Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.473
Reaction score
13.187
Локација
tamo daleko...
A i gluplje price jos od prica o kafe kuvaricama, nisu se pisale ovde. Klub koji je institucija kosarke, da ne nabrajam detaljno zasto za neupucene i realne ljude, sns sekta gazi i gasi skoro 10 godina, dok su u istom vremenskom periodu ciganski panteri dobili sigurno 70-80 miliona evra. I sada ja treba da imam napad grize savesti, sto je jedne sezone KKP dobio pristojan budzet. I da se razglaba o tome barem jednom mesecno.

Te pare su drzavne na kraju, ne vuciceve, i bile bi dobijene mozda i ranije, da je imao ko da se buni i postavi ledja od nasih vajnih legendi, kao sto je Zeljko uradio. Ali je vise bilo picaka, poput Pekovica, Grbovica, zemljoradnika itd.

Koliko obdanista moze da se izgradi za tih par miliona? O cemu se bre prica ovde. Jos se objasnjava i 50 puta ponavlja nekakva mantra o velikim para.

Prvo, te pare su zasluzene. Majmuni sa suprotne strane brda dobro znaju da ce KKP i sa duplo manjim sredstvima od njih, biti konkurentan, zato sada i spinuju o ovim stvarima. Drugo, i dalje im je veci budzet. Trece, ovu pricu treba zabraniti.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.997
Reaction score
13.676
Локација
Kipar
Realno pare su trebale ici kome su vise bile potrebne. Objektivno Partizan ne moze u ovakvoj krizi da igra ligu sampiona. Mi prvo cistimo svoje dvoriste jer smo patriote. I brinemo za narod koji vecinski glasa godinama za sns da bi ih oni zauzvrat bezocno pljackali. A sns i nama sipa pare I sakom I kapom I pomaze gde god moze.
Jel sam nesto propustio? Ah, umalo da zaboravim, vecina voli zvezdu u ovoj drzavi pa je red da budu prvaci po svaku cenu svake godine da se narod ne bi sekirao sto automatski znaci povecan rizik od najgorih bolesti u situaciji kad bolnica nemamo jer su sve pare skucane u kk Partizan. Vrzino kolo jednom reci.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.668
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Ja ne razumem o čemu vi ovde pišete?
Kakve pare kakve gluposti.
Mi samo samo za mesec dana uzeli 3.5 milijarde novih kredita.
Ležim u bolnici sa izvađenim slepim crevom nemaju trakicu da mi zalepe gazu da me previju. Nemaju toplomer na odeljenju.

Još su rimljani izmisli parolu "Hleba i Igara".
Neko je napravio računicu da je možda bolje malo da mu se da i da se tako zamajava više narod. Nekako se lakše 'skuva žaba'.
Nije to zbog nas debila koji si ga pratili i kad je igrao Vrabac.
Nego za ove koji prate sada, kad smo "Evropa" kad smo "Zapad".
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.997
Reaction score
13.676
Локација
Kipar
Cekaj, hoces da kazes da nisu ogromne pare date Partizanu, realno? Da nije bilo tog rasipnickog davanja objektivno bi bilo I trakica za gazu I toplomera.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
488
Reaction score
1.731
Cekaj, hoces da kazes da nisu ogromne pare date Partizanu, realno? Da nije bilo tog rasipnickog davanja objektivno bi bilo I trakica za gazu I toplomera.
Bilo bi kurac. Nikad ovde, cak i u ono "najbolje" vrijeme nije bilo gaze i trakica, jebiga takav smo narod. Problem je sto nas bombarduju sa informacijama da nam odlicno ide, a narod se pali na to. Zamisli samo sta je moglo da se uradi sa svim parama koje su date narodu za vrijeme korone, zar nije bilo bolje sve to uloziti u propalu infrastrukturu u skolstvu, zdravstvu, saobracaju itd. Kk Partizan nije dio problema o kojem ti pricas.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.997
Reaction score
13.676
Локација
Kipar
To o cemu pricas nije uopste realno. Neko treba u ovoj drzavi da vodi racuna o ekonomiji. Zamisli sta bi bilo kad bi se I mi rasipali kao cigani. Budi malo objektivan.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
488
Reaction score
1.731
To o cemu pricas nije uopste realno. Neko treba u ovoj drzavi da vodi racuna o ekonomiji. Zamisli sta bi bilo kad bi se I mi rasipali kao cigani. Budi malo objektivan.
Ne bi bilo nista jer se oni rasipaju od 1945, a mi smo nekako uvijek u zapecku. Kako brinu o ekonomiji vidi se u prilozenom, mediokritet do mediokriteta a pritom i glupi da boli. Ako je Mali ministar ekonomije, kakvi su onda savjetnici, cinovnici i uopste ljudi koji su na odgovornim mjestima. U ovoj drzavi nista ne funkcionise kako treba, zasto bi sport? Uzimati kredite a to prikazivati kao uspjeh nije ekonomija vec samoubistvo. Uglavnom, odosmo u off, a EL ce u jednom trenutku objaviti budzete pa cemo vidjeti ko je koliko dobio.
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
207
Reaction score
1.294
Apelujem da na ovu radpravu stavimo tacku, barem do Decembra :)
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.997
Reaction score
13.676
Локација
Kipar
Ne bi bilo nista jer se oni rasipaju od 1945, a mi smo nekako uvijek u zapecku. Kako brinu o ekonomiji vidi se u prilozenom, mediokritet do mediokriteta a pritom i glupi da boli. Ako je Mali ministar ekonomije, kakvi su onda savjetnici, cinovnici i uopste ljudi koji su na odgovornim mjestima. U ovoj drzavi nista ne funkcionise kako treba, zasto bi sport? Uzimati kredite a to prikazivati kao uspjeh nije ekonomija vec samoubistvo. Uglavnom, odosmo u off, a EL ce u jednom trenutku objaviti budzete pa cemo vidjeti ko je koliko dobio.

Prica se da je Mali dosta toga ukrao ali svi znamo da je diplomu posteno platio.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.888
Reaction score
26.047
Situaciju u zdravstvu sam znao, iskusio na svojoj i kozi svoje porodice vise puta (na zalost), ali avaj, tutubani su u vecini poverovali prici kako je zapravo nikad bolje (prave se bolnice zbog kovida, bolje one nego da prosirujemo groblja, vracaju se nasi ljudi iz inostranstva, itd...).

Kako smo samo i "zapad" ubacili u pricu oko kk, to mi nije jasno? Da, bili smo tu i kad je bio Vrabac, ali ne pojedini, vec puna hala. Nije bas tako davno bilo da bi zaboravili ili se selektivno secali, jel da?

A mozda je pominjanje tog "zapada" dobra prilika da se podsetimo Balasevicevog stiha: sa tamne strane globusa bolje se vidi da najbolji odlaze...
 
Последња измена:

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.380
Reaction score
3.867
Локација
127.0.0.1
KK Partizan se finansira od banana. Ne znam o cemu vi ovde pricate.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.668
Reaction score
3.573
Локација
Niš
@Oplenac 'Zapad' figurativno. Sad smo 'moderni' imamo NFT-ijeve. Kako reče posumljeni najvazniji događaj u istoriji sportskog društva.

Mislim da je diskusija otisla malo u k.
Dai država daje pare. Daje. Dal su to neke pare koje prave razliku državi? No blizu.

Rasprava je krenula dal smo trebali da pustimo sve za repku i dal je bruka što nismo.

Moje mišljenje je da nije bruka. Jer smo mi vrv u najgoroj poziciji u odnosu povređeni igrači i broj reprezentativaca koji koji bi otišao.

Ja realno ne bih pustio ni Andjusica.
Pešić svakako neće umeti da prodje ove kvalifikacije
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.530
Reaction score
3.696
Локација
Beograd
Evo javio se Ostoja na Instagramu da izmedju ostalog osudi "protest protiv drzave" i obecava da on to nece dozvoliti.

Stiglo naredjenje od sefa pa mora hitno da se oglasi. Znaci da ga bas boli ili kod njih svi funkcionisu kao podgizne muve kad im vredjaju sefa.
 

princTejgo

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
77
Reaction score
408
Локација
Beograd
Koliko god bilo lepo sve ovo juče, ništa bez naprednog sektašenja! Ništa da im promakne ne daj bože?!?!
Screenshot_2022-11-19-20-24-05-456_com.instagram.android.jpg
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.507
Umri majku ti jebem. Pre 5 godina, Partizan je bio isti ovaj klub sa istim navijačima i punim halama, smeće naprednjačko smrdljivo. Umukni više.
Pobeđivan je taj Makabi mnogo pre tebe i biće i posle tebe. Željko nije došao zbog tebe, ovaj klub nije tvoj, ova država nije vučić, a ovi navijači nisu smrdljivi cigani iz rupe.
 
Последња измена:
Top