Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Viva_La_Bam

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2007
Порука
248
Reaction score
74
Invalid uzvraća udarac. Ovo što se dešava oko njega ide i na Džikićevu dušu. Trebao je davno da mu se zahvali.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.776
Ocigledno je onda da nije mogao da mu se zahvali upravo zbog ovih razloga... Glavni krivac, kako god se zvao, je taj sto mu je dao toliki ugovor (u smislu visine primanja) i onaj sto mu je dao toliko dugacak (u smislu duzine ugovora), pogotovo ako to nije bila praksa dosad...
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Kada se samo setim da smo ga sa euforijom docekali... a sada, komotno moze preShednik da ga vodi na gradjevinu da mu odradi baustel... a Gordon moze da gura mesalicu da upali posto od njegovog paljenja po terenu izgleda nema nista. Bas smo ispromasivali ove godine...
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
997
Reaction score
3.691
Локација
Čovek stoji sam na trojci na 45 stepeni, više puta tokom sezone, dobije loptu, niko oko njega u radijusu od 2 metra, pogodi tablu sa desne strane od obruča. Trenira svaki dan ej, šutira na tom košu dnevno po par sati.

I on sad nešto zanoveta oko para, ugovora, ne znam ni ja čega? Jbt :puke
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ne znam sto mu Dzikic ne plati, ortaci su pa može i da ga sačeka par meseci. Optuživati Pekovica za njega i Gordona je glupost. Ja koliko sam skontao Dzikic je domaće igrače dobio na vreme, Amere je on takodje birao (doduše sa spiska invalida rada očigledno) a odigramo jednu krštenu akciju po kvartalu.
Samo da se završi ova sezona da vidimo šta je uprava smislila...
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Meni se nesto ne gleda sta su smislili, tj plasim se toga.
A zaista je skandal sto je Robinson imao garantovan ugovor, dao mu ga Dzile ili uprava...dokaz koliko se i dalje ne misli o klubu.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.499
Reaction score
23.257
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Uprava, koja uprava, ko uopste predstavlja klub i smislja planove?

Pekovica nema, kako kazu, Silobad vec ramislja o penzionerskim danima, Todoric je vec jednom spasio svoj Partizan, ne moze opet on da smislja plan, ko je ostao mikser, toster, kako vec?
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
"A kafe kuvarica je čitala pisanje na forumu i zlobno se smejala", dalje je pripovedano...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.264
Reaction score
18.246
Локација
Kej Republika
Sad je sve jasno, zasto je Frenk ovoliko dugo ostao u KK. Covek invalid dobije garantovan ugovor? Bas vrhunski smisljeno, nema sta. Sad me ne moze zacuditi da su na primer Gordona potpisali na 2 goidine :)
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Pa u momentu potpisivanja sa njim, pametnije je bilo dogovoriti na 2 godine ako je vec moralo potpisivati sa njim..e sad sto se ispostavlja da tesko vraca nekadasnju formu, videcemo jos da li je presporo...
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Ja se i nadam da cemo potpisati Gordona jos jednu sezonu.On se sporo vraca i vratice se sigurno jer je u pitanju igracina,pritom ima 30 god,mi takvog sledece sezone potpisati sigurno necemo nazalost..
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Dal je neko upoznat - jel nasi u klubu uopste imaju predstavu sta bi ili sta cemo igrati sledece godine?
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.289
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
“S obzirom da je prošle godine Partizan odustao od Evrokupa posle žreba, i time napravio dosta problema organizatoru, mislim da beogradski klub pre svega mora da se odluči šta želi da igra. I da bude jasan u tom stavu. I dosledan, da odluku koju donese pre svega on sam poštuje. Ako želi da igra Evrokup – treba da se prijavi, i da stane iza tog stava i da ga ne menja. Posle toga ćemo razgovarati sa ABA ligom i doneti konačnu odluku. Mi smo vrlo zadovoljni što klubovi, uključujući i Partizan, hoće da igraju naša takmičenja, ali ponavljam: pre svega klub mora da bude čvrst u svom stavu. A konačna odluka biće doneta u razgovoru Evrolige i ABA lige, Partizanovog matičnog takmičenja
Jbm ti sunce.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.418
Reaction score
40.745
Локација
Žrnov
Jel.moze da se javi kolega Milspedista pa da pojasni zasto veliki "Grobari" iz Milspeda sponzorisu FMP?
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
Igramo Evrokup.
Milsped na istu foru sponzor i nama i njima.
Under Armour ili Nike (pre ovi prvi) novi sponzori opreme.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top