Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.122
Reaction score
15.388
Локација
Beograd
Odlična je, imam dve majice UA za trčanje kupljene pre neku godinu, odličan kvalitet ali odličan, kao nove su mi još uvek.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
416
Reaction score
2.733
Локација
Beograd
Preskroman je Savić sto se tiče njega samoga...Ali Virtus i Fortitudo (gledao snimke neke na sportklubu i netu) su krajem 90-ih i početkom 2000-itih bili neverovatni timovi... pucalo na sve strane Jarić, Karnisovas i Bazile u Fortitudu vs Danilović, Savić, Skonoćini, Raša Nesterović u Virtusu u tom savićevom mandatu.. jbt. kakvi majstori.
A u prvom mandatu Danilovića u Virtusu s druge strane Đorđević...
Sviđa mi se što je onako usputno spomenuo smrde i dedin ćup koji su našli za dovođenje Argentinaca...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.014
Postave video bim ispred hale i resen problem. Sad, da li ce neko gledati tekmu u hali ili ispred, necemo valjda da cepidlacimo...
Plus, ima ovih kojima je nebitna numeracija, pa im valjda svejedno da li uci u halu ili ne.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.506
Reaction score
13.062
Локација
Yaoundé
Bilo bi lepo, ali... Kada smo eliminisali Makabi i plasirali se na F4 2010. u Parizu, bio sam na prvoj narednoj utakmici u Pioniru, protiv Tamiša, ako se dobro sećam. Daleko od toga da su tribine bile poluprazne, ali svakako nije bilo ni popunjeno.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
Bilo bi lepo, ali... Kada smo eliminisali Makabi i plasirali se na F4 2010. u Parizu, bio sam na prvoj narednoj utakmici u Pioniru, protiv Tamiša, ako se dobro sećam. Daleko od toga da su tribine bile poluprazne, ali svakako nije bilo ni popunjeno.
Pred odlazak u Tel Aviv, protiv Širokog, ako nas je bilo 500, glavu dajem...
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
BEZ TOLERANCIJE ZA IZGREDNIKE!

#KKPartizan je pokrenuo proceduru pokretanja tužbe protiv lica S. G. koje je na utakmici Partizan Mozzart Bet - Baskonia pljunulo sudiju, što se u priloženom snimku vidi.

Lice S. G. je od strane policije legitimisano i njemu je od sada doživotno zabranjen ulazak u halu gde god da Partizan Mozzart Bet igra kao domaćin.

Kao što se na snimku vidi, S. G. je ničim izazvan, pri ubedljivom vođstvu Partizana i bez ikakve sumnje u bilo koju odluku arbitara učinio ovo delo.

Klub će od počinioca sudskim putem potraživati naknadu štete za izrečenu kaznu Evrolige u iznosu od 5.000 evra, uvećanu za dodatne troškove.

MORAMO ZAJEDNO STATI NA PUT IZGREDNICIMA U NAŠIM DVORANAMA!

Mislim da je ovo dobar potez i, bez obzira na to šta ko, pa i ja, naravno, misli o Ostoji i ostalima iz uprave Kluba ovakve stvari treba iskoreniti. Zašto pojedinac da šteti Klubu i svima nama?! Ovo je Ivča objavio na Viber nalogu KKP tako da je zvanična informacija. A da ne pominjem crveni duks kojim je sakrivena Partizanova majica, smrdi i previše...
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.472
Reaction score
4.922
Локација
Boka

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Nikom ko ne namerava da pravi sranje u hali ovo ne moze da smeta. Voleo bih i da po neki bacač predmeta fasuje nesto slicno... Mnogo nam je lepa prica u areni (uprkos nostslgiji prema pioniru!), sto da se kvari...
 
Top