Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.496
Reaction score
21.595
Локација
Beograd
Samo sto je manji problem kako mi da detektujemo da li je neki cigan kupio kartu u slobodnoj prodaji. Jedino da svi sa pojedinacnim kartama idu na jedan ulaz, a da tu stoji @Oplenac :D
Ček, ja sam čitao da su bukvalno na ulazu pitali da li su navijači Barselone, sa sve pregledanjem opreme, pa u čemu je problem. :D
Ako su toliko hrabri da prave kop bez kordona, samo napred, neka probaju...
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.411
Reaction score
28.623
Локација
Novi Sad
Gledam na ytube snimke iz Pionira sa derbija.... Ostoja, picko pederska, daj im karte ako smes.
Ma ako pusti i 2 karate za njih treba cela arena da mu peva ostoja pederu!! Smradu jedan napredno bolesni!
VCCPDR!
OSTOJA PEDERU!
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.129
Reaction score
15.420
Локација
Beograd
Verovatno će biti neki reciprocitet što se toga tiče, ja sam za to da bude kako je bilo do sada, dakle bez gostujućih, ako ne bude ili bude manje reciprociteta, onda svi horski pevamo Ostoji u više navrata.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.668
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Ne može biti reciprocitet ako pusti karte u slobodnoj prodaji. U pasosu ti ne pise dal si cigan
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.129
Reaction score
15.420
Локација
Beograd
U pravu si, nisam o tome razmišljao, rasejan sam totalno. :confused-smiley-013:
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.530
Reaction score
3.695
Локација
Beograd
Imace oni kop od par stotina ljudi i to ce biti velika sramota ove uprave.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.129
Reaction score
15.420
Локација
Beograd
Kakav haos, kao da bi Prepelic smeo da mu pisne :D


Zato sam predlagao Oplenca sa sestim culom :D

Ali su kolege pravilno uvidele problem sa realnim Grobarima :D

Sećam se kako je Dule na KSZ predvideo taj potez pudlice što se tiče bez gostujućih sada već davne 2015, ne znam šta sere ovaj sada, neko je dobro napisao, zašto mi da uvek glumimo gospodu?
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.751
Reaction score
9.500
Ja se zalazem za istu meru uvek, tj. visestruku. Da dobro vratis dvostruko, a zlo trostruko.

Medjutim, ne dele svi stav.

Pritom, uprava je okupaciona, naravno. Blaza kvislinska varijanta, ali svejedno kvislinska.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.129
Reaction score
15.420
Локација
Beograd
Sa njima i ne možeš drugačije. Ranije kada smo imali prednost domaćeg terena uvek je traženo da puštamo karte u slobodnu prodaju, a pošto nismo prihvatali bili smo linčovani od strane ciganskih medija, jer navodno smo uništili draž "derbija" a sada hoće neku razmenu karata, licemerju nikad kraja.
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
170
Reaction score
1.681
Локација
Beograd
Ovi moraju da brane našeg preCednika i držAVu od crno-belih nezahvalnih prokletnika, zato su karte u slobodnoj prodaji. Razumite ih, ne smeju da dopuste blaćenje firera i udare na drđžavu (posebno ne na 11 dana od najveće srpske slave!)... Pošumljenom lakše, preSedniku lakše, biće pravi praznik košarke.
Ko zna kakvi su to dogovori i kombinacije, muka mi je da zamislim. Pa onda kad dođe revanš u Pioniru ćorava pudla ima da uzvrati uslugu sigurno
 
Top