Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Ja sam mlađi navijač i nisam imao prilike da gledam Grbovića i osetim tu ljubav prema njemu kao igraču. Zato meni ne pada to toliko teško, koliko mi je čudno, neprirodno, da jedna igračka veličina nakon svega dođe i govori tako o tom klubu. Takođe i ja bih voleo da čujem mišljanje navijača/članova foruma o tome.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.581
Reaction score
13.524
Локација
Yaoundé
Ja pamtim Grbu iz te druge polovine '80-ih. Bio je jedan od onih u koje smo se kleli, jedan od prvih kojem je skandirano ime i prezime, jedan od onih bez kojih nije bilo moguće zamisliti Partizan... i njega je Dule trenirao...

... danas, ja više ne znam ko je čovek koji se predstavlja kao Goran Grbović... :confused
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.533
Mozda je upravo on taj dokaz, da su ljudi kvarljiva roba. Na zalost...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.005
klasicna Grboviceva osveta, muvao se nezaposlen godinama oko kluba, ali ga niko nije jebao dva posto i docekao je svojih pet minuta da uzme koji dinar... on Partizan provereno vise mrzi nego sto voli, jebiga tako je kako je...

sta da se radi, sa naprednom stokom necete videti nikog uspesnog, dokazanog, karakternog, tu su sve nekakvi polufabrikati, polukarakteri, amateri u svojim delokruzima... Grbovic se savrseno uklapa u taj profil i to je to. On vise nije grobar i to ne od sada, vec godinama, pomirite se i kraj. Svako ide za onim gde mu je srce, neko iz ljubavi, a neko (kao Grbovic) iz mrznje, sitnih interesa i slicno.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Na ovo što kaže ĐedVuk nemam šta da dodam...
Ne bih da vređam, pa ono, to je to, samo bih dodao - što dalje od Partizana.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ne vjerujem da je Dule sve sam radio na svoju ruku. Mislim da su Dule, Danilovic i Todoric odlucivali sta ce se i kako raditi na osnovu nekog dogovora izmedju njih. Bez obzira na to kao glavne krivce za situaciju u kojoj je Partizan vidim sns,pickosutog,pudlicu,djlasa. Silobad nije nista ni radio.

Za tjeranje Duleta su krive kafekuvarice to znamo... a to je malo siri pojam u ovom slucaju...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.005
Mornar je pobedio Buducnost, bravo upravo Partizana za borbu od 6-8 mesta. Jebem li vam mater smrdljivu naprednu.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Jebiga, kad moram da ih branim... nije uprava kriva što Mornar, svaka im čast, igra najbolju košarku u ABA, a još manje je kriva što su naši balvani ispustili +21.

Da su krivi za štošta drugo, slažem se. Bagra naprednjačka!!!
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
ama ljudi bili 4 ili 5 ili 6 isti q

mi u plejofu nemamo sta da trazimo, sa musavima ne mozemo pogotovo na vise tekmi, pocistili bi nas dal u polufinalu ili finalu, tesko da mozemo da se nosimo i sa sokicima i milogorcima...

i da osvojis aba ligu, evroligu videti neces, dal cemo igrati evrokup potpuno je svejedno, sta smo dobili igranjem ove sezone ili prosle ?!

igramo zato sto postojimo, klub nema plan nema ideju, vode nas naprednjacka govna, drze nas u zivotu da bi davali legitimitet njihovim uspesima

naravno da treba ici na pobedu u svakoj tekmi ali treba biti i realan, nas klub trenutno zivotari bez plana bez ambicija bez snage bez volje krademo bogu dane i cekamo da pickousti ode sa vlasti - sto naravno opet nije dobro, ko da nas posle njega ceka med i mleko
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.005
Nijedna vlast nije otvoreno radila protiv Partizana ako ga nije pomagala osim naprednjacke. Sveta je duznost i obaveza svakog grobara da se bori protiv naprednjaka po ma koju cenu.
 

pfc kula

Početnik
Учлањен(а)
27.04.2008
Порука
129
Reaction score
525
Majku ti jebem mrtvu ostoja, zovi opet psihopatu posle utakmice da pitas gde nam fale pojacanja , picko smrdljiva nazadnjacka...

I da ,sudije rak vas izjeo sve vam jebem na svetu sto imate...
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Štampano izdanje BliCZ, na dve strane, ako neko može neka skenira:

do5r0g.jpg
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Pa, zna se, Dule ih je uzeo i za sve pare kupio slatkise. Zato je dobio secer. Od kusura je kupio ovaj zavoj sto nosi na glavi.

Majku im jebem, da im jebem cigansku drogiranu. Kako su oni oboleli, pa to je strasno. To nijedna grana medicine ne moze da izleci, serem im se u novine i u novinarstvo.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
"Ko vidi nindzino lice i prica o tome umrece u najgorim mukama"-KAKO JE PROPAO ROCK'N'ROLL,klasika.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.493
Reaction score
23.118
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
ISTRAŽUJEMO Gde su nestali MILIONI EVRA od transfera KK Partizan

http://www.blic.rs/tfgfh6h

- Neki deo novca je dat toj banci da račun ne bi bio blokiran. Takođe, deo duga je vraćan i kroz sponzorstvo, odnosno reklame. Koliki je to novac, ja to ne znam. Do odlaska u Rusiju 2010. godine nisam imao mnogo veze sa finansijskim poslovanjem kluba, naročito u vreme Pavlovića. Jesam imao uticaj, u tom smislu da je moja reč imala težinu kada se odlučuje kojim će prioritetom biti trošena raspoloživa sredstva. Ali, smešne su priče da sam ja odlučivao o svemu. Ispada da sam se ja bavio finansijskim delom, a drugi su pravili uspehe. Da je tako, valjda bih prvo sebe isplatio, ne bi mi klub ostao dužan - naglašava Vujošević.

Najtrofejniji trener u istoriji crno-belih nema dilemu odakle toliki dugovi.

- Imamo enormnu godišnju kamatu u Marfin banci koja nas tretira na potpuno drugačiji način nego fudbalski klub Crvena zvezda iako se radi o istoj delatnosti. Kako je moguće da fudbalski kredit Crvene zvezde može da se otpiše sa pet na jedan milion evra, a Partizanov košarkaški ne može? Propast Košarkaškog kluba Partizan počela je dolaskom Aleksandra Vučića na vlast - ističe Vujošević.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top