Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Izvinjavam se što ću biti grub, ali ja ne znam jeste li funkcionalno nepismeni, ili ja ne umem da objasnim (u šta sumnjam, ne jer sam preterano pametan već zato što mislim da sam bukvalno nacrtao) ili nešto treće. Niko ne bi išao pešaka ako može da rezerviše online. Sasvim logično, i tu nam se mišljenja poklapaju. Peške (lično) se ide u slučaju kada klub kaže NE MOŽE REZERVACIJA online, mora da se dođe lično. Dakle, da ponovim: klub (ljudi u klubu zaduženi za to) rekao da mora da se dođe lično, da nema rezervacija online. I ljudi došli, konkretno i ljudi koji su meni uzeli kartu (hvala još jednom) i skontali da je dobar deo mesta koje smo hteli nemoguće izabrati, jer je zauzet online rezervacijama, iako su bili tipa među prvih 15ak ljudi u redu. I onda neko ko čeka ne dobije željeno mesto, zato što su slagali da nema rezervacija, pa se predomislili, tačnije, slagali. Da li je sada jasnije?
Kaže ti keva smeš sutra napolje, ti se sutra spremiš, taman uhvatiš za kvaku, ona kaže ne smeš napolje. Možda je lakša analogija.
Na sajtu je pisalo da može rezervacija online, preko telefona...
Ja sam npr poslao mail pošto sam uzimao 12 karata. Uredno su me nazvali posle 3 sata i samo premestili 4 mesta, pošto su u međuvremenu te karte bile prodate.

Ne znam ko te je iz kluba obavestio da ne može online, ali jasno je pisalo da može.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Pa koliko kapiram ljudi su rezervisali karte pa da dodju u prodavnicu da je pokupe. Jer koliko sam video 800 kinti naplaćuju dostavu. Što realno nije malo.
 

naprednetaktike

Početnik
Учлањен(а)
23.10.2019
Порука
5
Reaction score
3
Локација
Beograd
Imam sezonsku od prosle sezone koju nisam iskoristio pri kupovini nove karte. Ako je neko zainteresovan, neka se javi u pp da mu posaljem slike karte tj. barkod
Živi bili braco
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
331
Reaction score
1.751
Локација
Панчево
Na sajtu je pisalo da može rezervacija online, preko telefona...
Ja sam npr poslao mail pošto sam uzimao 12 karata. Uredno su me nazvali posle 3 sata i samo premestili 4 mesta, pošto su u međuvremenu te karte bile prodate.

Ne znam ko te je iz kluba obavestio da ne može online, ali jasno je pisalo da može.
Ako sam pogrešio, izvinjavam se. Ja sam imao drugu informaciju.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.528
Локација
Žrnov
Tata kupi mi klub!

Jos jedan dokaz da je Ostoja govno SNS-ovsko i isti kao Čović.
I to treba goviriti, ne treba se stideti jer mu tako dozvoljavamo da se krije iza imena i veličine i kluba i Želimira.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ni hiljadu karata nije prodato juce, ovim tempom tesko cemo doci i do 5 hiljada a kamoli ne do 10
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Sa trendom u opadanju, danas ce prodati manje nego juce i tako sledeci dan, jedino ako nesezonci povuku
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Apsolutno se nadam da si u pravu, sto vise prodamo to je bolje za nas klub
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
653
Reaction score
5.195
Локација
Nis
1900 za dva dana i oko 2500 rezervisanih, tako pise Pbg.
 
Последња измена:

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.633
Reaction score
22.376
Локација
Beograd
Što je opet sasvim dobra cifra. Sa 8-9000 bi bilo fenomenalno. Jer i za najgore protivnike, da ne kažem, neatraktivne, sigurno će se prodavati minimum oko 1000 dnevnih karti, gde dolazimo do prosečne posete koju nije imao FK gotovo od 80-ih godina.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Oce djavola. Za Borac, Megu, Krku, ima da se proda slovima nula dnevnih karata...

Ima li možda neki sezonac da nije uzeo 4 karte. Trebaju mi 2 za mene i brata?
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
A kako racunas prosjecnu posjetu? Dodju svi sa sezonskom + tih hiljadu?

Sa Zeljkom, ovakvom ekipom, Euroligom itd., sve ispod 10k je cist promasaj onih koji su odredjivali cijene.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.633
Reaction score
22.376
Локација
Beograd
Oce djavola. Za Borac, Megu, Krku, ima da se proda slovima nula dnevnih karata...

Ima li možda neki sezonac da nije uzeo 4 karte. Trebaju mi 2 za mene i brata?
Zavisi, ja npr zbog prirode svog posla nisam uzimao godišnje karte, a ići ću kad budem mogao. Takvih slučajeva ima koliko hoćeš, pa uz par pobeda, biće to odlično. I naravno da se očekuje sasvim dobra poseta, kada smo u Pioniru imali 5000, ne vidim razlog da u Areni ne bude više.
 
Top