Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.411
Reaction score
28.624
Локација
Novi Sad
Držite se teme a ne dužine postova i ostalih gluposti koje veze nemaju sa temom
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Ok je čestitati, ali zašto mora onaj dodatak kako su još primer? Primer za šta? Pišaju po nama, a mi im se zahvaljujemo.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.408
Reaction score
11.537
Локација
Beograd
Ok, a vi se junačite pa im napišite u zvaničnom saopštenju da su odvratan klub sa još odvratnijim igračima koji su izbacili Partizan na najgoru uličarsku foru... A posle mesec dana podnesite zahtev za Wild Card, ili A licencu, i očekujte od tog kluba(koji je možda i najuticajniji u bordu EL) glas za Vas...
Navijači na internetu bi to podržavali dva dana, a trećeg bi kukali na nepravdu i gledali eurokup protiv Huventuda.
Ovako gledajte to kao na sarkazam, i uživajte u privilegiji da možete da gledate šta radi Željko Obradović u Partizanu.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.077
Reaction score
36.073

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
424
Reaction score
2.271
Ovako gledajte to kao na sarkazam, i uživajte u privilegiji da možete da gledate šta radi Željko Obradović u Partizanu.

U sridu! Tvit je apsolutno neiskren, za mene bljutavo genericki ("Just believe in yourself" je mozda jedina vise genericka recenica nego "We have to give 110%"), ali i politicki dobar, sportski i pristojan. Drugim rijecima, upravo ono sto ocekujem od uprave Partizana. Oni nek rade svoj posao, tj. sastavljanje tima, obezbjedjivanje uslova treneru i igracima (ukljucujuci i igranje u Areni, sto se izgleda postiglo) i logistika da se omoguci igranje Evrolige i dogodine (i, nadamo se, i sljedecih godina), a emotivne reakcije nek ostave nama koji navijamo. Saopstenje Covicevskog tipa kako su svi u Evroligi protiv nas i kako je Real ciganski klub sigurno ne bi postiglo da se oni zamisle nad svojim zlim postupcima, niti bi promijenilo apsolutno ista, nego bi samo od nas napravilo crnu ovcu takmicenja. Ovako, pokazujemo da umijemo dostojanstveno (iako nezasluzeno) da gubimo. Da li je sve to pravedno? Naravno da nije. Ali je tako kako je.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.220
Reaction score
1.491
Al' tokom celog meca od trojice sudija ovaj mi najvise upadao u oci, kazem drugaru, ovaj se oseca na ciganski vonj, i posle kad sam video ovo sa Savicem sve mi bilo jasno... Osete se na kilometar koliko smrde .. :picka-ciganska:...

Svaka odluka mu je bila protiv nas, i ono sto je 50-50...
 
Top