Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Meni je včć pdr u areni bilo milo da vidim, skoro jednako kao igru i pobedu naših! Ne bih se toga odrekao po cenu finansija. Nek ukine pare ako sme, ko ga jebe... Zamislite mi udjemo u top 8, a oni nas krajcuju za sponzore i onemoguće igranje EL izborene na terenu. Pa to će teže da prođe nego priznanje Kosova... Burno je reagovao na ovo od četvrtka, mogu misliti šta će biti ako se nastavi. Baš da ga vidim jel ima muda da sabotira. Spolja, kroz medije, iznutra, kroz Ostoju, kako god. Sad igramo ovo, tesko ce bez posledica duha vratiti u bocu.

A Ostoja je potrcko, mislim, zasto bi iko ikad pomislio da nije... To mu je posao i sve dok ga on obavlja, a da to Zeljko i Savic ne moraju da rade, ja mogu da zivim sa tim.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.751
Reaction score
19.270
Локација
Nickname

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
U ovoj sezoni se najvise plasim reakcije drzave ili bolje reci preCednika prema nama.

Ako se nastavi skandiranje (mada i da se ne nastavi naci ce nacin) mislim da ce ispasti sranje do kraja sezone kod nas. Moje neko ocekivanje je da ako osvojimo titulu u ABA to znaci vec na leto krece raspad u finansijskom i organizacionom smislu sto ce uticati prvo na igrace a onda i na Zeljka i Zorana.
Naravno, sve ce to pokriti nekom “koronom”, ratom u Ukrajini i slicnim temama i da obicnom gradjaninu to ima razlog zbog cega je ucinjeno.

Svaki put kad smo pokazali tracak nade rezultatima i sistemom, brzinom munje je sve razjebeno. Dule, Trinkijeri u kosarci, Mare Nikolic u fudbalu. Sad je sve kako treba dok ne zagusti i ne dodjemo na biti ili ne biti. Ako osvojimo ABA ligu vec vidim….

Ovaj sistem koji smo napravili i nacin na koji igramo je perverzija. Napadacka kosarka, tranzicija, smislene akcije a nismo r and g ekipa, ogroman broj opcija u napadu a uz to bolesna energija u odbrani je za naklon. Imamo previse opcija u napadu i time Zeljko pokazuje zasto je najveci. Nacin na koji igramo i svestranost mislim da nije vidjena na ovim prostorima a mislim da tek ima prostora za napredak u smislu svestranosti, citanja igre i igre u odbrani. Koliko sam srecan toliko kad vidim ovog bolesnika me resetuje i prividjaju mi se price kako ce Zeljko orevise da trazi, nije ispao fer, preteruje, svadja se, nije on bas tako dobar i slicno valjanje u blatu sa dobro poznatim zavrsetkom.


I posle svega se ne treba zaletati sa nagadjanjima, cigani su doveli Duska koji je odlican trener plus ce da odrade doselekciju na ovih 13-14 miliona budzeta. Covic ce da pojede govno i prestane da bude trener samo zarad licne koristi, da budu do kraja sezone priblizno 50-50 sa nama pa onda u finalu opet u blato.

Muka mi dodje od sporta i generalnog funkcionisanja drzave za vreme SNS. I kad igramo vrhunski sa potencijalom da igramo nesto sto nije vidjeno dugo na ovim prostorima oni nadju nacin da mi zgade sport.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.051
Reaction score
14.162
Локација
Kipar

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
A ova glibulja odvratna je ukljucila i Zeljka u nabrajanje da je trebao da se izvini zbog prozivanja…


Jebem joj mater odvratnu… i da … samo da kazem nnista je ne razdvajam od ovih sa N1 i Nove jer bi bili isti… bolesna zemlja koja mrzi Partizan
 

viva la victoria

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2022
Порука
17
Reaction score
56
Локација
Petrovo
Veliki vodja je sam sebi narucio skandiranje jer mu nije ostalo vise nista o cemu bi mogao da prica na TV a da njemu ide u prilog.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Progutala se priča kada je oteran najtrofejniji trener Partizana u istoriji, ovo bi bio samo jedan blaži oblik deja vu-a.
Mozda si u pravu, ali tad je SNS tek počinjao da rovari po državi, nije svima Vučić još izašao na uši, pa su se mnoge stvari podnosile. Takođe, tada se nije baš 200 posto znalo da teranje Duleta znači satiranje kluba do te mere, koje je usledilo. Neki su to predvideli, ali većina nije. Sad se mnogi kaju što su ćutali i da se dogodi ponovo mnogi bi se drugacije postavili (makar zelim da verujem, ne tvrdim). Sad su nas vec jednom izjebali. Sad kad su ljudi docekali ovo Zeljkovo ko ozeblo sunce i dali svoje tesko zaradjene pare za sezonske kao znak poverenja, mislim da bi reakcija bila vrlo burna. Pogotovo ako Zeljko nastavi da demonstrira prelepu i junačku košarku kao do sad, a ako bude i rezultata, tek tad. Trenutna situacija posle korne i sa ovim poskupljenjima je ubila ljude i ljudi su na ivici zivaca kao sto nije bio slučaj 2014, a ovo sto Zeljko radi je mnogima retka svetla tačka u životu. Jos je i knez Milos, inace nepismen covek, znao kad da pritegne, a kad da pušta. Bukvalno mu se trenutno više isplati da pusti skandiranje, istrpi malo, nego da sad dovede mnoge ocajne ljude do pucanja. Ako treba da se stisne malo, obezbedi bednih 10mil evra i da ima relativno mirne Grobare, vise mu se isplati... Al imamo posla sa iracionalnim ljydima, da ne kažem ludacima, ko zna gde to može da ode. Zeljko i Savić mogu na ličnom planu doživeti pravi pakao, ako se stvar otme kontroli. Ali na muci se poznaju pravi junaci. Kontam da je sportskom sektoru kosarka zivot i to ih samo interesuje, ali nama je zivot pod ozbiljnom opsadom, pa moraju da nas razumeju sto skandiramo sta skandiramo, ako su ljudi kakvi verujemo da jesu. Videce se sve uskoro, ko je u pravu, a ko ne i ko je pravi, a ko ne.

Očekujem vrlo uskoro otvorena provokatorska pitanja na KZŠ Obradovića, vezana za skandiranje...
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.400
Reaction score
4.400
iskreno, ne vidim poentu skandiranju psihu osim moralne satisfakcije... korist ce imati samo cigani...
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.131
Локација
127.0.0.1
iskreno, ne vidim poentu skandiranju psihu osim moralne satisfakcije... korist ce imati samo cigani...
Mentalitet partizana. Uvek ta blesava manjina koja odbija da se sagne cak i u korist poturcene vecine. To imas ili nemas. Covek koji zeli to da slomi u sopstvenom narodu ne voli svoj narod. Taj gen partizanstine manjine nas je gurao vekovima pod turcima, godinama pod svabama ili austrougarima. Deo je genetike srpskog bica. On to zeli da ugasi, da se svi poturcimo kao vecina. Duznost je da to ne dopustimo. Kad bude najgore nasem narodu taj gen ga je cuvao.

Neka udara majmun po sopstvenom narodu, neka. Najtamnije je pred zoru.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.400
Reaction score
4.400
Mentalitet partizana. Uvek ta blesava manjina koja odbija da se sagne cak i u korist poturcene vecine. To imas ili nemas. Covek koji zeli to da slomi u sopstvenom narodu ne voli svoj narod. Taj gen partizanstine manjine nas je gurao vekovima pod turcima, godinama pod svabama ili austrougarima. Deo je genetike srpskog bica. On to zeli da ugasi, da se svi poturcimo kao vecina. Duznost je da to ne dopustimo. Kad bude najgore nasem narodu taj gen ga je cuvao.

Neka udara majmun po sopstvenom narodu, neka. Najtamnije je pred zoru.
to smo trebali 2015 da radimo kada su terali Duleta... sad? zaista ne vidim poentu, samo otezavamo Zocu
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.131
Локација
127.0.0.1
Sta znam, nesto mislim da smo i tad to radili. Trebamo li sad stati kad su nam malo ruke odvezali? Jebem li ga, mislim da neces naci puno istomisljenika. Osim medju veljinom celjadi ako se esenesovci nagode sa drzavnim glavosekacem.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.400
Reaction score
4.400
vidi, prvi ne posnosim zgadiju ali skandiranje psihopati je u neku vrstu pucanja sebi u nogu i najvise ide na ruku pudlici... moje misljenje...
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
vidi, prvi ne posnosim zgadiju ali skandiranje psihopati je u neku vrstu pucanja sebi u nogu i najvise ide na ruku pudlici... moje misljenje...
Isto tako i glasanje.na izborima glasaš protiv Vučića glasaš protiv Partizana, pevaš Vučiću pederu pucaš sebi u nogu. Stvarno je sreća da smo i ovoliko poživeli. Kako bi Makarije nekad rekao pljuc......
 
Top