Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.573
Reaction score
5.189
Pa ne moze ali ja bih bio razocaran da meni to moj klub uradi zbog necega sto se desava i desavace se. Zabranu pristustvovanja sportskim priredbama moze samo da sprovede sud.
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
207
Reaction score
1.294
Nemoj da pravimo razliku,da se to dogodilo u baba ligi (kako je Dule nazivao) u finalu protiv fmpa ne vidim da bi se iko bunio za taj potez,ko god da ga je napravio. Ja se secam i one cuvene utakmice sa barselonom dok se gledao snimak da li je kos ili nije,odjednom igraci barselone krecu da se raduju i beze u tunel na koji se zalecu navijaci skupljaju ga da tako kaze i igraci se vracaju na teren. Igrom slucaja znam ovog coveka, ne opravdavam ga za to sto je uradio,nije jedini ali je jedini kaznjen i to drasticno. Dozivotnom zabranom? Bas bih voleo da vidim kako bi meni koji sam tu ceo zivot neki limar koji je tu par godina udario zabranu dozivotnu. Ili da ne pricam o nekom vidjenijem sa tribine da je to uradio. Znas kad bi dobio zabranu? Nikad u zivotu nego bi ostoja platio kaznu i pitao treba li jos. E o tome ja pricam,kola su se zalomila na nekom nebitnom liku koji nije ni prvi ni poslednji koji ce to uraditi niti ce to prestati. Sve ok,ali dozivotna zabrana je smejurija.
Vidis, da je ovo normalna drzava, i da ti neko ko je za to ovlascen, a klub valjda jeste, izrekne dozivotnu zabranu, morao bi da je postujes “kao bela lala”, i skroz bi bilo nevazno da li si beskucnik ili neki mnogo zajeban gradski lik.
Jedan od sustinskih problema ove drzave je sto si verovatno u pravu i sto bi “ neko vidjeniji sa tribine” najverovatnije prosao bez kazne.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.507
Zakorači 50 ljudi na svakoj utakmici.
Priznaj da te plaćaju admini samo da pokrećeš diskusiju, jer ovde stvarno nema o čemu da se priča, popizdeo je čovek kao i svi mi, oterao sudije u pičku materinu kao i svi mi i izbačen je jer je u prvom redu. Kraj priče, mogu da mu kažu da pripazi i to je to.
Ne može ovo u istu rečenicu sa pljuvanjem, kakve zabrane kakve gluposti.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Od čega vi pravite priču, najnormalnija stvar i u nba ima ovakvih stvari. U pioniru se onaj iz nevernih beba unosio sudijama u lice. Ne treba naravno to opravdavati ali sve je prošlo ok, čak je bila i super reakcija, Hezonja ispao šmeker Ivča ispeglao situaciju bez obezbeđenja i scena.
Fizički nasrtaj na sudiju, gađanje, pljuvanje itd je druga priča.
Neka mu je braćalica ustao… kersme
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.404
Reaction score
11.726
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Ja sam imao zabranu prisustva godinu dana i trebalo je da se javljam policiji. Zabrana je bila od Suda.
Kako može klub da zabrani prisustvo nekome nemam pojma. Daj mi lk, evo ti kurac, nemaš ovlašćenje da mi je tražiš. Ne daš mi da prisustvujem, a imam plaćenu kartu-- tvoja deca neće moći da otplate odštetu pred sudom...
Elem, ako si kao ja, ne ideš u parter jbt, znaš da si rizičan, ne eksponiraj se.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Ne svadjam se. Naglasavam sta mi smeta. A to sto ti to ponasanje normalizujes mi isto smeta, pa i to naglasavam. Jel se ti svadjas s nekim?
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ja sam napisao već da ne normalizujem nego normalizujem reakciju kluba tj Ivče i Hezonje, ne znam šta bi ti lik je izbačen, ukoliko delegat bude imao primedbu biće kažnjen shodno zahtevu. Ne znam kako si ti zamislio da deliš pravdu na osnovu tvog ličnog osećaja i da napadaš one koji se ne slažu s tim.
To je kao da kažeš da za prolazak kroz jednosmernu u suprotnom kažeš da treba oduzeti doživotno dozvolu ja se ne složim i ti kažeš “normalizuješ vožnju u kontra smeru”.
Ili si se zbunio ili troluješ.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.389
Reaction score
4.343
Top