Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
792
Локација
Vojvodina
Pravo pitanje je da li se popust ostvaruje samo za jednu ili sve četiri sezonske?
Ovo se odnosi samo za vlasnike prošlogodišnjih sezonskih :) .
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.296
Reaction score
15.310
Локација
U pizdi materini
Ovako su zamislili taj Court Side Club:
FaHfKHpXkAEJqMp


Na sajtu kluba postoje i detaljna objašnjenja za nove kategorije mesta, uključujući i Frends & Family.
Šta je bre ovo krv ti jebem ko obor za ovce :pop

Ovi što pravdaju cene sezonskih samo da ih pitam dal su kupovali ranije i vide li gde su sektori sad ? Standard 2 je bio gornji deo prvog prstena bočno a sad je po uglovima Arene ???

Ako budem kupovao sezonsku uzmem najjeftiniju i posle se nacrtam gde mi je volja jbg dosta sam se ja nervirao sa stokom i terao da se pomere jer su mi zauzeli mesto ili su se nacrtali na ogradi pa ja gledam nečija leđa umesto u koš.
 
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
53
Reaction score
215
Локација
Graveyard

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
792
Локација
Vojvodina
Da,malopre pogledah na sajtu ticketline-a lepo piše da sa jednom prošlogodišnjom sezonskom kartom mogu sada da se kupe maksimalno 4 sezonske uz popust od 10%.
Korektno što se toga tiče.
Ujutro od 10h kreće zvanična prodaja narednih 5 dana samo za navijače koji su imali sezonsku kartu za prethodnu sezonu.
 

TheRock

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
97
Reaction score
302
Локација
Beograd
Ako je neko prošle sezone imao sezonsku i sad hoće da uzme još 3, da li ce na sve 4 morati da piše njegovo ime?
Kapiram da verovatno mora tako, al cisto da proverim da li slucajno mogu na različita imena da se vode karte?
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
331
Reaction score
1.751
Локација
Панчево
Samo da pozdravim sve odgovorne koji su rekli da nema online rezervacija, pa su iste dozvolili. Pošto su ljudi čekali od jutros, i kad su došli na red, da biraju mesta, nemaaa. Kako nema? Pa rezervisano online. Genijalno, nema šta. I onda kao pravo preče kupovine za vlasnike prošlogodišnjih sezonskih. Marš more!
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
331
Reaction score
1.751
Локација
Панчево
Ja kažem da su rekli jasno da NE POSTOJI mogućnost rezervacije, nikakva, već da mora da se dođe lično. A svakako je ova nedelja rezervisana samo za vlasnike sezonskih (prošlogodišnjih). Pa su ljudi lično otišli jutros da čekaju, i kad su došli na red, videli da je više od pola mesta zauzeto, ne može da se bira, jer je rezervisano onlajn. Nadam se da se sad razumemo. A i logično je da će, ako dozvole onlajn rezervacije, svi tako i uraditi,niko nije lud onda da ide na stadion i da čeka.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Ma razumeo sam te ja i prvi put. Ali mi je neverovatno da su samo sezonci mogli da rezervišu toliko mesta za tako kratko vreme.
Svakako je ispao debilizam što nisu ljude lepo obavestili unapred.
Ali ništa ne iznenađuje od naše uprave
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
Pa zašto biste peške išli po karte 2022.godine? Iako ste u Srbiji.

Svaki vlasnik sezonske je mogao da kupi 4 sa popustom od 10%. Tako da ko je imao drugara uzeo kartu prvi dan i uštedeo malo.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.207
Reaction score
36.732
Ne razumem frku, što reče kolega iznad, 21. vek. Ušao na sajt ticketline, ispoštovao proceduru, kupio kartu i sve gotovo u par minuta.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
331
Reaction score
1.751
Локација
Панчево
Izvinjavam se što ću biti grub, ali ja ne znam jeste li funkcionalno nepismeni, ili ja ne umem da objasnim (u šta sumnjam, ne jer sam preterano pametan već zato što mislim da sam bukvalno nacrtao) ili nešto treće. Niko ne bi išao pešaka ako može da rezerviše online. Sasvim logično, i tu nam se mišljenja poklapaju. Peške (lično) se ide u slučaju kada klub kaže NE MOŽE REZERVACIJA online, mora da se dođe lično. Dakle, da ponovim: klub (ljudi u klubu zaduženi za to) rekao da mora da se dođe lično, da nema rezervacija online. I ljudi došli, konkretno i ljudi koji su meni uzeli kartu (hvala još jednom) i skontali da je dobar deo mesta koje smo hteli nemoguće izabrati, jer je zauzet online rezervacijama, iako su bili tipa među prvih 15ak ljudi u redu. I onda neko ko čeka ne dobije željeno mesto, zato što su slagali da nema rezervacija, pa se predomislili, tačnije, slagali. Da li je sada jasnije?
Kaže ti keva smeš sutra napolje, ti se sutra spremiš, taman uhvatiš za kvaku, ona kaže ne smeš napolje. Možda je lakša analogija.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.207
Reaction score
36.732
Ok, moguće da sam ja nešto propustio pošto to za nemogućnost online kupovine (rezervacije) prvi put čujem. Godinama kupujem godišnju uvek na isti način, prvi dan prodaje, online preko sajta ticketline.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.875
Reaction score
7.889
1000 prodato prvi dan
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ocekivao sam malo vise zbog stvarno velikih guzvi, ali kapiram da je dosta ljudi odustalo danas zbog guzvi i da ce sutra kupiti
 

hedonizam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
111
Reaction score
793
Локација
Krusevac
1003 danas, bez rezervacija.
Mnogo njih je imalo nameru da uzme danas, ali je zbog velikih redova odustalo. Sutra ce cifra verovatno biti i veca, jer ce biti uracunat i deo ovog sto je bilo rezervisano danas, naravno onaj deo koji bude realizovan kupovinom.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
Svaka karta gde nije realizovana uplata se smatra rezervisanom, a ne prodatom, tako da ima sigurno mnogo više.

Ne znam da li sam lud, ali mislim da je sinoć pisalo na sajtu da karte mogu da se kupe online? Ispravite me ako grešim.Screenshot_20220815_223905.jpg
 
Top