Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Не треба нас да дотиче то што се Грци жале. Ако су они дебили не морамо бити и ми. Нека и јесте по правилу да пустимо неке играче, а неке не, али свакако није лепо и није спортски. Спортскије би било да смо пустили и Папапетруа, па пробали да тражимо одлагање, јер немамо играче. На страну што нам нас не би пустили да одложимо.
Овако је, најблаже речено, глупо и јајарски.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.064
Reaction score
4.922
Локација
vezenemam
Не треба нас да дотиче то што се Грци жале. Ако су они дебили не морамо бити и ми. Нека и јесте по правилу да пустимо неке играче, а неке не, али свакако није лепо и није спортски. Спортскије би било да смо пустили и Папапетруа, па пробали да тражимо одлагање, јер немамо играче. На страну што нам нас не би пустили да одложимо.
Овако је, најблаже речено, глупо и јајарски.
Najsportskije bi bilo da nismo pustili nikog.
I da se cirkus zvani "reprezentativni sport" ukine.
 
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
360
Reaction score
2.244
Локација
Kraljevo
Meni je u neku ruku i drago što se po medijima plasiraju ovi spinovi o srpskim igračima/igranja za reprezentaciju. Ovo nismo mogli da doživimo dok nas je na primer vodio Čanak, dok smo razigravali mlade igrače, tj. dok nismo bili pretnja za dva kluba iz Stjepana Stupanca.
Tako da, šuri Željko, a mi se nećemo obazirati na ove naslove.
Od medijskog materijala, navijaču Partizana savetujem isključivo i samo da gleda studio sa Mićom Berićem neposredno pred početak EL utakmica.
Ako ovako nastavimo, očekujem i da u nekom trenutku nađu vezu između atentata na žvalavog i KK Partizan.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.678
Reaction score
22.930
Локација
Академија
Добар део припадника српске (циганске) јавности Партизан уопште не доживљавају као српски клуб. Зато би управа требало да се понаша у складу са тим. Ево им курац за играче, нека их траже од Човића.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Trebalo je da ustupimo Bircu, Dangubica i Zagorca.
A da jbg, zaboravio sam...
Salu na stranu,
Situacija sa moralne tacke gledista jeste glupava. Ali mi smo sa iste tacke gledista od dolaska zvalavog na vlast ono magare iz izreke " jebi magare dok su mu kolena u blatu".
Nismo duzni mnogo da se pravdamo, bez obzira sto realno ovakvo selektivno pustanje igraca ne izgleda normalno.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
i dalje ne kapiram, klub ima pravo da pusti igrace koje on hoce...i mislim da je zalba grka spin nasih cokijevih smrdibuba novinarstva... ne zale se na oli i pao a kao zale se na nas... ma dajte...
Класичан пудли-циганизам!

Е сад, је л' ми дефинитивно ни следеће године нећемо играти play - off домаће лиге или је та одлука важила само за сезону '21/'22???
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Ovo je slaboumnik od naseg predsednika zakuvao. Pored toga sto se u medijima pravi ta razlika izmedju domacih i stranih igraca, sada ce poceti i u timu da se pravi ta distinkcija, i da se narusava dobra atmosfera u ekipi. Moje misljenje je, ili svi ili niko. Sve ostalo je nepravedno.

I sad, odjednom, vise uopste ne pricamo o itekako vidnom napretku u nasoj igri, vec govorimo o geografskom poreklu igraca. Odvratno i bolesno drustvo.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.176
Reaction score
6.927
Локација
NbG
Zeljko je sve rekao, mi smo ljudi od reci i tu bi stavio tacku sto se tice srpske reprezentacije i pustanja nasih igraca. Za Grke npr nek se prvo jave na adresu 2 njihova najveca kluba, nek oni vode racuna o nacionalnom interesu grcke kosarke.
I da se vratim na nasu upravu i marketing- posle utakmice sa Megom posaljem im mejl sa pitanjem da li ce mozda pustati u prodaju dresove koji su se nosili na toj utakmici, sa roze detaljima, kao produzetak kampanje u borbi protiv raka dojke. Prodje skoro 2 nedelje niko se nije udostojio ni da odgovori. Iskreno, mislim da bi vise iznenadjen bio da su mi odgovorili, pa i negativno, bez nekog preteranog objasnjavanja. Ovako, bas onako kako sam i mislio da stvari funkcionisu kod njih- povrsno i pomodarski.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.038
Reaction score
14.045
Локација
Kipar
Malo je licemerno od grckog saveza da se zali na Partizan koji ima jednog grckog igraca dok u isto vreme dva njihova kluba ne zanima reprezentacija. Ocigledno je da je haos na relaciji fiba-uleb ogroman I mislim da je Partizan poslednja adresa na koju se treba zaliti. Nema pravila I na klubu je da odluci tako da je ovo prasina koja se dize vise iz Srbije nego spolja.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Ako se ova situacija realno sagleda, mi smo obećali igrače onom ko daje pare za našu evroligašku sezonu. A to je država i 'državni privrednici'. I ako je tako, moraš da ih daš. To što mi maštamo da se ovo sve isplaćuje od Željkovog imena, sezonskih karata i savesnih grobara u krupnom kapitalu, to je jedno, a realnost je drugo. Igrači su morali da se daju reprezentaciji i tačka. To što se ciganima gleda kroz prste je druga tema, je im je šef jebeni cigan. TAČKA. nikad nećemo imati ravnopravan tretman. Zlo je, naravno, što se to dešava u momentu kada imamo veliki broj povređenih igrača, jer to rizikuje povrede ostalih, to je sve jasno. Ali prozor je sada, i sad mora da se daju igrači. Pustiti svim reprezaentativcima (Papapetru i Madar) da igraju, koliko god da je to principijalno, dovelo bi dotle da se u Atinu putuje sa 7 igrača. Sad kada vidimo koliko su nas nakantali u Atini, za nas bi bilo bolje da smo utakmicu registrovali službenim rezultatom, bila bi slična razlika, a imali bi više vremena za trenenig i odmor. Samo što se te stvari ne rade u EL, gde su ljudi kupili karte za utkmice, neko je prodao tv prava za iste, nema odlaganja i zajbancije. Znači morali smo da damo igrače državi, jer smo državni, a morali smo da igramo u Atini, jer imamo obaveze prema EL. Sreća u nesreći je što je gostovanje u Atini jedno od najtežih u ovom periodu sezone i pitanje da li bi imali šanse da ih dobijemo i da smo skroz kompletni. Tako da je bolje da se ovo dogodilo sada nego kada igramo sa nekim Žalgirisom, gde nam je šanasa da zabeležimo pobedu realnija. Ako smo morali da damo igrače, a morali smo, bolje da se to desilo sada. Očekivati od Ostoje da okrene telefon i kaže: "Vladanka, reci šefu da mi trebaju Danilo i Trifa za Atinu i da Piroćanac može da ga duva!", je više nego smešno. Taj čovek nema taj autoritet i ne može da ga ima i ne znam odakle ikom ideja da to od njega može da se očekuje. Odgovor: 'dali bi svima da igraju za reprezentacije, ali jebi ga, povrede', je jedini iole smislen odgovor u ovom trenutku, jer nismo mogli svima da damo da igraju, a da ispoštujemo sve svoje obaveze. Jebeno si svima izašao u susret sem savezu Izraela i Grčke (mogu da nam se napasu i jedni i drugi): i Šefu, i Kariju i Fibi i Evroligi (nisi baš gurnuo prst u oči svim drugima, koji ne puštaju igrače). I prošlo je, igramo dalje...

Željko je svega ovoga vrlo svestan i prihvatio je to kao deo posla i fokusira se na ono što je bitno. Brodzianski je doveden odmah, imaće čak vremena da malo trenira sa ekipom pred Makabi, možda i zaigra. Sve ovo je lanjski sneg za tri dana. I dobro je prošlo, jer ničiji ukršteni ligamenti nisu stradali, a mogli su. Najveće zlo trenutno, koje nam preti je neizvesnost oko Danteovog stopala. Jbg, tu se ne može reagovati pre nego što se vidi situacija. On nam mnogo fali, druga ekipa poptpuno. Kad to prebrodimo, odlični smo. Za to nam nje kriv FIBA prozor, kao što nam nije kriv ni za preteranu minutažu Lesora ili Smajlijev butni mišić. Ostoja je SNSovski aparatčik, i za to zaslužuje da mu svako na ulici jednom dnevno, opsuje mater. Ali ovde, jbg, ništa nije posebno zasro. Spustiti tenziju, idemo dalje...

Slobono nek mi se upiše: branio Ostoju... Jebe mi se. Meni se ceo ovaj Partizan, koji gledam sa oduševljenjem, na nekom nivou gadi zbog SNS prljavštine. ALi ako smo to prihvatili da bi gledali EL, nemoj da se lažemo da smo čisti i nevini i ispravni, samo jer smo Grobari i da nam je Ostoja jedina prepreka da otpočnu časovi ljubavi. To prosto nije tačno.
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
997
Reaction score
3.691
Локација
Ne razumem, ko da nam igra da smo pustili Papapetrua, Lesora, Madara i Glasa? Pretpostavljam da su sve ove igrače tražile njihove reprezentacije.

Ostali bi na petorici igrača, Jovanoviću, Panteru, Naneliju, Vukčeviću i Ledeju.

Jedina greška je što smo pustili Anđušića i Trifunovića. A i to smo uradili da ne bi mediji u ovoj bolesnoj naciji nastavili i ovako uveliko započetu kampanju protiv KK Partizan.

Takođe, Anđušiću zameram što je prihvatio sada poziv, nakon što ga letos iskulirao seljak selektor za sastav. Sad je trebao iz inata da odbije poziv nakon onog ciganskog poteza.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.621
Reaction score
22.289
Локација
Beograd
@Micun Čekaj prika, hoćeš da kažeš da sam Željko Obradović laže kada je rekao da je pristojan budžet napravljen velikom prodajom karata (što sezonskih, što onih dnevnih (najskupljih) među koje i sam spadam? Ili hoćeš taj deo sa konferencije da nađem ako meni ne veruješ?
Inače niko ne spori da država daje pare i drži sa muda, čim je Ostoja tu gde jeste, ali neće biti da mi kao navijači i ljubitelji KK nismo itekako pomogli i nemoj te cigansko spinerske mantre da upadaš.
Ma bre kome puca kaiš da li je ispravno do kraja kada PAO i Oli nisu dali, tu se svaka priča završava.
Kada u našoj rođenoj zemlji odmaraju igrala protiv Fenerbahčea, da bi igrao sa Turskom...
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.841
Reaction score
9.813
Objektivno, lagano resavaju sukobe. Od sledecih kvalifikacija ce biti napravljeni rasporedi, smem da se kladim. Ovaj put smo nadrljali mi, obecasmo Splinteru igrace. Jedva dobi repstacija uvek neugodne konobare i sa njima. 4 pobede, 3 klasican porodjaj. Ali, nije repstacija tema.

Ostoyah se pita koliko i ja otprilike. Zeljko je obecao Splinteru gurbetu i poslao igrace. Trifunovic se naigrao.

Pretpostavljam da nijedan savez nije nikog trazio. Mozda ta grcka ciganija, znajuci da cigani iz Pireja i Atine nece nikog pustiti, pa da ispadne da su nesto radili. Ili njihovi novinari ciganisu, pa se Papapetru pravda.

Ostala prica oko toga je proizvod Zeleznika i ciganije. Ne treba ni odgovarati.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.038
Reaction score
14.045
Локација
Kipar

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
@Micun Čekaj prika, hoćeš da kažeš da sam Željko Obradović laže kada je rekao da je pristojan budžet napravljen velikom prodajom karata (što sezonskih, što onih dnevnih (najskupljih) među koje i sam spadam? Ili hoćeš taj deo sa konferencije da nađem ako meni ne veruješ?
Inače niko ne spori da država daje pare i drži sa muda, čim je Ostoja tu gde jeste, ali neće biti da mi kao navijači i ljubitelji KK nismo itekako pomogli i nemoj te cigansko spinerske mantre da upadaš.
Ma bre kome puca kaiš da li je ispravno do kraja kada PAO i Oli nisu dali, tu se svaka priča završava.
Kada u našoj rođenoj zemlji odmaraju igrala protiv Fenerbahčea, da bi igrao sa Turskom...
Prikolino, niko, pa ni Željko, nije rekao da smo ceo budžet obezbedili od sezonskih, pa i od tvoje. Rekao je da su sezonske doprinele budžetu, što jeste tačno. Doprinele su sa nekoliko miliona, 2koma nešto ako se ne varam. Da je ceo budžet KK baziran na ulaznicama, opet bi jurili Vrabce po Pioniru. A da gro budžeta za EL nije bilo obezbedjeno kao uslov za pozivnu kartu EL(7,5 miliona minimalan budžet, ako se ne varam) kurac bi prodali 12000 sezonski. Što ih nismo prodali prošle ili neke prethodne sezone? Te pare je neko sipao u klub, a sezonske su lepa i zdrava dopuna, ali od nje ne bi mogli da igramo ovo što igramo, jer ne prevazilazi par miliona zarade. Dakle, ako je Željko rekao da ceo budžet čine sezonske ili većinu budžeta čine sezonske Željko onda laže. Ali on to nije rekao, već je pohvalio lep priliv od sezonskih, dok o ostatku finansija nije govorio, jer je to krajnje kontraproduktivno u ovom trenutku.

A ti meni reci lepo, ako pare, koje čine većinu budžeta, a nisu posledica prodaje sezonskih, nije omogućila država, sns, i državni privatnici, odakle onda te pare? Od nordeusa? Od boga? Ostoja je lepo rekao da upravni odbor, divnih ljudi, uz pomoć države sipa 'svoje pare u klub'. Žaljko o tome nije govorio, a daleko od toga da je to negde demantovao. Tako da... Mojne mene sa tom pričom.
 
Top