Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Lukovic je fenomenalan lik, intervju je maestralan, ali...

Toliko volis Partizan, a ne mozes izdrzati 3 minuta na parketu da ti ne pozli. A izlaziti sa Mihom i Vanjom mozes?

Dok nam na klupu ponovo ne sjedne neki general, nece biti bolje. Zajebi ove hipstere i maskote.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.172
Reaction score
2.370
Jbg, za ta tri minuta na jednoj utakmici, on je uradio vise nego svadbar, Djoko i Majstor cele prosle i ove sezone.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Upravo kosarkaskog kluba sa sportskim sektorom, tim od kraja oktobra, znaci prethodnih oko mesec dana ima 6 poraza i jednu pobedu protvi Mege. Na stranu sto smo zvanicno najlosiji tim Eurocupa trenutno (mada i ovde bi se moglo diskutovati o sramnim partijama i boljim mestima na tabeli ekipa sa smesnim renomeom u poredjenju sa Partizanom), u ABA ligi delimo mesto sa fmp-om 2.

Sve kapiram i nov tim i Mutine igrace iz Dinamika i sve ostalo, ali nabijem vas na kurac napredne tako sve u komadu, pa jel nije ovo jebena sramota?
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.354
Reaction score
6.406
Локација
Novi Sad
Sve ide po planu :(
Da li je neko iznenadjen? Ako jeste neka se zapita koliko je realan da ne napisem neku tezu rec.
Sa ovakvim stanjem stvari "mladost Srbije moze mirno da spava"
Treba im j mater ali na koji nacin ja nemam pojma, uspeli su da nas uvuku u letargiju i da kanalisu nas bes na forume, drustvene mreze... zivo blato. Zao mi Novice, nije zasluzio da ga drkaju neke Olimpije, MZTovi, Djoke Salici, Mute Mutici....
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Velika greska je bila sto nismo Peru istrpeli, smatram da bi sa klubom i on rastao kao trener i dobijao na samopouzdanju, ni sa Dzikicem ni sa Mutom nismo se usrecili a ni videli niti cemo videti skorije neki trofej.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Vjerovatno bi dobro napredao u ovoj ABA 2 ligi, možda bi čak vodio borbu sa Dinamikom za prvu poziciju.
Inače po odlasku iz Partizana pokazao je sav svoj raskošan trenerski talenat, tako da imamo za čim da žalimo.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
U slucaju sutrasnjeg poraza protiv nacista iz Litvanije, bice to 7 poraz u 8 poslednjih zvanicnih utakmica. Mislim da se to nije dogodilo u istoriji Partizana. Toliko o Ostoji.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Ostoja radi sve ono za sta je i doveden.
I on i trener..imaju mozda koji poraz vise nego sto je planirano, ali u totalunto je to
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Po čemu tj.kojim je to rezultatom Džikić ili Nikolić pokazao više i bolje od Petra Božića?!

Ja polazim od toga da mlad trener (čovek) ima pravo na grešku i šansu za iskupljenje. Petar se nije snašao i to je sve. Mimo toga uvek je bio odmeren i pristojan. Kapiten.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.142
Reaction score
628
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Ljudi ta prica je li bolji Bozic ili Dzikic ili Muta, je prazna i besmislena prica. Nas najmanji problem je trener, i nisu treneri uzrok tome sto KKP ne moze da bude sampion. Kao sto ni za vrijeme DV nije trener bio problem (naprotiv bio je najjaci dio kluba). KKP je namjerno sveden na ovo sadasnje stanje da ne moze nikako da bude sampion. Da li cemo biti 2, 3 ili 5 manje je bitno.Nas osnovni problem su pare, i kad budemo mogli da namaknemo budzet od 5 miliona evra, lako cemo naci trenera i igrace koji ce nam vratiti titlu i EL.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.473
Reaction score
13.187
Локација
tamo daleko...
I 2 miliona bi bilo dovoljno. Ali da klub vode ljudi koji smeju da kazu da je trovanje trovanje, i da psiho da Partizanu bar 2/3 od onoga koliko daje cergi. Da je trener neko ko zeli titulu pre svega, a ne da slusamo alibi price o "planovima".
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.142
Reaction score
628
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Pa 2/3 onoga sto zvezda dobija je blize 5 nego 2 miliona :D
Brate, ako bi neko iz kluba rekao za trovanje da je trovanje, onda ne bismo dobili ni ovo sto dobijamo a kamoli nesto vise. Prosto je tako...
Mi dobijamo od drzavnih preduzeca solidne pare (oko 1,4 miliona evra???) ali razliku prave tzv. privatni sponzori kojih gurbeti imaju u izobilju. I onda vucic ili covic izadju i kazu da je KKP dobio vise para od drzave i jos ti donesu papire. To sto mi znamo kako dobijaju pare od privatnika, mozemo macku o rep da okacimo.
Jbg, tako je kako je...
Nesto sam razmisljao, da 2012. godine nije bilo cuvenih "belih listica" mi bi do sada imali jos jedan F4, a mozda i titulu. Sad kad vidim dje su ti igraci zavrsili, dusa me zaboli. A igrali su za puno manje pare nego sto im je relani kvalitet bio. Tuga...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Musavi mutant je tri sezone imao budzet u rangu naseg ili jaci pre nego su nas dobili za titulu. Tako da mislim da smo na dobrom putu, tamo negde 2027 mozemo ocekivati nesto.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.172
Reaction score
2.370
Tako je. Treba sacekati pravi trenutak, a onda ce se pojaviti covek iz senke, koji je i mozak cele ove operacije

c487ba47c1ae69a81a08ee3ddba54006.jpeg


Dobro, necu vas drzati u neizvesnosti

https://www.youtube.com/watch?v=y8SG8JoNk8E
 
Последња измена:

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
II sezona Bjelogrlićeve serije... SENKE NAD PARTIZANOM!

Sinopsis:

Inspektori istražuju uzdizanje bande iz Železnik ma'le i njihovo zločinačko udruživanje sa kolaboracionistima Dragana Todorića i kovanje planova za ubistvo generala Duška Vujoševića...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top