Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Prvo da nađe dvaes kila pa onda ide novo ludilooooo_Ovi će nas uvući u silna dugovanja, baš kao i Pauk i Vesić one imvecile.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.473
Reaction score
13.187
Локација
tamo daleko...
To im je i cilj, sve ove godine. Da bi mogli da operu cigansku sramotu i ludilo navijanja za klub koji je promenio ime, cele cetiri sezone.

Zato je bilo bitno ne popustiti, po bilo koju cenu. Biti Dusko Vujosevic. Citali smo ovde svakakve lazi od strane "insajdera", oko para, ugradjivanja u transfere, do cuvenih izjava "rekao bih, ali necu, bolje da ne znate".

Da li iko moze biti tako glup i da pomisli kako ciganski manijak koji ima apsolutnu vlast, ne bi uhapsio Duleta sto im je silovao ciganske mozgice dugih 13 godina, da ima i zrno dokaza protiv njega.

Epilog: trofeja nigde, sramote svugde, zahvaljivanje psihu sto nas tuce, sa tendencijom da moze biti samo gore. Svi se nadamo da mozemo ove sezone osvojiti nesto, to je ipak KKP - nikada se ne zna, ali realnost je drugacija.

Kako su nas samo prodali pasji sinovi.
 
Последња измена:

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
439
Reaction score
331
Локација
NBG
A njih dvojica su toliko retardirani pa nisu direktno kontaktirali Vujosevica, a sportski menadzeri su, malo suplja prica.
 

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
439
Reaction score
331
Локација
NBG
U ovoj prici su direktno krivi njih dvojica, imas takvog talenta, zelis da ga das Partizanu i ne kontaktiras Vujosevica, koji se pitao za sve sto se tice igraca (talenat, ljudska karakteristika).
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Za sta su oni krivi, sta propao im igrac, ne kapiram?
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.018
Reaction score
3.172
Локација
GG 1978
Ponuda koju je KKP poslao za Zagorca je od strane igrača prihvacena još pre 7 dana i igrač je pružio ruku u ime dogovora.
KKP insistira na višegodišnjem ugovoru a ne na ugovoru od godnu dana.
I tu je napredak postignut sa menadzerom,medjutim njegova klauzula za sada stopira transfer.
A to je da Misko insistira da je Zagorac slobodan igrač i da može da ode u NBA kao slobodan igrač na prvu ponudu.
Naravno da klub to neće da prihvati.
Ono što me brine je dal ljudi u klubu shvataju da je nama potrebna jaka četvorka koja je dominantna u skoku i da bez nje ćemo teško osvajiti ABA sto bi nam trebao biti cilj,jer tako gasimo mutant klub.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
kako gasis mutanta ako osvojis aba ligu ?
sta nece im drzava vise upumpavati milione ? pa oni deceniju ipo nisu videli titulu pa su opet imali skuplje timove od nas i to sve bez pickoustog...
ljudi nemojte da se zavaravate mi necemo imati konkurentan tim za trofej, ako nas ipak uz neke ludu srecu i ukenja aba mi evroligu videti necemo a vrlo moguce da nam onda slede i vaspitne mere jer smo se drznuli da remetimo planove diktatorskom rezimu... naravno to ne znaci da klub treba da odustane od bilo koje pobede ili igraca
 
Последња измена:

Nadrealista89

Grobar
Учлањен(а)
13.08.2012
Порука
421
Reaction score
12
Ponuda koju je KKP poslao za Zagorca je od strane igrača prihvacena još pre 7 dana i igrač je pružio ruku u ime dogovora.
KKP insistira na višegodišnjem ugovoru a ne na ugovoru od godnu dana.
I tu je napredak postignut sa menadzerom,medjutim njegova klauzula za sada stopira transfer.
A to je da Misko insistira da je Zagorac slobodan igrač i da može da ode u NBA kao slobodan igrač na prvu ponudu.
Naravno da klub to neće da prihvati.
Ono što me brine je dal ljudi u klubu shvataju da je nama potrebna jaka četvorka koja je dominantna u skoku i da bez nje ćemo teško osvajiti ABA sto bi nam trebao biti cilj,jer tako gasimo mutant klub.
Ja bih radije video 4/5 jer plasim se da bi nas Salic mogao kostati titule ova ekipa neverovatno napreduje:clap Odbrana je katastrofa ali primili smo 89 poena bez najboljeg defanzivca Cakarevica to je odmah 80 racunajte:D
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Od Zagorca treba dici ruke. Mlad igrac koji je nesto pokazao u sedmom timu ABA lige, ispracen iz Amerike u roku odmah, bez evroligaskog, reprezentativnog ili bilo kakvog evropskog iskustva.

Takav igrac ne donosi onu prevagu koja je potebna za titule i za novac koji je ponudjen postoje ovoga trenutka kvalitetnije cetvorke koje prave razliku.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
Veruj da je Zagor za ovu Aba ligu suv kvalitet,i da ce kroz mesec dana od eventualnog dolaska praviti razliku u oba pravca.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.406
Reaction score
11.522
Локација
Beograd
Da,ja sam to pisao,moj drugar mu je dao cd.Kada sam video ovu vest odmah sam se setio toga i sve mi je bilo jasno...
 

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
Svia mi se nastup Zagorca kod one dvojice na Areni, samo zalizani da popusti malo i trebalo bi da to bude gotovo. Rade je veliki Grobar očigledno.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Danas pregrst informacija o Zagorcu..prvo mi stize notifikacija sportkluba da je potpisao za Besiktas..otvorim broswer na racunaru ukucam vest nema nigde...posle 10 min na jednom sajtu pise da sutra potpisuje za nas a onda ubrzo umesto toga "Gde ce Zagorac u Besiktas ili Partizan"..da bi ubrzo bilo napisano da zalizani demantuje sve spekulacije i novinske natpise..sad opet notifikacija sportkluba "Zagorac: Moja zelja je Partizan"
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top