Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.612
Reaction score
8.650
Локација
"preko bare"
Meni se čini da i Željko polako shvata s kim ima posla. Vjerujemo da je i on povukao svoje veze i vršio pritisak da Evroliga donese ovakve odluke, kad već ne može ništa da učini u našim ligama. Barem se nadam da je tako. Izjava sa sinoćnje konferencije za novinare mi uliva nadu da će se neke stvari konačno promijeniti.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.397
Reaction score
4.392
Koliko sam se samo bljuvotina o Zocu i timu nacitao u proteklom periodu da sam se stbarno zapitao sto to njemu uopste treba u zivotu... sto pre shvatimo da kada gubimo treba jos jace da navijamo, da se ujedinimo i drzimo zajedno to cemo se pre
vratiti izvornoj partizanstini... a trenutno mi je strasno koliko su pojedinci za koje provereno znam da su grobarcine podlozni pudlicinim spinovima pustenim u etar... i ko mladi majmuni...
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.296
Reaction score
15.311
Локација
U pizdi materini
Zna Žoc dobro sa kim ima posla ali je živa legenda i najuspešniji trener Evrope koji je sve stekao svojim trudom i ne može se očekivati da se neko takav valja po blatu sa ćokijem kiji je sve oteo i bez politike bi radio smenu 8/5.

Sad mu je samo malo prekipelo jer napadaju i lažu otkako je se vratio u KKP dok oni troše mnogo veće novce bez rezultata. Ovde se zaboravlja da ćoki drži na državnoj sisi bivši i sadašnji FMP pa računajte koliko je to novca po sezoni kombinovano. Ne može ona drž'te lopova dok se ja ne nakradem da prolazi večito bez reakcije.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.042
Reaction score
14.078
Локација
Kipar

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.409
Reaction score
4.039
Локација
127.0.0.1
Nisam osoba koja voli SNS ili Ostoju, ali klub trenutno zaista dobro izgleda, zaista smo u dobrom stanju, i sramota mi je malo da prozivamo Ostoju na utakmicama da on cak vise ni ne dolazi na njih. Znam, mrzecete me sad, ali covek je predsednik kluba i ne dolazi na utakmice kao sto je protiv Monaka da se ne bi skretala paznja na njega. Malo jadno od nas. Da nam predsednik ne dolazi na utakmicu. Da li je klub ovakav kakav jeste zbog Ostoje, ja ne znam, ali mislim da prozivanja treba zadrzati na Vucicu i Covicu. Puno je bocnih vetrova trenutno i neko ih dobro brani, mozda cak i nekim ne bas popularnim potezima. Licni stav.

Slobodno me ispsujte, necu ulaziti u raspravu.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.678
Reaction score
22.931
Локација
Академија
Колико знам, Остоју нису псовали док није направио онај кикс када је рекао да неће бити цигана на дербију, па се напрасно предомислио и пустио их. Било је замерки на његов рад и раније али ово је био окидач да му се скандира.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.414
Локација
Beograd
Јел ви стварно мислите да се Остоја нешто пита о томе хоће ли или неће ли бити ,,цигана,, на дербију?
Може бити и да га неко некад, поводом тога, као нешто пита, али сигурно је да не може он о томе да донесе коначну одлуку.
Србија, људи...
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Nisam osoba koja voli SNS ili Ostoju, ali klub trenutno zaista dobro izgleda, zaista smo u dobrom stanju, i sramota mi je malo da prozivamo Ostoju na utakmicama da on cak vise ni ne dolazi na njih. Znam, mrzecete me sad, ali covek je predsednik kluba i ne dolazi na utakmice kao sto je protiv Monaka da se ne bi skretala paznja na njega. Malo jadno od nas. Da nam predsednik ne dolazi na utakmicu. Da li je klub ovakav kakav jeste zbog Ostoje, ja ne znam, ali mislim da prozivanja treba zadrzati na Vucicu i Covicu. Puno je bocnih vetrova trenutno i neko ih dobro brani, mozda cak i nekim ne bas popularnim potezima. Licni stav.

Slobodno me ispsujte, necu ulaziti u raspravu.
Vidis ja mislim da ne treba trositi energiju uopste na mediokritete i raznorazne stetocine naseg drustva ma kakvo ono bilo.
Godinama unazad to radimo a efekta nikakvog nema, jer mediokeitet ce i dalje da bude tu gde jeste a stetocina ce spinuje i koristi nase prozivke za kukanje po jutarnjim programima televizija.

Ignor lista pogotovo za stetocinu je majka mara, to ce vise, mnogo vise da ga boli nego prozivke u kojima uziva i dusevno se hrani.

Od prvog trenutka treba pevati samo pesme o klubu, bodriti ekipu, skakati za svaki kos da se arena trese,zvizdati protivniku kad je u napadu, a stetocina sigurno nece prestati da kuka, mi samo treba da primenjujemo ono "psi laju karavani prolaze"
Licni stav takodje.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.565
Reaction score
3.352
Zasto bi te ko psovao.

Oni koji skandiraju Ostoji a ne mogu/ zele/smeju skandirati psihu su ne-partizanovci i picketine.

Alibi skandiranje Ostoji kako ga je jebo vucic je tako ciganski da ne mogu da zalazim u sustinu te pesmice a da ne ispsujem sve sto danas obitava po jugu.

Ostoja je samo jedan sns kadar koji mora biti tu u ovo nevreme za nas, i najmanje je zlo koje smo mogli dobiti od psiha kao takvog, ali ne sumnjam da ce u situaciji ili Partizan ili sns/ vucic/ funkcija, da zaboravi na Partizan za jedan sekund.

That being said, ako vec psujemo/ skandiramo, da uputimo poruku pravo u metu, a ne da sviramo kurcu o nekom ko je svaki dan i, eto, bar u dobrim odnosima sa Zeljkom, Savicem i timom.

Jedno je zlo nad Partizanom, ima ime, prezime, partiju i vlast, ili sto bi rekao Zeljko, da se ne pravimo naivni, znamo protiv koga se ovde borimo.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.556
Reaction score
11.034
Nisam osoba koja voli SNS ili Ostoju, ali klub trenutno zaista dobro izgleda, zaista smo u dobrom stanju, i sramota mi je malo da prozivamo Ostoju na utakmicama da on cak vise ni ne dolazi na njih. Znam, mrzecete me sad, ali covek je predsednik kluba i ne dolazi na utakmice kao sto je protiv Monaka da se ne bi skretala paznja na njega. Malo jadno od nas. Da nam predsednik ne dolazi na utakmicu. Da li je klub ovakav kakav jeste zbog Ostoje, ja ne znam, ali mislim da prozivanja treba zadrzati na Vucicu i Covicu. Puno je bocnih vetrova trenutno i neko ih dobro brani, mozda cak i nekim ne bas popularnim potezima. Licni stav.

Slobodno me ispsujte, necu ulaziti u raspravu.
Mozda ga samo ne pusta gazda.

Pudlica Coki, pekinezer Ostoja.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Jbg, niti Ostoja može drugačije da se ponaša, niti bi nam njegova smena nešto dobro donela. Ovo kad se napiše zvuči kao pokušaj rehabilitacije Milana Nedića, kog lično smatram zločincem. Pljuvanje Ostoje, po mon mišljenju, može u nekoj meri ugroziti naše treutne rezultate... Ako su nam oni bitni, onda nema smisla prozivati Ostoju. Prosto zato što, teranje Ostoje, prvo prouzrkuje period haosa u klubu dok novi Ostoja ne dođe, a novi ostoja može biti 200 puta gori. Isto kao što je i novi okupacioni upravnik mogao biti gori od Nedića, možda, mada teško... Ali, ja mislim, da ima mnooogo važnijih stvari od trenutnih rezultata i EL. Ovi iz železnika smatraju svoju sns upravu legendicama. Tepaju čoveku, raduju se kako čova kara groblje. Saživljuju se sa zlom. Smatraju licemernim prozivke na temu Ostoje i SNS, jer smo šatro nezahvalni, jer nam je EL data. Dato nam je nešto što smo već imali i što nam je oteto. Isto kao što nam je oteta država, pa nam je vraćaju kroz 100 evra po osobi! Nek ostane upisano da smo se odredili da nam Ostoja NIJE Legendica! Jasno se čulo, ima snimak, ostaje za navek. E sad, ako se u tome istraje i ako se na tome bude jasno insistiralo, vrlo lako nam se može desiti isto što i sa Duletom, da nas zagase jednim potezom i vrate nas u situaciju goru nego Mića Berić/Vrabac. Nekima od nas bi to bila neprihvatljiva cena. Meni ne. Bitnije mi je da smo čisti. Pa kad se jednog dana bude sudilo, valjda će zločinci odgovarati. Ostoja takodje, deo je zločinačkog poduhvata, otimao je od države, podupirao ostale koji su otimali mnogo više. Kriv je, tačka. Ali ruku na srce, nije najgori sns zločinac. I to je isto fer reći. Ne može se on tretirati isto kao vučić ili čović, ili Mića iz pečenjare, koji je ugasio Tent... Zato ako ti je važna EL i smatraš je esencijalno bitnom za opstanak kluba, prećuti Ostoju, a ako ti je očuvanje identiteta kroz vrednosno suprotstavljsnje SNS važnije, što ja mislim da jeste, prozivaj Ostoju.

Nama je Ostoja lično, sa svojim jezivim razdeljkom i Sinom, najmanji problem. I to sam i pre givorio. I on je ucenjen čovek samo za razliku od većine nas, svoju robiju odrađuje na jahti... Gazda nam je problem broj 1. VUČIĆU PEDERU je obavezna stvar, i mora da se nastavi! OSTOJA MAJMUNE može i ne mora... Ako se dokopamo top 8, da vidim kako će da nas spreče da igramo naredne godine! Ako ne budemo pičke, kao kad su oterali Duleta, sami možemo da isfinansiramo EL budžet za sledeću godinu. Ali znajući Grobare, nisam optimista da se nećemo opet razbežati. Kao i hrabri SrBski narod, koji rizikuje rat zbog dva čoveka u pritvoru, a ne reaguje kad mu se otrov, zbog javašluka, izlije, ubije dva čoveka i u bolnicu otera 50. Kad dron padne na Kijev, ubije i rani manje ljudi nego ta cisterna, koju je takodje neko svesno pustio da ide. Jbg, ta dva otrovana i nevina čoveka, su bila sa pogrešne strane administrativne linije. O njima i njihovim fsmilijama se neće pevati junačke pesme. Buenos Aires je srce Srbije, uck je pucala u ruku Fakunda Kampaca. NA ISTOJ MAJICI STOJE ČOVIĆEVA PREVARA I SUDBINA RANJENOG DEČAKA, KAO DA SU ISTOVETNE STVARI, I ZAHTEVAJU ODBRANU OD "HRABROG SRBSKOG NARODA"! Zlo nam se sprema, budimo pripravni i ne budimo crno beli cigani.
 
Последња измена:

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.397
Reaction score
4.392
Dokle god je Zoc na klupi necu imati nikakve javne reakcije na limara, kao i na psihopatu, sefa njegovog... stavio sam ih na ignore...i to iskljucivo iz razloga da ne otezavam Zocu jer ako i on ode to je to...
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Kakva je situacija za karte za veceras, hoce li biti u slobidnoj prodaji pred tekmu ? Iskocilo mi nenadano da mogu da povedem klinca, nespreman totalno..
 

Zaki

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
479
Reaction score
91
Jel zna neko od kada nam je Sunoko medju sponzorima?
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
208
Reaction score
1.298
Uprava KKPartizan mora sa insistira na tome da od sledece sezone ne bude moguce da u ligi ucestvuju dva kluba koja su povezana na nacin na koji su povezani fmp1 i fmp2.
Bukvalno, ovako ne sme da se nastavi.
 

Прилози

  • B247838B-FE93-4F78-A53E-212A4CAAF2BC.png
    B247838B-FE93-4F78-A53E-212A4CAAF2BC.png
    1,1 MB · Прегледа: 155
Последња измена:
Top