Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.261
Reaction score
37.109

"Imali smo transparent nedavno prema Kosovu upućen, jer ulaze dve osobe sa maskama pa ne možemo da idenfitikujemo ko su. Uradili su šta su uradili i pobegli su." :D

1673691877416.png


Da li to naš predsednik hoće da kaže da prvi deo transparenta nije sporan? :buhaha
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Može li neko da iscima ove iz uprave da na vreme jave za koje sektore da se kupuju karte u Italiji. Koliko sam ukapirao oni to puštaju mesec dana ranije.
Virtus je sada prešao u neku veću halu koja prima 10k navijača. Do sada su dogurali do 7k najvise. Računam da neće biti problem gde god da uzmemo.
Ali piše im u nekom pravilniku da imaju pravo da premeste navijače u gostujući sektor. A pošto su im karte skupe u pm, red bi bio da ih uzmemo negde odakle neće da nas premeštaju.
Taj gostujući sektor je jedno malo ćoše i tu neće moći da stane ni polovina naših koja bude došla na to gostovanje.

1673706023050.png
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.963
Reaction score
25.938
Локација
ante portas
Da smo bar imali neku vajdu od njega na terenu.
Veliki promašaj i u igračkom i finansijskom smislu.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.542
Reaction score
3.822
Локација
Beograd
Svako ko nije placen nek tuzi. Ne znam sto se dize fama oko toga kada neki igrac tuzi klub. Ovo je posao. Igra se za novac. Ako smo potpisali ugovor, ispostuj ga i plati.
Jezim se od onih kombinacija iz FKa sa oprastanjima dugovanja.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.654
Reaction score
22.474
Локација
Beograd
Hm...
 

Прилози

  • IMG_20230114_171406.jpg
    IMG_20230114_171406.jpg
    410,9 KB · Прегледа: 234

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Ja stvarno ne znam šta ima taj Ostoja da izlazi u javnost i da se pravda rasistima iz predgrađa (a i "našim" rasistima) pričom o strancima i domaćim igračima. Kao da je neko istinski zabrinut za Partizan pa priča kako nam treba više domaćih igrača...Da li ima potrebe da pišemo odakle to sve dolazi? Da imamo 12 domaćih, bilo bi nešto drugo, cilj je samo srušiti i satanizovati Partizan.
Zato bih kao odgovor na ove budalaštine voleo da dovedemo još jednog stranca u reketu.
 
Последња измена:

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
Da imamo 12 domaćih pričali bi kako smo sve domaće igrače preoteli pretnjama, gepekovanjima i slično. Ciganska kuhinja funkcioniše na taj način od kako ja znam za sebe i ne čude sva ova sranja i medijske hajke koje se pojačavaju pred sledeći duel sa njima. Glupostima ne treba davati na značaju i spuštati se duboko u mulj gde govna plivaju da bi objasnili tim mutiranim mozgovima nešto što za tri života neće ni shvatiti ni imati. Ja sam ponosan što sam zajedno sa mojim Partizanom crna ovca današnjeg društva!!!
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Promeni ovo u kada smo imali 12 domaćih igrača pričali su kako smo sve domaće igrače preoteli pretnjama, gepekovanjima i slično i da je zli Dule imao monopol na domaće igrače i da smo zato dominirali 13 godina...
To nisam samo slušao po medijima, već je to bio, a i ostao stav svih cigana koje poznajem... Isprani mozgovi.
 
Top