Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Nadam se da neću morati da gledam film u kom se delite na one koji će da navijaju za KK Partizan Beograd Mozzart Novi Banovci i oni koji će reći da je to mutant i nije naš Partizan. Molim se vasioni da se ipak to ne desi.

Mislim na vas kojima su dugovi nebitni i priča za budale, bitno da se sipa.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
Mislim da je poslednji trenutak da neko ili zameni mucnog Tegeltiju i radi ovaj posao klupske televizije kako treba ili da se sa njim ozbiljno poprica. Trenutno prilozi izgledaju kao da covek snima digitronom. Moguce je da mu je oprema losa. To je onda lako, nabavice mu se bolja brzo. Ali plasim se po kadrovima koje snima, fokusu koji mu se gubi jer ne razume DoF i slicne stvari, da zapravo nema osnovno znanje o fotografiji, o razlici izmedju softverskog i hardverskog zuma, razlicitim vrstama rezolucije i koji kvalitet mora biti. Kao da nije svestan da danas dobar broj televizora je 4K i ono njegovo sto snimi izgleda kao najvece sranje na tim ekranima. A sve i da mu se sve to nekako objasni, estetika se tesko uci. Mozemo ga posaditi 2 dana da gleda tudje klupske televizije covek i dalje nece uhvatiti sta znaci lep kadar. Ok, ne mora da bude za oskara, ni kao barca tv, ali ovo sad je kao da je neko pustio uzbudjenu navijacicu da putuje sa kosarkasima i snima sta joj njeno ograniceno srce prohte pa stavlja to na story. Uzas. Covek ne zna ovaj posao. Nismo opstina pa da mora da radi kod nas jer je u stranci.

O kendjo-vandjo engleskom necu ni pocinjati.
I popravise se malo emisije. Bolji snimci, kadriranje, sadrzaj, pitanja, engleski. Eto moze. Bravo.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Novi glavni sponzor Mozzart.
Partizan Mozzart Bet smo od ove sezone a ostaje i Nis na dresu.Dres mi je nekako suvise obican,ne svidja mi se uopste.Proslogodisnji je bio mnogo boji i inovativniji.
 
Последња измена:

жука

Početnik
Учлањен(а)
13.07.2021
Порука
48
Reaction score
181
Локација
e
На први поглед дрес ми се баш не свиђа, иначе волим једноставан дизајн али оно је црни са белим цртама са стране и жутим моцартом и чисто бели, баш ништа. Прошлогодишњи многи бољи.

Едит: на белом има и нешто сиво на шортсу..
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Nama je trening oprema inovativnija i lepša od dresa nažalost...Čekao sam da vidim kako će izgledati pa da pazarim,a ovako ću ipak uzeti trening dres PRTZN...
Atmosfera na konferenciji kao da je sahrana a ne promocija po njihovim rečima"najvećeg sponzorskog ugovora u istoriji Partizana",promocija dresa evo Vam dres ajd zdravo...
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.675
Reaction score
22.500
Локација
Beograd
Kako smo se zvali kroz istoriju, najmanje me tangira kako se zovemo, ako neko daje zaista pare. Mobtel, Cepter, Sintelon, Inex, NIS,MB, ICN ranije u rukometu MAG, totalno irelevantna stvar.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Istina je da ne igraju dresovi, vec igraci... Ali ako dozvole da ovo zuto govno ostane na dresu treba ih poslati sve iz marketinga u pm, sa sve Ostojom na celu!
Kakve su ovo fore, gle cuda da se sponzor ne oskrnavi ako slucajno ime MOZZART na dresu bude ispisano belom na crnoj i crnom na beloj garnituri...
Ozbiljno se pisa po brendu kako ga naziva dragi nam predsednik KK-a, sa ovim okvirima ispade jebeni mozzart veci brend od celog KK-a...

Zbog ovog detalja necu kupiti dres... Sa druge strane ako promene u prirodne nam boje kupicu dresove za celu familiju...

Samo me interesuje da li je najjaci ugovor u istoriji za klub ili eventualno za stranku!?
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.675
Reaction score
22.500
Локација
Beograd
Meni se beli u kombinaciji sa onim sivim detaljem na šortsu dopada.
 

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
Nista, do juce plakanje kako nam dolazi katanac,odakle pare, danas potpisemo najjaci ugovor u istoriji KKP ali nam ne valja kako izgleda dres, hvala bogu pa Evroliga krece pa cemo imati o cemu da komentarisemo normalno....
 
Top