Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Cena za Grobare Jug je 100 evra. Cene su ocekivane ali veci problem je menjanje naziva i izmisljanje novih kategorija koje su skuplje. Cena mog mesta je u odnosu na proslu sezonu skocila za 100% i sada posto ne mogu da priustim to menjam mesto prvi put posle 4 godine...idioti kompletni
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.289
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Projekcija je da će biti prodato 5-6.000 sezonskih, ne zanosite se.
Nem pojma šta im je projekcija ali ispod 8,9,10 je ozbiljan kiks sa ovim igračima i Željkom.
Zašto, jer će protiv Krke zvrjati poluprazna hala a sa 10 000 sezonskih tu utakmicu odnosno taj termin u areni isplaćuješ kroz sezonske.
Ako krene slabo prodaja sezonskih, neće biti ni svrhe kupiti je jer ne dobijaš ništa jer će mesta biti očigledno.
Svuda je poenta sezonske rezervacija svog mesta i karte kada karti nedostaje, u areni teško da će se to dogoditi sa ovim cenama.
Seltiksi imaju red čekanja za sezonske na kome su desetine hiljada ljudi.
Ali jbg treba malo više mozga za ovakve eksperimente nego za kasapljenje delova.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.300
Reaction score
10.811
Локација
Beograd
Cena za Grobare Jug je 100 evra. Cene su ocekivane ali veci problem je menjanje naziva i izmisljanje novih kategorija koje su skuplje. Cena mog mesta je u odnosu na proslu sezonu skocila za 100% i sada posto ne mogu da priustim to menjam mesto prvi put posle 4 godine...idioti kompletni
Pretprošle godine smo Standard, valjda, 2 platili po 12000, prošle godine ta mesta su bila 32000, toliko su i sad, prošle godine nismo kupili karte ali ove godine ćemo uzeti za nivo 400, drugo, ipak, ne.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.621
Reaction score
8.728
Локација
"preko bare"

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Nem pojma šta im je projekcija ali ispod 8,9,10 je ozbiljan kiks sa ovim igračima i Željkom.
Zašto, jer će protiv Krke zvrjati poluprazna hala a sa 10 000 sezonskih tu utakmicu odnosno taj termin u areni isplaćuješ kroz sezonske.
Ako krene slabo prodaja sezonskih, neće biti ni svrhe kupiti je jer ne dobijaš ništa jer će mesta biti očigledno.
Svuda je poenta sezonske rezervacija svog mesta i karte kada karti nedostaje, u areni teško da će se to dogoditi sa ovim cenama.
Seltiksi imaju red čekanja za sezonske na kome su desetine hiljada ljudi.
Ali jbg treba malo više mozga za ovakve eksperimente nego za kasapljenje delova.
Ovo je glavni problem nevezano od cene.
Kada imaš situaciju da imaš 17 gostovanja evroligaša posle toliko godina, teško će biti naterati ljude da dodju da gledaju Borac.
Jer i realno nije da ljudi koji rade imaju vremena da dva ili tri puta nedeljno idu za Bg da gledaju košarku.
Dva drgua koja sam pitao hoćemo li da uzimamo karte rekli su mi možda, čisto da podržimo klub. A znajući koliko rade, i koliko se jedan plaši korone i gužve verujem da ne bi došli ni na 4 meča u sezoni. E zbog mase takvih ljudi treba smisliti sistem da na prmer ljudi uzmu karte, a ako nisu u mogućnosti, to negde obeleže, pa onda neko ko nema novca priušti sebi da džabe dodje i pogleda utakmicu. To bi naročito značilo protiv Aba ligaša.
Ovako ćemo imati praznu halu, i nije isključeno i možda 2000< navijača za Borac, Megu i njima slične...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Meni je pored podrške klubu finansijski odjednom, drugi razlog za kupovinu sezonske što ne moram da se cimam za dnevne nikad. A mesto uvek menjam, jer je uglavnom poluprazno bilo.

U sezoni Trinkieri sam platio parter 15.000.
Prošle godine Standard 2 ako se ne varam isto 15.000. I to mi je bila ok suma. Sada 20.000 plafon bih dao, ali mesta sve gora i gora.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.542
Reaction score
3.822
Локација
Beograd
Prosle sezone Standard 2 je bio 24000. Verovatno si imao neki popust na prethodnu sezonsku Vera i vernost.

Cene su ocekivane. Ni ja nemam za Standard pa cu uzeti Nivo 400 centar koji je 16000. To je prihvatljiva cena da ne kazem sjajna. Samo za EL manje od 1000 po mecu. Sve ostalo besplatno.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Vrlo verovstno zbog x razloga necu doci na vise utakmica ali zelim da pomognem klubu…

Imam pitanje ovo za umanjenje za decu od 7 do 14 god… zna li ko koliko je umanjenje jer bi uzeo za sina koji ima 8 god
 

GoxyBG04

Početnik
Учлањен(а)
19.07.2021
Порука
122
Reaction score
196
Локација
Beograd
Nasa logika, kad kazem nasa, mislim na balkanski mentalitet i ovo podneblje. Kada ce ljudi koji rade u marketingu da shvate da je bolje da imaju 15.000 prodatih sezonskih po ceni od recimo 50 eura nego 6.000 po 100 eura?

Prvi put vidim da sada dele i Nivo400 na neke centralne delove samo da bi uzeli koji dinar vise. Bice prodato nekih 7.000 nije problem, igramo EL posle 8 godina, jak igracki sastav, dosta utakmica, prodace se, ali nacin na koji se to radi, isisavanje kesha od navijaca...
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.298
Reaction score
15.345
Локација
U pizdi materini
EL i navijanje u smislu atmosfere iz vremena Generala je istorija iz više razloga. O tome ima da pričamo mlađima u smislu kako je nekad bilo.

Ovo sad je za novonastali nobles da dođe i pravi selfi.

Čekajte samo da krene vučiću-pederu u Areni pa će da vidite belaja.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Nasa logika, kad kazem nasa, mislim na balkanski mentalitet i ovo podneblje. Kada ce ljudi koji rade u marketingu da shvate da je bolje da imaju 15.000 prodatih sezonskih po ceni od recimo 50 eura nego 6.000 po 100 eura?

Prvi put vidim da sada dele i Nivo400 na neke centralne delove samo da bi uzeli koji dinar vise. Bice prodato nekih 7.000 nije problem, igramo EL posle 8 godina, jak igracki sastav, dosta utakmica, prodace se, ali nacin na koji se to radi, isisavanje kesha od navijaca...

bas to nije balkanska logika, nego ovo tvoje…

Takodje, balkanski mentalitet je da je sve skupo, da su stavili npr tih 50 eur, rekli bi bolje da su stavili 25 eur pa da prodaju 25.000…

Postoji nesto sto se zove odnos cene i kvaliteta…

Ova ekipa je dosta bolja nego prosla, plus se igra najjace takmicenje…

Br prodatih karata ubedjen sam nece imati veze sa cenom nego upravo gore pomenutim balkanskim mentalitetom…
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.400
Reaction score
4.402
mozemo da kukamo koliko hocemo ali sezonske ce planuti, i to ona najskuplja mesta prva... posebno sto postoji opcija na rate... prodace se preko 10000 sezonskih sigurno
 
Top