ali mislim da je naš Klub samo medijski eksponent, tj naši daju trojke, a kompanija EKO Pak kupi sadnice.

Ne vidim da klub nikako može imati štete od ove akcije, čak i po cenu da smo i kupili te sadnice, a prilično sam sigurna da nismo.
 

antoneello

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
283
Reaction score
16
posto ce tu i gdin ili mutavi mali pederko da bude,posto sam ja odatle i svakodnevno setam haskija tuda,probacu da prodjem u vreme 'akcije' da mu se malo ispisamo na 'proizvod' ili ti akciju.....mrs:pickaciganska
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
@Antonelo,pusti mu hasku da ga raskrvari.:pickaciganska
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
14976752_10155126981591686_163528710603206939_o.jpg


Dok gamad prebija narod u samoj dvorani, dok ćoravo đubre brani navijačima Partizana ulaz na utakmicu, dok nas blate na svakom koraku ovo govno se bavi fotosintezom, zajedno sa drugim, ciganskim govnetom. Ideš okolo i sadiš fikuse, smeju ti se u lice majmunčino .
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top