Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
@Grave
Potreba je jasna, nego nacin realizacije iste, koji je izabrao mu je nece ispuniti, ni izbliza. Nije to glup covek, daleko od toga. Ozbiljna zmija. Em je strpljiv, em je uporan, em zna da se kontroliše... Ne bih ga podcenio... Covek koj ne moze da se pomiri sa cinjenicom da je mlad ocelavio i da obrije glavu ko covek, svakako ima problem sa time kako ga drugi vide, kolko god da je uspesan i bogat. I jasno je da je imao potrebu da i on bude gotivan, kad svi seku vene na najbolji ofanzivni rejting, a sa druge strane covic vise nije u stanju ni da zaspinuje... Trijumfalan ttenutak za njega, a on sve vreme mora da cuti taktički, cekajuci trenutak... Cudan tip... Hodajući nesklad... Nikad smeker biti nece... Jbg. Ne mora to svako da bude.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Moram da pohvalim rad kk shopa.
Bukvalno mi je paket stigao u Niš za dan.
Sad tek sam nakon naručivanja video da će i ovde biti shop za vreme kupa. Pa sam mogao da izbegnem poštarinu, ali to je već moj problem.

Svakako za pohavlu.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.263
Reaction score
37.116
Pa brate, nije Kinšasa tu iza ćoška, bitno da je stiglo. :p

Doduše, ko zna ko je, kako i gde slao. Znam slučaj čoveka koji je rođen u Kalkuti, pa mu neka lokalna budala napisala u dokumentima mesto rođenja: Kalkuta, Inđija. :D

Lično nisam ima nikakvih problema ranije, ali opet kapiram sve je individualno.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
  • Like
Reactions: BiP

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Pa čudno mi je malo da su pristali na to da gostuje Ostoja. Ali vrv zbog gledanosti i popularnosti.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.486
Reaction score
13.417
Локација
tamo daleko...
Da li klub izdao bilo kakvo saopstenje oko sudjenja u kupu? Nesto bar? Nista.

Zamislite sada kako bi picke ciganske reagovale da je bilo obrnuto. Glumimo gospodu, a na kraju se samo trofeji broje.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Dzabe brate tu saopštenje.
Njima su mozgovi toliko isprani da ne pomaže saopštenje.
Mora neko ko radi obradu videa da uzme i secka utakmicu u sitra crevca.
Da pokaze tendenciozno suđenje nad našim nosiocima igre.

A verovatno ni to ne bi pomogolo.

Ali bi ono, svet video velikog defanzivca leBranka...
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.055
Reaction score
14.202
Локација
Kipar
Cokijeva kuhinja neprestano radi jer je to jednostavno njegov nacin. Evo sad sele Madara u Makabi. Situacija je kriticna jer je poraz od Albe opasno zaljuljao brod.
Sto se tice ove sezone i ABA lige situacija sigurno nije ista kao za vreme Trinkijerija. Cokiju ce biti puno teze da obezbedi logistiku jer je ABA liga pod nadzorom Evrolige tako da ce sudije morati da sude posteno. Zivi bili pa videli ali Zoc nije dosao nepripremljen u ovaj brlog od drzave.

Edit: Izvinjavam se, post na pogresnoj temi, premestajte.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.919
Локација
NBG
Cokijeva kuhinja neprestano radi jer je to jednostavno njegov nacin. Evo sad sele Madara u Makabi. Situacija je kriticna jer je poraz od Albe opasno zaljuljao brod.
Sto se tice ove sezone i ABA lige situacija sigurno nije ista kao za vreme Trinkijerija. Cokiju ce biti puno teze da obezbedi logistiku jer je ABA liga pod nadzorom Evrolige tako da ce sudije morati da sude posteno. Zivi bili pa videli ali Zoc nije dosao nepripremljen u ovaj brlog od drzave.

Edit: Izvinjavam se, post na pogresnoj temi, premestajte.

Seti se samo utakmice broj #2 finalne serije iz prošle sezone. Ta serija je rešena na jednu loptu.
Ili kakve su kazne bile tokom finalne serije.
Mi moramo biti dosta bolji da bi nadomestili nedostatak logistike. A pritom ne igramo protiv Mege već tima sa ozbiljnim igračima.
Nadam se da grešim. Za koju nedelju ćemo videti u Areni kakva će predstava biti.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.205
Reaction score
15.775
Локација
Beograd
Evo i danas radi pudlicina kuhinja punom parom. Na rsb92 pišu kako je za Madara zainteresovan Makabi pošto mu ugovor ističe. Pazite sada ovo...u tekstu stoji kako njegov napredak ne ide u očekivanom pravcu kao i zbog male minutaže.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.263
Reaction score
37.116
Šta zna prosečan tupson, ako mu je pudlica legenda može i svašta nešto pored da proguta. Ali komentari... tipa Madar nije zadovoljan, ne igra, zakucan za klupu... :D

Ne treba vam kalendar da znate kada se bliži meč sa kurvom, samo pogledate naslove.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.205
Reaction score
15.775
Локација
Beograd
Top