Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.993
Reaction score
13.597
Локација
Kipar
Ja se secam, pre mesec, dva, covek je prebijen na istoku JNA zbog majice "vucicu pederu". Prebijen od onih koji su to isto skandirali prekjuce. A vi pridajete sebi neku vaznost raspravljajuci se da li se treba skandirati ili ne.
Ovo je obracun unutar porodice, svakako ne zbog Partizana.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.993
Reaction score
13.597
Локација
Kipar
Psiho izlazi sa kritikama Partizanu u jutarnjem programu gde, naravno, ne iznosi istinu I uzrok skandiranja nego to prebacuje na Partizan kolektivno. Kako bi inace objasnio da su mu ljudi koji su mu do juce obezbedjivali mitinge I razbijali demonstracije nekadasnji bliski saradnici. Jos ona kokoska voditeljka poziva Zeljka da se izvini. Pa jedino da on ode kod vucica I da moli da se pomiri sa svojim bivsim drugovima. Izvinjavam se na uzastopnim postovima ali nisam mogao da citam vise raspravu o stvarima o kojima mi nemamo nikakvu moc odlucivanja osim ako nismo spremni da stavimo glavu u torbu. Ali o tome se jos nije povela prica.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.057
Reaction score
18.217
Ako nam egzistencija zavisi samo od njegove milosti onda bolje da nismo ni počinjali sve ovo... Bukvalno je bio u fazonu uzeću vam zvečku i poslaću vas u ćošak jer ste neposlušni. Jebe mi se za Evroligu ako mi je on "daje". Crko majci, pseto cigansko umobolno. Bolje u beton ligu samo da nas ne uzima više u usta svoja žvalava.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.385
Reaction score
4.307
Isto tako i glasanje.na izborima glasaš protiv Vučića glasaš protiv Partizana, pevaš Vučiću pederu pucaš sebi u nogu. Stvarno je sreća da smo i ovoliko poživeli. Kako bi Makarije nekad rekao pljuc......
teaka zamena teza... pitam se gde su ti svi pevaci vucicu pederu bili svih ovih godina, gde su bili kada je najuren Dule, kada su nas vodile kafe kuvarice i svakakvi fat vegani...tada su cutali a sada kada je Zoc napravio tim i kada smo ponovo konkurenti odjednom poceli da pevuse na sav glas... meni to vise lici na pudlicinu kuhinju
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.121
Reaction score
4.412
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Vučiću pederu se skandiralo pre nego što je Žoc i pomislio da se vrati u Partizan sad što to pevaju oni koji su tukli one koji su tada pevali je neka druga priča. Bez obzira ko to peva baš volim to da čujem i nadam se da nikad neće prestati. O zameni teza stvarno neću jer nema smisla raspravljati sa vođinim braniteljima. Vidim da voliš Vučka i Partizan a ja samo Partizan. Na ovu temu dosta od mene. Vučiću pederu!!!
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.385
Reaction score
4.307
Vučiću pederu se skandiralo pre nego što je Žoc i pomislio da se vrati u Partizan sad što to pevaju oni koji su tukli one koji su tada pevali je neka druga priča. Bez obzira ko to peva baš volim to da čujem i nadam se da nikad neće prestati. O zameni teza stvarno neću jer nema smisla raspravljati sa vođinim braniteljima. Vidim da voliš Vučka i Partizan a ja samo Partizan. Na ovu temu dosta od mene. Vučiću pederu!!
vidim da psihopatu zoves Vucko, bravo, pohvalno... inace Vucicu pederu se skandiralo jos od Duleta, samo je to bilo nas desetak ljudi u hali... e a sada odjednom kada smo u evroligi i kada kada je Zoc skockao tim, volsebno skandira pola hale... to je pudlicina kuhinja i necu u tome da ucestvujem...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Odvratnom govnaru žvalavom treba uvek da se skandira da je peder. I te pare koje je država dala nije on dao. To su naše pare.

A te pare koja je država dala nije ništa manje od onog što je dobio i privatan klub pudlice. Čak sam ubeđen da su dobili više kao i uvek, onako ispod žita što bi se reklo, zajebi ove navodno javne podatke pa u to ni deca ne veruju.

I sad kao da više ne skandiramo bolesniku? Ma važi.

VUČIĆU PEDERU !!!
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.559
Reaction score
3.325
Ovo skandiranje u paketu sa njegovim hitnim pojavljivanjem smrdi, pa smrdi.

Prvo se ovi sa tuzne tribine naprasno "ohrabrili" posle 10 godina, a drugo, i ono govno uvek ostavi malo vremena kad je iznenadjen, pa onda prikupi informacije i reaguje, prvo sms- ovima, pa njegova govanca po medijima naslovima, pa on poentira na nekom sledecem intervjuu.

Niti se ova govna ohrabrila, niti je ono govno iznenadjeno, a to nije dobro, znaci da su nam se vec okomili, a nije ni decembar mesec.

Crkni vec jednom, pseto ogavno.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Ako sam dobro skontao neke kompleksnije teorije ovde, Vučić je sam namestio preko plaćenika i Ostoje da mu se viče da je peder, da bi mogao da izadje na tv i da kaže da nije peder i posle da ima opravdanje da nam ukine finansije? Njemu ne treba opravdanje da nam ukinu finansije, jer tog opravdanja nema, jedini razlog sto nam ih nije ukinuo je to što neće baš da nervira trećinu populacije do mere koja je neizdrživa u situaciji gde su mu jaja u procepu po pitanju 10 drugih stvari. Skandiranje bi možda moglo da mu ideu prilog u kontekstu predstavljanja sebe kao žrtve, koju nepravedno napadaju, a on nit priznao kosovo, nit uveo sankcije. Pa bi onda, ostatak Srbijice, koji je većinski, imao simpatije prema njemu, jer ga napadamo mi koji smo izrodi nezahvalni. I to mi je tanko kao teorija. Planirano ili ne, namešteno ili ne, ko god ima potrebu da iskaže svoj stav javno, pa eto i u Areni, ima na to pravo i svako treba to da uradi! Neka ga, nek sere, ima on preča posla od Partizana, a imamo ove godine u EL jos brdo utakmica. Kad još dva tri puta ovo bude ponovljeno, neće više biti dovoljno 'šokantno' za spin... Pa će govno morati da proguta... Aj da ga vidim da nas opet gasi sad kad se zajebo da nas pusti da dišemo.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.351
Reaction score
6.402
Локација
Novi Sad
A šta će se to desiti ako nas opet bude pokušao gasiti, da neće biti ono "grobari će svi puške uzeti..."
Može im se da rade šta hoće, tako i nama isto.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Pa možda će ovog puta uz kosovo, rusiju i potrošaćku korpu, glasati... NIje za igru
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
916
Reaction score
4.091
Локација
Nis
Pa jel vi stvarno mislite da okupatori pevaju preCedniku bez odobrenja istog...kao sto nije imao veze sa ovima sto su klali tako sad nema veze ni sa ovima. Prave opet lepe predstave.

Opet se pravi pritisak na Partizan, lagano se steze omca. Ostoja ce na kraju da odigra svoju rolu i otera kk u bankrot, nedic dirigent, udbas u penziju a gmazura dobija neku drzavnu funkciju ili corku.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.374
Reaction score
3.844
Локација
127.0.0.1
Sutra Partizan da ugase nista se ne bi desilo. Vecina sutra moze da pohapsi sve koji ne navijaju za Zvezdu i ta manjina nista nece moci. Niti ce nesto uraditi. Zivite sa tim, to je ipak samo sportski klub, i nece niko od nas za njega zivot dati. Seremo ovde, ali to je tako.

Kao sto i oni znaju da sve oni i da ugase Partizan i dalje ce ova manjina, koja postoji cak i u njihovim redovima, znati i mrzeti sve sto rade sopstvenom narodu, i cekati trenutak kad da ih skine sa vlasti. Naterati narod na silu da vidi belo umesto crnog, nikom nije poslo za rukom. Pre ili kasnije narod takvog dohvati za vrat. Njima vreme curi.

Partizanova uloga ovde je da bude reper sa kojim se poredi. Jer ako ga nema, cigani ce traziti da budu prvaci evrope u svakom sportu. Ovako kad je Partizan jak onda ih je dosta lako drzati zadovoljnim, samo da budu jaci od Partizana, kluba ciju jacinu kontrolise drzava.

Mi smo im komparativ bez koga ne mogu da lakse upravljaju vecinom. Mi smo deformisanoj nemoralnoj vecini izgovor za stanje u drzavi koja je slika i prilika njihove deformisanosti i proizvod njihovog glasanja.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
316
Reaction score
1.628
Локација
Панчево
Skoro pohapšeni ovi iz određene opštine u kojoj je hram Sv.Save, ćevabdžija u tvorzi, protiv Makabija poruka protiv dekripcije Sky poruka, opet se peva o rušenju crno belih ćelija, iako ćevabžija i ekipa nikako to nisu, možda ćelija nekih drugih klupskih boja...ne znam, meni je tu očigledna veza. Možda sam u zabludi. Kao što sam sad u dilemi kad se peva Psihu, deo mene ima osećaj da se solidariše sa ovima koji su do skoro lemali za takva skandiranja (što mi je jezivo i sramotno, kao i ona šetalica protiv dešifrovanja Sky-a, iskreno). Pa onda par puta dreknem i ja protiv Psiha, pa se ujedem za jezik. Deo mene ne može da svari ništa što liči na podršku sadašnjem jugu, i to je tako.
 
Top